Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak na tym gównie zarabiać


Ahmedcreep

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde, patrze po tych sklapach a tam same riby, fmsy zbroje +9 wszyscy mają w pizdu kasy, a ja nie mogę zarobić na głupiego fmsa +5 sr nawet na minus. Gram na Solarze woj body 30lv. Dziś se łowie a tu przez 4 godziny 2 małże, co to kurwa jest?

 

Mam szirokiego+7 8wita, tygra+7, jakieś tam buty 500pz (5k pż razem), gram na kamer modzie.

i mam wpizdjot zmianek bonów na innych postaciach, kontach a żadnych dodań, więc chcę kupić ujowy fms+0-5 i zrobić w nim średnie i ulepszyć bodziami z 30lv paczki, ale sądząc po moim szczęściu zużyje 5 bodzi np na fmsa+5 i zostanie mi on +0.

 

mam 2.2kk kasy. Jak zarabiać?

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Opublikowano

Skoro masz 30 lvl to możesz łowić - czasochłonne i czasami nieopłacane

lub możesz iść na metki do M2 bądź medale (dalsze korytarze).

Opublikowano

musisz pilnować go ciągle jak gm wejdzie od razu wyłączyć. lub nastawić taką opcje w fb ;d

na pl raczejfb.

W GRZE NICK JERNEY LUB JOHNMCCLANE

Weteran
Opublikowano

Masz 30 lv, to łów rybki, zarób trochę na lepsze eq, wyexp następny 30lv i dwoma łów, chociaż polecałbym zrobić konta do łowienia na innym emailu, a tym głównym nie łowić.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Z tym fishbotem to bardzo zły pomysł, z racji tego ze jest to Solar GM są bardziej aktywni niż na innych serwach. Nawet jak będzie przy kompie to tak bana złapiesz za logi :) Przykro mi.

Najlepszą metodą na zarobek w twoim przypadku będzie dropienie z metinów w m2 :) Kup Sobie podwójny drop z IS'a, naprawdę się opłaca:) Dzisiaj na podwójnym lotłem w m2 8 aur oraz pare kd +4. Zysk 100% :) Kamermoda używaj jak najbardziej ale uważaj na wallhacka :) łatwo za niego bana złapać.

Opublikowano

Na twoim lvlu to albo metiny w m2 lub dropienie medali w łatwym lochu małp jest to jedyny , a zarazem najlepszy zarobek w grze , a łowienie zależy od szczęścia więc nie za bardzo ci się to opłaca .

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

mam juz fmsa +6. Teraz zrobie inna postac inny email i na 20lvlu dodania i zmianki do niego (mam juz ponad 10 zmianek) a na 30 bodzia i lowienie. a na glownym mam nadal 5 bodzi. wiec postaram sje go na 9 spalic.

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Opublikowano

mam juz fmsa +6. Teraz zrobie inna postac inny email i na 20lvlu dodania i zmianki do niego (mam juz ponad 10 zmianek) a na 30 bodzia i lowienie. a na glownym mam nadal 5 bodzi. wiec postaram sje go na 9 spalic.

Jak chcesz dużo broni na 30lv to polecam na 20lvlu iść na besty w m2 / dolinie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...