Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MYSQL][WhiteLista][WWW]Dodawanie automatyczne do White-Listy przez www !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witaj ! w tym poradniku pokażę ci jak zrobić automatyczne dodawanie na whiteliste przez twoją stronę www !
Potrzebujesz :
- serwer mysql (jezeli masz serwer na mineserv.eu możesz utworzyć mysql z panelu serwera jeżeli nie poszukaj darmowych stron z bazami danych mysql )
- serwer minecraft bukkit
- rozum w głowie
- trochę czasu na czytanie tych wypocin.
- podstawy mysql i edytowania w notatniku (jak nie wiesz dodać tabele itp. google pomoże ;) )
-hosting www może być darmowy
Zaczynamy !
Krok 1.
Stwórz bazę danych na jakimś serwisie zapisz adres do logowania do bazy , login , hasło .
Po utworzeniu bazy danych stwórz tabele o nazwie "mc_lista" NAZWA MUSI BYC DOKŁADNIE TAKA !
Krok 2.
Wgraj na serwer plugin : "Dynamic Effect Whitelist" Link dla 1.5.1 : http://dev.bukkit.org/media/files/601/34/dynamiceffectwhitelist-1_5_2.zip
Po pobraniu rozpakuji wrzuć wszystkie 3 pliki do folderu plugin na twoim serwerze
Edytuj plik whitelist.php
W tych miejscach wpisz swoje dane ! :
    $MySQL = array(
        "host" => "ADRES BAZY DANYCH",
        "username" => "LOGIN DO BAZY DANYCH",
        "password" => "HASLO DO BAZY DANYCH",
        "database" => "NAZWA BAZY DANYCH",
        "table" => "mc_lista",
    );
    mysql_conne

 

 

Krok 3.
Uruchom ponownie serwer , Utworzą ci się 2 foldery
Krok 4.
Przejdź do : "Dynamic Effect Whitelist" nastepnie edytuj plik config.yml
UWAGA W tym miejscu zmieniasz tylko tekst gdy kogos nie ma na white liscie :
"DisconnectMessage: Wiaj §1{player}§f, nie jestes na whitelist ! dodaj sie sam ! www.blabla.pl!"
Oraz wiadomośc ze ktoś dołączył :
"DisallowMessage: Disallowed §2{player}§f from joining"
ZAPISZ I ZAMKNIJ ! Dla testu postaraj sie wejść na swój serwer jeżeli pojawi się błąd że nie jeteś na wl. przejdź do daleszych punktów.
Koniec pracy na serwerze
Krok 5.
Utwórz 2 pliki :
1. connect.php
2. index.php
Edytuj plik index.php oraz wklej następujący kod :
"
<?php
// Stworzone przez Rzemykk specjalnie dla MPCForum.pl
// Wszystkie prawa zastrzeżone !
// Zakaz kopiowania / edytowania / usuwania czesci skrytu

require "connect.php";
connection();


?>
<html>
<head>
</head>
<body>
<center>
<div class="logo">[<h3>TU TWOJE LOGO/NAZWA SERWERA</h3>]</div>
<div class="froma" style="
width: 300px;
height: 100px;
margin-top: 40px;
"
>
<form action="index.php" method="post">
<div style="color: red;">Nick gracza :</div><br />
<input type="text" name="imie" /><br />
<input type="submit" value="Dodaj !" />
</form>
</div>
</center>
</body>
</html>
<?php
$imie = $_POST['imie'];
$login = trim($_POST['imie']);
$loguj="select nick from mc_list where nick='$login'";
$rekordy = mysql_query($loguj);

if($imie) {
    $ins = @mysql_query("INSERT INTO mc_lista SET Nick='$imie'");

    if($ins) echo "Zostales poprawnie dodany do white-listy ! mozesz teraz wejsc do gry ";
    else echo "podczas proby dodania cie do white-listy pojawil sie blad ;(";

}
?>

 

 

