Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Nie odrzucanie z konia i miecza DiamondMT2


KrEwNiAk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!
Jak w temacie poszukuje bota który pozwoli mi na nie odrzucanie mobów z konia i miecza na serwerze prywatynym DiamondMt2 chcicałbym nadmienić odrazu
że obydwa te boty mi nie działały http://www.mpcforum.pl/topic/625251-dl-brak-odrzutu-z-konia-i-miecza-by-boy4538/ i http://www.mpcforum.pl/topic/771015-dl-nok-hack-na-serwery-balantia-tiveria-balmora-oraz-paradisemt2/Tak wiec prosił bym o reuploada innych botów na nie odpychanie z konia i miecza ponieważ jak zauważyłem na forum żeby pobrać inne boty trzeba mieć konta premium <_< tak wiec prosze o reuploada lub innego tego typu bota

Z Góry Dzięki :)

Opublikowano

Witam!

Jak w temacie poszukuje bota który pozwoli mi na nie odrzucanie mobów z konia i miecza na serwerze prywatynym DiamondMt2 chcicałbym nadmienić odrazu

że obydwa te boty mi nie działały http://www.mpcforum.pl/topic/625251-dl-brak-odrzutu-z-konia-i-miecza-by-boy4538/ i http://www.mpcforum.pl/topic/771015-dl-nok-hack-na-serwery-balantia-tiveria-balmora-oraz-paradisemt2/Tak wiec prosił bym o reuploada innych botów na nie odpychanie z konia i miecza ponieważ jak zauważyłem na forum żeby pobrać inne boty trzeba mieć konta premium <_< tak wiec prosze o reuploada lub innego tego typu bota

Z Góry Dzięki :)

Zazwyczaj ktoś dodaje reupload cheata na dalszy stronach

http://www.mpcforum.pl/topic/824351-dl-nie-odpychanie-mobow-z-konia-by-playerthebest/

Opublikowano

nic z tego nie działa... niemam pojęcia dlaczego kiedyś te od Boy4538 działały teraz nic niedziała <_< niemoge przez moda grać bo niewidzi mi wszystkich mobów i dlatego chciaałem cos do klienta <_< a co to takiego waithack?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...