Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Gdzie można znaleźć rzadkie bronie?


Trololus2000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Duzo broni mozesz znalesc w lewym gornym rogu nazwa jest powiazana z Frosty ... nie pamietam dokladnie ale miasteczko spoko duzo broni , moze nie jakis zadkich ale zawsze mozesz znalesc jakiegos kałacha :D , BTW Polecam miasteczko ;D

Opublikowano

Duzo broni mozesz znalesc w lewym gornym rogu nazwa jest powiazana z Frosty ... nie pamietam dokladnie ale miasteczko spoko duzo broni , moze nie jakis zadkich ale zawsze mozesz znalesc jakiegos kałacha :D , BTW Polecam miasteczko ;D

 

We Frosty Dużo broni ?

Hahahahahahahhaha :D

 

Niedawno przeszedłem się tam z kumplem i przez 2 serwery i jedyne co znaleźliśmy przez ten czas(NIe licząc Jedzenia/Medyków/hełmów/i flar) to

Kilka krugerów (syf)

Kilka broni białych które ogólnie są do dupy :)

1x mosin (średnie)

1x katana (Bardzo dobre)

2x mediumbackpack (średnie)

1x M4 semi (nawet dobre)

1x kusze (syf)

1x Mosberg (dobra rzecz, tylko ze jest wszędzie:/)

 

Ogólnie kiedyś opłacało się tam chodzić bo można było naprawdę dużo dobrych rzeczy zdobyć ale teraz jest tam ujnia :/

Teraz jeżeli potrzebujesz medykamentów czy jedzenia to warto tam iść bo nikt nie chodzi a zdobyć można bardzo dużo, nam spadło

2x DX bandaż

1x szczepionka (ta złota) :D

5x Killery/antybiotyki

2x Bag Mre

Dużo energy drink

i jedzenia z puszki :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...