Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra [20slot] [Dedyk] [1.5.1] [center][img]http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1364478361-U369501.png[/img] [size=6][font=lucida san


GoonZ6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:Cersu

Wiek:28

Ogarnięty:Tak

Kultura:10

Budowanie:10

Dlaczego ty:Poniewaz ogarniam.

Grief:Nie...

 

 

Kumpel

 

Nick:nonameee555

Wiek:23

Ogarnięty:Tak

Kultura:10

Budowanie:10

Dlaczego ty:Poniewaz ogarniam.

Grief:Nie...

13165298907549500422.png

Opublikowano

Nick: Young


Wiek: 15


Ogarnięty:[Tak/Nie] Tak


Kultura:[1/10] 10


Budowanie:[1/10]6-7


Dlaczego ty: Lubię grać na takiego typu serwerach.


Grief:[Tak/Nie] Oczywiście, że nie.

skrillex_sygnaturaGXR8.png


Opublikowano

Nick:Kogu


Wiek:18 lat


Ogarnięty:Tak


Kultura:9


Budowanie:9.5


Dlaczego ty:Szukam servera na którym pogram dłużej z kolegą i innymi nowymi graczami


Grief:Nie




Podanie kumpla:



Nick:Marcyk


Wiek:18 lat


Ogarnięty:Tak


Kultura:10


Budowanie:9


Dlaczego ty:Jak wyżej


Grief:nie

Opublikowano

Nick: GameToU

Wiek: 17 lat

Ogarnięty: Tak

Kultura: 9.5

Budowanie: 9

Dlaczego ty: Ponieważ chciałbym zagrać na serwerze tego typu, po prostu z nudów .

Grief: nie

Opublikowano

Nick:Zibro
Wiek: 14 lat (brak muracji :()
Ogarnięty: Tak
Kultura: 9.5
Budowanie: 7,5
Dlaczego ty: Tak siedze i siedze na mpc i nic nie moge znaleźć i nagle patrze kw no i super no sobie pogramy a tak naprawdę to z nudów :D

Grief: Nie



Opublikowano

Nick: SebQu


Wiek: 13 lat.


Ogarnięty:[Tak/Nie] Tak


Kultura:[1/10] 10


Budowanie:[1/10] 6/7


Dlaczego ty: Pomimo mego wieku jestem dość ogarnięty... Potrafię bardzo dobrze pracować w grupie jak i pomagać innym, graczom oraz administratorom, w miarę moich możliwości oczywiście. Bardzo lubię współpracę, dla mnie KM cechuje się tym że 90% gry polega na współpracy.


Grief:[Tak/Nie] Nie.


2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Nick:


Wiek: 14/15

Ogarnięty:Tak


Kultura: 10/10

Budowanie:[7/10]


Dlaczego ty: A czemu Nie?


Grief: Nie. Ja nie być Grifjer

Opublikowano

Możecie również składać podania na zapas. Gdy otworzymy rekrutacje dodamy was na WL !

 

Zostaniecie o tym poinformowani na PW !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...