Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Właściwie to kilka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak ustawić w otherDrops żeby dorpiła kasa za kopanie kamienia i jak sie ustawia w Factions żeby można było założyć gildie za 600$

 

dam like za pomoc

Opublikowano

z tego co widzę twoje IQ wynosi coś w okolicach 5

 

chce z serverem ruszyć i nie mogę przez te 2 rzeczy

 

 

Edit

 

z Factions już sam doszedłem do tego wystarczyło dać

 

"econEnabled": true,

 

"econCostCreate": 500.0,

 

-.- czekam aż jakaś inteligentna osoba powiedziała mi z tym OtherDrops

Opublikowano

Może najpierw przestań obrażać ludzi a potem czegoś od nich wymagaj? Powiedziałbym ci jak to zrobić, ale nie będę się rozdrabniał na osobnika, który ust nie potrafi normalnie otworzyć.

Opublikowano

Bo po prostu zrobiłem z 5 takich tematów i żaden użytkownik nie opd mi na pytanie a wtedy jeszcze grzecznie prosiłem ale teraz jestem już wkurzony ja nie wiem czy ja zadaje aż taki trudne pytania ? czy poprostu w tym temacie nie da się napić posta (Nie no da się bo teraz UP i x2UP i inni będą mnie kierować do specjalisty) ale w wcześniejszych tematach nie było okazji do nabicia posta dlatego że zadawałem konkretne pytania i tylko osoba która znała odp na pytania mogła napisać bo nie zadałem jakiegoś pytania 'Nie działa mi plugin MyCMD' np 10 odp wyglądające mniej wiecej tak 'Przeinstaluj plugin,Zaktualizuj bukkita,usuń config'

z całego forum może 10% ludzi jest inteligentnych jeżeli zaliczasz się do 10% to nie masz się co obrażać ale też zrozum mnie przez tydzień nikt nie potrafił mi odp 'Jak ustawić grap kasy w OtherDrops' Server czeka kolejny tydzień a nie mogę obejrzeć poradnika na YT bo mam neta na limit i mam przekroczony limit i chodzi mi po 8kb/s wiec ...

Opublikowano

Nie umiecie poprostu napisać takie to trudne, musicie być tak hamscy i egoistyczni ?

 

OtherDrops

    STONE:
        - drop: MONEY
          quantity: <10-30>
          message: "&bZnalazles %q dollarow"

 

 

quantity: Od ilu do ilu ma dropis kasa

message: Jak wiadomosc ma sie pojawic..

%q - Liczba znalezionych pieniędzy

 

Faction:

 

config.json

 

econEnabled: true,
econCostCreate: 500.0,

 

[][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][]

Kontakt:

Skype: bartek.boss3

GG: 46935313

[][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][]

Pomogłem daj like, nie buj się ;)

Zapraszam na mój serwer: 178.32.71.241:25565

Survival + Gildie + FreeBuild (Dzialki)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...