Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czym sie różni WarZ od DayZ


smd20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie czym to się różni które lepsze i ok ile kosztuje :) lajkskony daje

40143183857070538758.png

333 Posty

28.03.2013

Opublikowano

W DayZ nie grałem, ale WarZ za to posiadam. Szczerze mówiąc WarZ bardzo mi się podoba, lecz troszkę za dużo zombiaków w miastach, chociaż jakby nie było na tym polega ta gra. I oglądałem parę streamów z DayZ - tam właśnie bardziej chodzi o zombie survival, a w WarZ napieprzasz się co chwilkę z graczami.

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Tak jak w temacie czym to się różni które lepsze i ok ile kosztuje :) lajkskony daje

 

To tak jakby porównać CS do CA

Z tym że WarZ to osobna produkcja a DayZ to mod do Arma 2 z dodatkiem OA

ExMod CA -> ban za nic na koncie Pba

 

 

76561198030011137.png

Opublikowano

Wg. mnie teraz nie opłaca się pisać takich tematów. Ponieważ DayZ w wersji samodzielnej będzie się różniło cholernie od tego jakie jest teraz... Żeby nie było spamu. Dzisiejsze te gry ogromnie różnią się wielkościami map. DayZ jest o wiele większe. WarZ też jest wielkie tylko to jest debilne, że developerzy zrobili najlepszy drop w paru miastach i tam się właśnie ciśnie cała zgraja chamsów i nie da się normalnie grać ;P

Opublikowano

WarZ kosztuje 45 zł, a żeby grać w DayZ musisz mieć Arme II. Według mnie WarZ jest lepsze. W DayZ może i masz pojazdy, helikoptery itp ale za to idąc po prostej drodze możesz złamać noge :) DayZ jest bardzo zbugowane lecz jak wyjdzie już jako normalna gra, nie dodatek to sądze, że DayZ będzie lepsze.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

 

WarZ ma dobrą grafikę a DayZ słabszą

Pretendent do najglupszego tekstu roku :)

W War-Z gram,Day-Z widzialem tylko filmiki.

 

Ale sadze ze War-Z lepsze.Day-Z wyglada bardziej dziecinnie sam niewiem dlaczego.

A to miejsce 2 :)

Dayz : Mnostwo bugow , zombie zbugowane , serwery + single

Warz : Mnostwo hackerow , dobre serwery bez single

A to miejsce trzecie :)

Nie sluchaj ich, kompletnie nie maja pojecia.

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...