Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]IgorPOL vs ardix


IgorCA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O kurde ale sie rozpisales :D

Nie nagrywałem a jak już to skasowałem bo szkoda miejsca na dysku ty pajacu, z hackiem to byś i wygrał może 15-0 ale bez to gówienko zrobisz, sam jesteś freekill i gdyby nie hacki to Ty byłbyś nN. Bardzo chętnie z Tobą jeszcze raz zagram kretynie.

 

Temat do zamknięcia :-)

ok możemy zagrać 1vs1, ale teraz nie robisz killa obiecuje Ci to hóhóhó xD<3

nawet z tellekillem nie dasz rady ^^ najlepiej zagraj na LGOR-POL wtedy może ugrasz ze 2 kille ;)

Opublikowano

Nie gram i nie grałem nigdy na hackach.

A Ty się przyznałeś że chcesz na nich grać, gz pizdo

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

instaluj, wroce z pracy to zagramy

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

No ok, skoro w tym tygodniu nie masz kasy na vipa to zagramy w nastepnym.

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

wrzucę :-) Tylko dziś wieczór albo jutro południe, ok? Z takimi sprawami pisz na pw bo tutaj spam jest :P

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...