Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SINGLEBLOCK] [UNIKAT] [AUTORSKIE PLUGINY] [700 SLOTOW] [MC.DGCRAFT.PL] [WEJDZ I ZAGRAJ Z NAMI JUZ TERAZ !]


Meincraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1364478361-U369501.png DG-CRAFT 1364478375-U369501.png

Adres IP: mc.dgcraft.pl

Typ serwera: SingleBlock

Ilość slotów: 700

Wersja serwera: 1.5.1

Premium: dialog_cancel.png

Potwory: yes.png

Zwierzęta: yes.png

Nether: yes.png

PVP: yes.png

WL: dialog_cancel.png



1364478361-U369501.pngZespół 1364478375-U369501.png

Adminisratorzy:


  • DeQ1997
    Subtelny
    Rusher_
    Siliter
    GandziaCK

Moderatorzy:


  • Quartez
    Revi
    Siles

KidModeratorzy:


  • Aktualnie poszukiwani :)
    Wiek:minimum 15 lat
    Duże doświadczenie
    Znajomość komend
    Ortografia



1364478361-U369501.pngDodatkowe informacje 1364478375-U369501.png

Zapraszamy na serwer oraz
skladania podan :)
Nie ma wzoru,liczymy na kreatywnosc :)

Jest to kolejna edycja serwera,wiec proszę o zostawienie tej publikacji :)

Opublikowano

Gdy chce się zarejestrować pisze że wykorzystałem już limit kont na tym adresie ip.. A serwer widzę pierwszy raz o.O

Jezeli ktos zarejestrował sie na Twoim ip zapraszam na teamspeaka. Tam administracja Cie zarejestruje.
Opublikowano

ej mam pewien problem.

Chciałem wejść na serwer i pisze

 

"maksymalna ilość kont na tym ip"

 

Nigdy tutaj nie grałem :)

Jezeli ktos zarejestrował sie na Twoim ip zapraszam na teamspeaka. Tam administracja Cie zarejestruje.

 

Można skype ? nie używam Teamspeaka.

Napisz mi jakie chcesz haslo.Podaj takze nick.Jestem tam administatorem. Oczywiście na pw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...