Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Wielofunkcjny telefon, jakie są wasze propozycje


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

 

Szukam dobrego, wielofunkcyjnego telefonu. Dostęp do internetu, wiele aplikacji, dobry aparat. Szybki facebook, przeglądanie stron www.

 

Myślę nad iPhone 3GS, jak myślicie jest to dobry telefon ?

 

A Wy jakie macie propozycje. Odpadają te drogie nowe ;)

2iw0ill.jpg



More than Passion !


Opublikowano

Budżet. Hmm sam nie wiem, ale widze iPhone 3G tutaj pełen zestaw za 220zł. Zastanawiam się nad nim :)

Przeznaczyć chciałbym jak najmniej. Wiadomo :P

2iw0ill.jpg



More than Passion !


Opublikowano

Samsung Galaxy S3,Ace II,Note II,Note itd.

 

Za 220zł to chyba sama obudowa.

 

Interesuje Cię oferta na abonament? Za 220zł nie kupisz smartfona, na którym płynnie chodzi przeglądarka i ma dobry aparat. Do 300zł mogę polecić Ci samsunga galaxy ace używanego lub htc wildfire.

Opublikowano

Posiadam iPhone 4 od 2 miesięcy i jest zajebisty,na niego w chooy aplikacji w app storze,lecz dużo płatnych.Ale jest tam wyjebanie dużo promocji,np Asphalt 7 jedna z lepszych gier na telefony ostatnio była za darmo chyba przez tydzień,także okazje są,nie tnie się w menu jak to w telefonach z androidem,w ciągu tych 2 miesięcy 3 aktualizacje już były :) A na moim starym s II w ciągu roku tylko jedna także teges...

 

3GS ma słabsze parametry niż 4 ale to nie będzie aż tak przeszkadzała,najwyżej nie pograsz w te najlepsze gry i tyle :)

cmpunksignaturebyfxtrea.png

 

Opublikowano

Owszem jest to dobry telefon :)

 

Zależy też ile masz kasy,bo jak kupisz coś z androidem to będziesz miał lagi w menu,a tego chyba nie chcesz..

Nie wiesz, a się wypowiadasz. Nie będzie żadnych lagów, dobry MOD chodzi jak żyleta !

Z tego przedziału cenowego Sony Ericsson Live with walkman - wyrwiesz używki za 250zł, a wydajnościowo (w grach) na poziomie 3GS.

,nie tnie się w menu jak to w telefonach z androidem

Bo jak ktoś nie wie, w jaki sposób obsługuje się smartphony z androidem, to potem ma problem z lagami w menu.

 

 

 

 

A na moim starym s II w ciągu roku tylko jedna także teges...

Bo po co cały czas aktualizować, jak jest wsparcie nieoficjalne ? :F

Opublikowano

Wiem i dlatego się wypowiadam,Robią w pizdu telefonów o potem zostawiają i tak w kółko nikt tego gówna nie kupuje.

 

Właśnie wsparcie nieoficjalne bo producenci mają wyjebane :)

Smartphony z androidem są dla ludzi z głową i tyle - jak nie myślisz, to potem nie działa tak, jak powinien.

I nie klepią gówna, tylko smartphon'y dostosowane do potrzeb użytkownika w różnych przedziałach cenowych i w przeciwieństwie do kolejnych Iphone'ów - różniących się rozmiarami XDDD

Opublikowano

Smartphony z androidem są dla ludzi którzy lubią oglądać pokaz slajdów w menu XDDDDD

 

xDDD

Bo ten pan specjalnie włączył opcję zwaną "Show Touches" przez co widzisz lagi (i tak minimalne).

Taki dowód to nie dowód kolego.

 

 

Masz test od Plusa - Xperia S na stocku. Życzę powodzenia w szukaniu lagów w menu.

Opublikowano

Dwa rdzienie po 1.5 GHz

 

A Iphone 4 ma 1 rdzeń 1 Ghz i chodzi lepiej.

 

Jak lepiej ? to weź test Neo V. Sam mam ten telefon i mogę Ci powiedzieć, że nawet na stocku Gingerbread nie ma żadnych problemów z przycięciami.

 

 

 

 

No właśnie - jeden rdzeń... nie zawsze to wiąże się z wydajnością, appki mają pod niego optymalizację ;)

Opublikowano

samsung galaxy mini 2, osobiscie dalem 210 zl za uzywany w dobrym stanie wizualnym, bez pudelka

podkrecasz procesor do 1,1ghz robisz swap ramu i wszystko plynnie chodzi..

rootujesz telefon wywalasz syf systemowy i cieszysz sie szybkim telefonem, przegladarka chodzi zajebiscie, dziala w niej flash :)

na stocku tez plynnie chodzi menu, przegladarka.

plusem jest wbudowana klawiatura swype :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

android ma mnostwo funkcji, mozna wgrywac i modyfikowac oprogramowanie jak tylko sie chce, mozna ustawic sobie wyglad i obsluge telefonu pod siebie. Jest masa aplikacji darmowych, mozna napisac bez problemu swoje aplikacje. Na androida jest bardzo duzo gier, ma obsluge padow od xboxa i ps3, mozna podlaczyc telefon przez przejsciowka (lub bez) do telewizora poprzez hdmi.

 

IOS jest bardzo zamkniety, mozna instalowac na niego tylko aplikacje z appstore lub z internetu, nie ma mozliwosci modyfikacji wygladu pod siebie, wszystko jest narzucone z gory i kupujac urzadzenie z IOS jestes zmuszony uzywac i korzystac z systemu tak jak kaze apple. Jedynym plusem IOS jest optymalizacja systemu. Dziala on bardzo plynnie i szybko, nie ma zadnych problemow z zawieszeniami, aplikacje dzialaja bardzo plynnie i szybko.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...