Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Jak będę miał 60MB/s to będzie się szybko ściągało?


_NEXT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcę wziąć internet od UPC i z jaką pręd. będzie się np. ściągało albo wrzucało filmiki na YT?

 

 

 
 
 
 

 

 
Opublikowano

@Down
Miałem otworzone parę okienek i pomyliły się tematy. Ale temat z piractwem i tak był z jego tematów , bo pamiętam ;)

@Topic

Filmy itd.. będą ściągać Ci się szybko jak i ładowanie. A w szczególności gry będą ściągać się o wiele szybciej.

6d17e244dec956b0d1c3e86.jpg
bylem biznesmenem, teraz jestem większym. habemus papam.

Opublikowano

z max prędkoscią będzie się sciągało ok 6mb na sekundę :). Bardzooo szybko :D. Srednio będzie szło po 3/4 mb :P

skpUo.png

Opublikowano

z mojego doświadczenia że ~8-12 mb, przynajmniej u mnie tyle ściąga minimalnie a mam w ofercie 30mb/s

Opublikowano

MpcForum nie popiera piractwa .

Leci raport.

ahhahaahahahahhahahhahahhhahahahahha

 

Internet | Pobieranie max | Upload max

10mb/s | około 1,2 mb/s | około 0,15 mb/s = 150 kb/s

20mb/s | około 2,4 mb/s | około 0,3 mb/s = 300 kb/s

60mb/s | około 6,5 mb/s | około 1 mb/s = 1000 kb/s

Opublikowano

ahhahaahahahahhahahhahahhhahahahahha

 

Internet | Pobieranie max | Upload max

10mb/s | około 1,2 mb/s | około 0,15 mb/s = 150 kb/s

20mb/s | około 2,4 mb/s | około 0,3 mb/s = 300 kb/s

60mb/s | około 6,5 mb/s | około 1 mb/s = 1000 kb/s

Na przyszłość naucz się czytać, co pisze drugi człowiek. Z jego tematu był temat o piractwie, a okienka się mi pomyliły. Ale już poprawiłem, jak na Vip`a to dobrego przykładu nie dajesz, naśmiewając się z takich rzeczy ;) .

Do topic`a już wyjaśniłem .

6d17e244dec956b0d1c3e86.jpg
bylem biznesmenem, teraz jestem większym. habemus papam.

Opublikowano

Na przyszłość naucz się czytać, co pisze drugi człowiek. Z jego tematu był temat o piractwie, a okienka się mi pomyliły. Ale już poprawiłem, jak na Vip`a to dobrego przykładu nie dajesz, naśmiewając się z takich rzeczy ;) .

Do topic`a już wyjaśniłem .

ja mam 2mb/s , wiec nie masz co narzekac. Gry bedzie zasysalo jak szalone.

 

Ps

Kto temu typowi dal vip, chyba nie byl czezwo myslacym

Dałeś mi 5% ? jesteś taka śmieszna .

Admin Cienia
Opublikowano

PS, oni nie mają internetu 60mb tylko internet "DO 60MB"

 

Ale 6mb down i 700kb upa wyciągam bez problemu.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Admin Cienia
Opublikowano

Ja mam 30 neta i metka pobieram max 1.5 mb/s

Winą może być słaby router lub źle skonfigurowany, także winne może być oprogramowanie na komputerze bądź syf na dysku, inne sieci które działają na tym samym paśmie, wiele tego można wymieniać ;)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

60mb to szybki internet, zwłaszcza od upc, dobrego sprzedawcy internetu. No raczej będzie się szybko wysyłało, przy tej szybkości wszystko będzie szybkie :O

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...