Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] Orijin Silkroad Online, świeży server | cap 90 china only, LOW Rates | Enjoy!


Aeris_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj prezentuję nowy server, Orijin Silkroad Online! Server jest póki co pusty, gdyż temat z epvp został usunięty przez brak odnośnika do ich strony, więc póki nikogo jeszcze nie ma proponuję wypróbować ten serwer! Niebawem będzie na epvp to będą ludzie, zakładam gildię Slayers, pisać w grze nick : Aeris

 

Orijinsro Game Information ;

CAP : 90

MASTERY : 300

RACE : ONLY CHINESE

SOX RATE : 1x (isro)

JOB RATE : 10x

GOLD RATE : 2x

EXP RATE : 10x ->zmieniony na 30x

SP RATE : 10x

DROP RATE : 3x

ALC. RATE : 2x

MAGIC POP : NONE

DEVIL SPIRIT : NONE

ITEM AND GOLD SALE : NONE

ALL DRESSES AND NEW PETS IS AVAILABLE.

MAP : JANGAN,DW,HOTAN,SAMARKAND,CONSTANTINOPOLE,MT. ROC.

 

 

 

 

 

Strona/rejestracja/download:

http://orijinsro.com/

(nie ma odnośników więc nie mogę podać bezpośrednich linków)

Opublikowano

Gildia już jest, 5/15 zapraszam! pm Aeris , Zatoxx

 

edit: skill pointow mamy 100k na start, więc jest łatwo + set z npc str/int 7 i sos +5 :)

 

apropo grab peta to pogadam z GMem

Opublikowano

Kiedy dokładnie ruszył ? gra 120 osób.
Tureckie servery są właśnie najbardziej oblegane ;] jak to Turki...


@EDIT
MAP : JANGAN,DW,HOTAN,SEMERKAND,CONSTANTINE,ROC. ( coś chyba nazwy ci się pomyliły hehe )

Opublikowano

Powiem tak, serwer powoli sie zapelnia, miejmy nadzieje, ze cos sie ruszy jak na epvp bedzie temat, a sama gra jest swietna :) i w miare latwo sie gra.

Opublikowano

Kiedy dokładnie ruszył ? gra 120 osób.

Tureckie servery są właśnie najbardziej oblegane ;] jak to Turki...

 

 

@EDIT

MAP : JANGAN,DW,HOTAN,SEMERKAND,CONSTANTINE,ROC. ( coś chyba nazwy ci się pomyliły hehe )

 

Nie pomyliło mu się, tylko skopiował ze strony ;D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Zapraszamy!

Miło się grą, i widać że gracze się powoli schodzą. Reklamę za pewno zrobią. A turków co chwile dochodzi, więc będzie z kim rywalizować.

Zapraszamy do Gildi! Nie damy turkom tak łatwo fortecy! Pisać w grze do Aeris / zatoxx

Pozdrawiam!

13315.png

Bo kochać można jedną osobę, i niezależnie od sytuacji powinieneś o Nią walczyć

Mój kochany skarb.

Opublikowano

Do tamtego tematu nikt nie będzie zaglądał, lepiej napisać w temacie serwera na temat gildii, bo każdy kto chce zacząć i przegląda temat natknie się na post o gildii :)

Opublikowano

No to widzę że ogarniętą gildie macie ... Full bot

Od wczoraj pisze do graczy o nicku Zatoxx , Aeris i zero odpowiedzi

Jak coś to mój nick Soyong niech ktoś się odezwie

"Istota zamienia się w popiół, który okrywa wszystko wokół, ukrywa każdy szkopuł następnie jak widoczność po zmroku znika z widoku"

Opublikowano

@up

Jak full bot jak często jesteśmy i gnębimy shaitana, wczoraj tak samo nie wiem o której Ty pisałeś :P

pisz w grze: Aeris, Zatoxx, Tequila, Merkucjo, ThickKick, Zabijaka, Conan, Skurwiel, Szyszak to na pewno kogoś złapiesz:) Niedługo 5lvl gildii 16 osób, zapraszamy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...