Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Wielofunkcjny telefon, jakie są wasze propozycje


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

android ma mnostwo funkcji, mozna wgrywac i modyfikowac oprogramowanie jak tylko sie chce, mozna ustawic sobie wyglad i obsluge telefonu pod siebie. Jest masa aplikacji darmowych, mozna napisac bez problemu swoje aplikacje. Na androida jest bardzo duzo gier, ma obsluge padow od xboxa i ps3, mozna podlaczyc telefon przez przejsciowka (lub bez) do telewizora poprzez hdmi.

 

IOS jest bardzo zamkniety, mozna instalowac na niego tylko aplikacje z appstore lub z internetu, nie ma mozliwosci modyfikacji wygladu pod siebie, wszystko jest narzucone z gory i kupujac urzadzenie z IOS jestes zmuszony uzywac i korzystac z systemu tak jak kaze apple. Jedynym plusem IOS jest optymalizacja systemu. Dziala on bardzo plynnie i szybko, nie ma zadnych problemow z zawieszeniami, aplikacje dzialaja bardzo plynnie i szybko.

Na androidzie aplikacje też działają szybko ;).

Wg. mnie najlepszym wyborem pod gry będzie Adreno 220+/Tegra 3. SGX byłby dobry, gdyby nie to, że nie ma konwersji z PS Vita na adnroida :D.

 

 

Pod resztę jak najwyższe taktowanie procesora (albo podatność na O/C) i spory ekran.

Opublikowano

A nie mali 400v ?

Pod Tegre jako układ Nvidii wychodzi zdecydowanie więcej dedykowanych gier, a niektóre są optymalizowane pod ten układ.

Mali400 od ARM jest tak naprawdę słabe (pojedynczy układ ~Adreno 205, sporo lepiej niż 4x, ale nadal do Tegry daleko pod kątem gier).

 

 

Dual/Quadro MALI ma problemy z niezoptymalizowanymi grami ;f

 

 

@Machnęło, mi się, faktycznie ;f

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...