"
Zapisz i zamknij.
Następnie edytuj plik connect.php i wklej ten kod :
"
/** Create by Rzemykk for MPCForum.pl
  -----Wszystkie prawa zastrzeżone !
       zakaz kopiowania bez zgody !
oraz usuwania jakich kolwiek elementów ! ------ **/

<?php
function connection() {
 $mysql_server ="[adresbazy]"; //adres bazy
 $mysql_admin ="[login]"; //login do bazy
 $mysql_pass ="[haslo]"; //haslo do bazy
 $mysql_db ="[baza]"; //nazwa bazy
 @mysql_connect($mysql_server, $mysql_admin,
$mysql_pass)
or die('Brak poloczenia z serwerem MySQL');
@mysql_select_db($mysql_db)
or die('blad wyboru bazy danych');
}
?>

 

 

"
W pliku connect.php edytuj następujące miejsca :
[adresbazy] , [login] , [haslo] , [baza] podaj te same dane co w pluginie na serwerze !
Przykład :
/** Create by Rzemykk for MPCForum.pl
  -----Wszystkie prawa zastrzeżone !
       zakaz kopiowania bez zgody !
oraz usuwania jakich kolwiek elementów ! ------ **/

<?php

function connection() {
 $mysql_server ="localhost"; //adres bazy
 $mysql_admin ="root"; //login do bazy
 $mysql_pass ="123456"; //haslo do bazy
 $mysql_db ="root"; //nazwa bazy
 @mysql_connect($mysql_server, $mysql_admin,
$mysql_pass)
or die('Brak poloczenia z serwerem MySQL');
@mysql_select_db($mysql_db)
or die('blad wyboru bazy danych');
}
?>

 

 

ZAPISZ OBA PLIKI
Krok.7
Otwórz ftp swojego serwera www.
Wrzuć obydwa pliki na serwer
RADA ODE MNIE : jeżeli posiadasz już stronę swojego serwer i plik index zrób na ftp nowy folder o nazwie wl i tam wrzuć pliki connect.php i index.php oraz ustaw hiperłącze na stronie głównej serwera
jeżeli jeszcze nie posiadasz strony serwera obydwa pliki możesz wrzucić do katalogu głównego .
po wrzuceniu obydwóch plików wjedź na adres swojej strony
np.
www.poradnik.cba.pl/index.php
wpisz nick kliknij Dodaj , oraz postaraj się wejść na serwer , jeżeli wykonałeś wszystkie kroki zgodnie z instrukcją powinieneś uzyskać dostęp do gry ! pozdrawiam ;)
Liczę na "Lubie to" !
Przykład :
wejdź na serwer : s48.mineserv.eu:3172
Powinieneś otrzymać komunikat ze nie jesteś na WL !
Następnie wejdź na stronę i wypełnij :
Spróbuj z powrotem wejść na serwer !
ja mam szablon.php , ale u was to będzie index.php , wygląd jest taki jaki jest ponieważ uznałem że każdy sam sobie zmieni wygląd lub będzie chciał umieścić gdzieś
na stronie wiec nie upiększałem tego skrytpu .
POZDRAWIAM
Opublikowano

Daj link do przykładowej strony

Pomogłem daj like, nie buj się ;)

Zapraszam na mój serwer: 178.32.71.241:25565

Survival + Gildie + FreeBuild (Dzialki)

 

Opublikowano

coś nie działa ;)

Pomogłem daj like, nie buj się ;)

Zapraszam na mój serwer: 178.32.71.241:25565

Survival + Gildie + FreeBuild (Dzialki)

 

Opublikowano

Wiesz co, jesteś śmieszny.

Nie ty pisałeś skrypt, przykład:

classy bez css.

 

Złodziej i tyle =]

Opublikowano

@Nakamitsu

 

ty jesteś śmieszny ;) na podstawie tego ze nie ma style.css oskarżasz mnie ? a umiesz czytać czy gimbaza tego nie uczy ? ... napisałem że nie robiłem wyglądu bo po co wiadomo że każdy będzie to zmieniał albo będzie chciał umieścić to na swojej stronie wiec ma gotowego diva którego wpisze tylko do swojego css... więc po co oskarżasz zanim pomyślisz pierw myślenie potem komentowanie czy to taki trudne ? ...

