Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra Style][10 Slotów][WL] Kwadratowa Wyżyna!


Samosznik.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: xXx
Wiek: 15 lat
Mikrofon i TS3: Mam mikrofon i TS którego uzywam ok. 3 lat więc ogarniam
Dlaczego Ty? Jestem ogarnęty, miły pomocny lubie tego typu serwery a ten wygląda zachęcająco ;]
Premium? NIe :{

Opublikowano

Server wyłączony czy co ;x?

 

Serwer włączony.

 

Nick: xXx

Wiek: 15 lat

Mikrofon i TS3: Mam mikrofon i TS którego uzywam ok. 3 lat więc ogarniam

Dlaczego Ty? Jestem ogarnęty, miły pomocny lubie tego typu serwery a ten wygląda zachęcająco ;]

Premium? NIe :{

 

Dodany.

OIE6isU.png

 

Opublikowano

Nick: FreshGamePlay

Wiek: 15

Mikrofon i TS3: 2x Tak

Dlaczego Ty? Jestem ogarnięty. Nie Griefuje. Swietnie buduje:) Co by tu więcej pisać :)

Premium?: Nie

Dodany.

 

 

NA SERWERZE ZOSTAŁO 7 MIEJSC!

OIE6isU.png

 

Opublikowano

Nick: TheSired
Wiek: 14
Mikrofon i TS3: Owszem mikrofon za tydzien ale mysle , ze ts za tyle tez bedzie ;d
Dlaczego Ty? Nie grifuję jestem pomocny znam Polski może kiedys popełnie błedy ale nie aż takie wielkie
Premium? TAK

99857302683828452735.jpg



Nadal rośnie PIISS JOŁ


Opublikowano

 

Nick: TheSired

Wiek: 14

Mikrofon i TS3: Owszem mikrofon za tydzien ale mysle , ze ts za tyle tez bedzie ;d

Dlaczego Ty? Nie grifuję jestem pomocny znam Polski może kiedys popełnie błedy ale nie aż takie wielkie

Premium? TAK

 

Dodany.

OIE6isU.png

 

Opublikowano

Nick: Hotarti


Wiek: 16 latek


Mikrofon i TS3: 2x tak ;3


Dlaczego ja? : Bo nie mam co robić :C Cały dzień gram w lola i sie nudzę :C Mam już dosyć tych FB i Factions. Może na KM będzie lepiej ^^


Premium: Nie :C


cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

Opublikowano

nick: Relax

mikro/ts3: mam

wiek: 17

dlaczego ja: ostatnio mam za dużo wolnego czasu, chętnie bym pograł na takim serwie mc. jestem kreatywna osoba.

premium: nie i nie mam zamiaru kupować

Opublikowano

Nick:freeek
Wiek:14
Mikrofon i TS3:Posiadam
Dlaczego Ty?Szukam ogarniętego servera a nie takiego co zniszczysz drzewo i ban...
Premium?Nie

ov4u.jpg


Opublikowano

Nick: InferoPL
Wiek: 14lat
Mikrofon i TS3: Mikrofon posiadam, ts'a też
Dlaczego Ty? Bo nagrywam filmiki mam 105 widzów i chciałbym jakąś serie z takiego typu serwera. :)
Premium? Mam

SG.PlayCity.PL <----- Zapraszam Serwer SurvivalGames + FreeBuild 120 Slotow. 1.4.7!

Opublikowano

Nick:Mr_Chowder

Wiek:14

Mikrofon i TS3:oczywiscie ze mam ;]

Dlaczego Ty?: Hmm Bo tak. a dlaczego o jestem kreatywny i spoko koles ;] Zajebiscie buduje.

Premium?: To podstawa oczywiscie ze jest :*

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...