Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft - Ogniem i Mieczem - Wojuj z nami ! Kwadratowa masakra [10sl, Wl- on]


WWPDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

20jn0a8.png

Ogniem i Mieczem - Wojuj z nami !

16m6hy.png

20ped0l.png

37.59.6.133:25021

287m0t2.pngKwadratowa Masakra

2ezqtsg.pngTak

244p43l.pngTak

2h2r537.pngTak

29llf2x.pngTak

30w74w5.pngNie - Ale zachęcamy

34dmo2v.png10

iypvna.pngTak

2417c07.pngTak

wb2xjk.png

Podaj pluginy...

13yh1li.png

_RaQu_

ibdp9u.jpg

Wzór podania
Nick:
Wiek:
Co to jest Griff?:
Coś od siebie:
Jeżeli masz miej niż 50postów podanie wyślij mi na PW

52718291273710441791.jpg

Opublikowano

Wzór podania
Nick:GeBaN
Wiek:16
Co to jest Griff?:Niszczenie cudzej pracy:)
Coś od siebie:
Mam na imię Kacper.Gram w mc od 2 lat.

Wzór podania
Nick:Ozon
Wiek:15
Co to jest Griff?:Niszczenie cudzej pracy:)
Coś od siebie:
Mam na imie Mikołaj.Gram w mc 1 rok.

19539769190345228492.jpg


Opublikowano

@up dodany Server wystartuje tak o 20 więc was poinformuje w tym temacie

52718291273710441791.jpg

Opublikowano

Wzór podania
Nick:Willedcub93442
Wiek:13
Co to jest Griff?:Nisczenie cudzej pracy /budowli itp
Coś od siebie:Mam na imie dawid mam 13lat lubie grac w minecrafta diablo bf

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Wzór podania
Nick:CookieMonsta
Wiek:14
Co to jest Griff?:Niszczenie budowli innych graczy
Coś od siebie:Jestem Mikołaj umiem stworzyć miłą atmosferę :)
Jeżeli masz miej niż 50postów podanie wyślij mi na PW Mam więcej niź 200postów

ov4u.jpg


Opublikowano

Nick:Baxio


Wiek:14


Co to jest Griff?:Niszczenie kogoś pracy :)


Coś od siebie: Lubie placki :D

mca.png
Opublikowano

Ale czemu niema ip ??

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

scialem drzewo i ban za grief jezu



scialem drzewo i ban za grief jezu



moze mnie dodasz na ta wl oddam mu ta sadzonke boshe

ov4u.jpg


Opublikowano

Polecam

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Nick: robiron
Wiek: 13
Co to jest Griff?: niszczenie budowli innych graczy
Coś od siebie: Jestem Patryk.Moim hobby jest piłka nożna

I'm happy :)

Opublikowano

Nick: IslandIcedZ
Wiek: 13
Co to jest Griff?: Niszczenie budowli innych graczy.
Coś od siebie: Lubię placki ^.^ - nie kradne, jestem miły :>

Opublikowano

Nick: Remik68
Wiek: 12 :)
Co to jest Griff?: Niszczenie cudzego mienia / własności , po prostu coś złego .
Coś od siebie:
Mam na imię Szymon , lubię piłkę nożną w MC gram 3,5 lat , lubię pracować w grupie :)

mca.png
Opublikowano

Nick: Marcei
Wiek: 12
Co to jest Griff?: Grief * To niszczenie cudzych budowli choc moim zdaniem to owca terrorystka
Coś od siebie:
Jestem Marcel lubie grac w mc i pilke nozna. Czesto posiedze na kompie do 23 ;D i sie nudze :D

mca.png

Opublikowano

Wzór podania
Nick:WinLock
Wiek:15
Co to jest Griff?:Niszczenie mapy, pracy innych graczy
Coś od siebie:Jestem Witek, lubię grać w MC, gram od wersji 1.3 Beta, chciałbym troszkę ponagrywać z tego serwera, pobudować ^ ^

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Nick:Majsterr14
Wiek:14 ( rocznik 15 hue hue)
Co to jest Griff?:"Zenek , pacz jaki ładny dom ... było by szkoda gdyby ktoś przez przypadek go zniszczył"
Coś od siebie: Jestem Marcel , chodze do drugiej klasy gim. , mam lekkie poczucie humoru i zacne sucharki( czyt. "Hobby" ). Lubie dużo filozofować i próbować zrozumieć ludzi.Kocham okres średńowiecza ( Ogniem i Mieczem nie tu kusiło :D ) , Japonię i wszystko co polskie , no prawie wszystko ...

MC jest mi dość dobrze znany , gorzej z PvP , lubię budować małe domki , bawić się w farmera itp. ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...