Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1] Kwadratowa Masakra 4 [Nowa Mapa] 24/7 [40 slotow]


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1364478361-U369501.png Kwadratowe Zycie 1364478375-U369501.png

Adres IP: kwadratowezycie.​srvmc.pl:25101

Typ serwera: Kwadratowa Masakra

Ilość slotów: 40

Wersja serwera: 1.5.1

Premium: dialog_cancel.png

Potwory: yes.png

Zwierzęta: yes.png

Nether: yes.png

PVP: yes.png

WL: yes.png

 

 

1364478361-U369501.pngZespół 1364478375-U369501.png

Adminisratorzy:

 

  • JeBeKtv , Xevir

Moderatorzy:

 

KidModeratorzy:

 

 

 

1364478361-U369501.pngDodatkowe informacje 1364478375-U369501.png

Witam , juz dzis pojawi sie nowa

mapa na naszym serwerze.Chetni
do dolaczenia do serwera prosze
napisac poadnie w opisie lub na PW i w eventualnosci na moje GG 46047855 . W przypadku pisania na GG prosze odrazu pisac podanie , nie odpisuje jesli na poczatku bedzie (Witam , Cześć , Dodasz na KM ?) , prosze odrazu pisac podanie wzór.
Wiek -
Nick -
Ile grasz w MC -
Jak oceniasz swoje zachowanie -
Czy bedziesz greifowal -
Cos o sobie -

 

Prosze nie usuwac tego tematu.
Opublikowano

Wiek : 19 lat
nick : tirowiec51
Ile grasz w MC : 6 lat

Jak oceniasz swoje zachowanie : jestem ogarniety lubie grac z innymi ludzmi nie wdaje się w zatargi na chate

Czy bedziesz greafowal : nie

Cos o sobie : lubie grac z innymi ludzmi , na jakim ogarniętym serwie.

Opublikowano
Wiek - 13 lat.
Nick - SebQu
Ile grasz w MC - Niestety tylko rok, lecz mam nadzieje że nadrobiłem wszystką potrzebną mi wiedzę.
Jak oceniasz swoje zachowanie - Jestem (Przynajmniej tak myślę) spokojny, nie wkurzam się że ktoś postawi mi 1 dirta i zaczynam go bić, griefować mu wszystko i spamić chat.
Czy bedziesz greafowal - Nie, nie będę, uważam że grief to zabawa 8latków (Oczywiście bez obrazy dla graczy w tym wieku) którzy się wkurzają bo stracili 3 żelaza, lub zazdroszczą talentu graczu (graczowi? Nie wiem ._. ) talentu do budowania

Cos o sobie - Mam 13 lat i na imię Sebastian, bardzo lubię pracę w grupie jak i rywalizacje (nie przesadną oczywiście), jestem bardzo pomocnym graczem, zawsze staram się pomagać graczom jak i administracji, w miarę moich możliwości oczywiście.

 

Troszkę mało lecz mam nadzieje że się dostane.

 

Pozdrawiam, SebQu.

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano
Wiek - 12

Nick - Fumon437

Ile grasz w MC - 2 Lata
Jak oceniasz swoje zachowanie - 10/10 :) Po prostu ogar :P

Czy bedziesz greafowal - Nie.


Cos o sobie - Mam na imię Bartosz.

1387475061-U885056.png


 Z wami od 23 Marca 2013  <3 


 

Opublikowano
Wiek - 17

Nick - lenarsky

Ile grasz w MC - 1rok

Jak oceniasz swoje zachowanie - Dobrze :>

Czy bedziesz greafowal - nie

Cos o sobie - Siemano, jestem Mateusz, chodze do technikum logistycznego, gram w mc 4 fun , nie spinam sie , pisze poprawną polszczyzną ( nie popełniam błędów ortograficznych) chętnie gadam na TS/ skype

Najpierw http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf <= , potem pytaj !!!

 

silkrsygxxpm9.gif

Opublikowano
Wiek -13

Nick - Krzysiek48

Ile grasz w MC - od 1.5

Jak oceniasz swoje zachowanie - 10/10

Czy bedziesz greafowal - nIE

Cos o sobie - Lubie grać z innymi i pomagać.
Opublikowano
Wiek - 15

Nick - KevN

Ile grasz w MC - 5-6 lat

Jak oceniasz swoje zachowanie - Celująco

Czy bedziesz greafowal - Nie

Cos o sobie - Uwielbiam grę zespołową i chciałbym na takiej zawitać
Opublikowano
Wiek -13

Nick -dorixx01

Ile grasz w MC - 3,5 lat

Jak oceniasz swoje zachowanie - dobre

Czy bedziesz greafowal - nie

Cos o sobie - Lubie grać z innymi graczami bo u mnie gra na singlu to żadna przyjemność, dużo wiem na temat mc
Opublikowano
Wiek - 16 wiosen

Nick - Hotarti

Ile grasz w MC - Od alphy

Jak oceniasz swoje zachowanie - Jestem spokojny i przyjazny ^^

Czy bedziesz greafowal - Chyba griefował xD - nie

Cos o sobie - Znudziły mnie już servery FB i factions. Szukam czegoś nowego.

cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

Opublikowano
Wiek - 14
Nick - oODark__KnightOo
Ile grasz w MC - ok. 3lata
Jak oceniasz swoje zachowanie - Dobre
Czy bedziesz greafowal - Nie
Cos o sobie - Mam na imię Dominik jestem ogarnięty i lubie grać w MC. Nie grifuje nie zabijam bez powodu. Lubie grać na Pc, Ps2 i w Piłkę ręczną.

 

Opublikowano

Kiedy start?

cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

Opublikowano

Wiek -16
Nick -CyreuszPlayGames
Ile grasz w MC -Prawie 3 Lata
Jak oceniasz swoje zachowanie -w skali na 100 97/100
Czy bedziesz greifowal -Nie
Cos o sobie -Wczoraj zaczołem kariere Youtubera i bym chciał coś nagrać z tego servera lubie rozmawiać na TS:D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...