Opublikowano

To się usuwa classy, a nie zapycha kolegą strony.

Confingi i tak nie są twoje, a przywłaszczasz sobie do nich prawa,

dodatkowo na tej twojej stronie demonstracyjnej ani śladu po css ;)

 

Ps: To się nazywa gimnazjum <3

Opublikowano

a ja nie usuwam i wolałem dodać ... ;) ale nie będę się kłócił z osobą co nie potrafi pojąć że ktoś umie coś czego sama nie potrafi więc bez sensownych powodów nie wypowiadaj się w tym temacie ;)

Opublikowano

Niby nie potrafię napisać prostego skrypciku który wysyła zmienną do bazy, do tego niezabezpieczonego?

Poza tym, nie zmienia to faktu, iż przywłaszczyłeś sobie cudze configi.

Opublikowano

Mm fajne fajne, ale taka bardzo surowa wersja.

Mogłoby sprawdzac, czy jest już taki nick dodany, czy nick nie jest za długi, czy nie posiada niedozwolone znaki itp.

Ale i tak leci +

Opublikowano

Boże pobłogosław nam tak wspaniałych ludzi, dających nam reflinki do innych wspaniałych ludzi, poświęcających nam swój wolny czas i umiejętności, aby udostępniać nam gotowe skrypty PHP.

 

Ciebie prosimy...

| Pijawka I | Pijawka II | Pijawka III | MPC User I | MPC User II | MPC User III | MPC Member | MPC Member II | ProUser | MPC Member III | MPC Team | Postmaker | Postwriter |


 

Opublikowano

Nakamitsu

 

bardzo ciekawe ;) szkoda tylko że to samo znajdę na 1000000000mln. for związanych z php bo to podstawa czyli skoro ktoś zrobił taki coś ? czyli ja muszę wymyślić nowy język kodowania bo juz ktoś ma podobne łączenie z bazą ? ... żałosny jesteś ciężko przy robieniu jakichkolwiek skryptów szczególnie łączenia z bazą zrobić coś co się gdzieś nie powtórzy ... mój skrypt jest stary robiłem go technikum na zaliczenie więc nara

Opublikowano

Bardzo dziwne, że jest on identyczny.

Takowy skrypt można napisać na parę sposobów, więc nie przywłaszczaj sobie cudzej pracy.

Opublikowano

powiedz mi czy to jest możliwe że jesteś taki głupi ? identyczny jesteś śmieszny , i z tego co piszesz mam zrobić innym sposobem bo ktoś ma podobny ? żałosne .. to wejdź teraz na ten link co dałeś i tam też pisz że przywłaszczone bo na innym forum jest identyczne , takich skryptów identycznych są setki tysięcy więc odpuść sobie bo robisz z siebie człowieka ułomnego

Opublikowano

Tego nie powiedziałem.

W podanym przeze mnie odnośniku owa osoba przedstawiła owy skrypt wcześniej niż ty.

 

Zależy mi tylko na tym, abyś nie przywłaszczał sobie cudzej pracy.

Opublikowano

nie przywłaszam i znów według ciebie powinienem przeszukać wszystkie fora zanim coś napisze i zobaczyć czy ktoś tego nie zrobił wcześniej ? według twojego rozumowania za 1rok nie będzie można nic napisać bo już będzie to na jakieś stronie www podane

Opublikowano

Wcale sobie nie przywłaszczasz <_<

/** Create by Rzemykk for MPCForum.pl
  -----Wszystkie prawa zastrzeżone !
       zakaz kopiowania bez zgody !
oraz usuwania jakich kolwiek elementów ! ------ **/
Opublikowano

@up Nakamitsu przeginasz pale takich skryptow widzialem 529195219592195219 sam takiego owego uzywam i nie kopiowalem z zadnej strony neich se chlopak przywlaszcza masz z tym jakis problem?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...