Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Graphic] Hrabia14 vs Valky


hrabia14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1358014687-U286162.png

Wyzywający:Hrabia
Wyzwany: Ktoś
Wstawienie prac do: do 3 dni
Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka:Przyjmujesz - dajesz
Notatka:Dawno nic nie zrobiłem, łatwe fragi bendo :D

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Ok, to może "JO" ?

Tematyka :

MPCforum ? :P

Nie mam pomysłu....

 

 

@@ o.O lol/..... to nie było śmieszne... aż się przestraszyłem... ktoś mnie szpieguje?

 

@2: To było dziwne... :P padober - mamy wspólne myśli...PS hrabia nie bierz go, bo on i tak zaraz bana wyłapie...klnie w statusie makina itp więc to chwila czasu :P

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Ok taki shit ode mnie...

 

1364743885-U286162.png

W głowie wyglądało lepiej... :P

 

Fajny pomysł z tymi miniaturowymi obrazkami, przynajmniej można zauważyć, co znajduje się na takim forum.

Jedynie nie podoba mi się ten napis "Multi" i "cheats". Niezbyt widoczny, nie pasuje do całokształtu.

 

1364839788-U739101.png

Gorszy shit ode mnie :(

Porównując Twoją pracę - do tej wyżej, strasznie pusto. Jednak! Ma to w sobie jakiś urok. Dobrze zrobione napisy. Kolory współgrają ze sobą, świetnie dobrana tekstura.

 

Głosuję na hrabia14 :)

Opublikowano

Ja pierdziele .. co wy widzicie w pracy hrabiego ? Tło + napis .. rzeczywiście wielka sztuka .. w dodatku według mnie złe oświetlenie i kolory średnio dobrane ..

 

Zdecydowanie praca Valkiego tutaj przewyższa .. choć też nie jest to coś super. :)

649120fb10f4ec930d12bc0.png

Sygnatura by creepen.

Opublikowano

Valky jakbyś dopiero zaczynał z grafiką ... ;c

Hrabia, mogłeś ładniejszą czcionkę i materiał dobrać do tego MPC. Ewentualnie pobawić się Thrausi . ;c

 

Ale głos na Hrabię.

he?

Opublikowano

Valky - zrobiony napis, walnięty gradient na tło i ikonki z działów. Zwykłe nawalanie elementów.

 

hrabia, ponieważ jego praca jest estetyczniejsza.

 

Glos na hrabia14

QtiV6xY.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...