Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WL] [S] "Kwadratowa Masakra" Serwer inspirowany serią Skkf'a.


krzyzan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano



Wzór podania:

Nick: MrLoL

Wiek: 14

Premium: Jest.

Kanał YT: Nołp.

Dlaczego nasz serwer: Bo lubie serwery tego typu, sa bardzo dobre, fajnie sie na nich gra, milo spedza czas... :]

Co to grief: Rozwalanie czyjejs budowli tzw. Rozpierdalanie ;p

 

@Edit

 

Ufasz im ze maja kanal na YT? Moze jakas nazwa czy cos. Ja nie klamie chociaż. Dzieci...

Opublikowano

Nick:Eferen


Wiek:14


Premium:tak


Kanał YT:TheXarez


Dlaczego nasz serwer:Ponieważ jestem wielkim fanem KM i szukam miłej atmosfery i dobrego serwera


Co to grief:Nisczenie kogos własności

Opublikowano

Nick: StayAlive1337


Wiek: 16(17)

Premium: Yup


Kanał YT: /user/stayalive1337 (praktycznie pusty ;_;)


Dlaczego nasz serwer: Budyń nie sprawdza się jako sanki


Co to grief: Niszczenie cudzego mienia, psucie zabawy

Opublikowano

Nick: kajrex

Wiek: 14

Premium: tak

Kanał YT: brak

Dlaczego nasz serwer: interesują mnie serwery typu km ; )

Co to grief: to jest niszczenie czyjejś właśności domków itp.

podanie dla kolegi ;D bo mu pisze "teamt zamknięty"

Nick: MUtenik

Wiek: 15

 

Premium: nie

 

Kanał YT: brak

 

Dlaczego nasz serwer: interesują mnie serwery typu km ; )

 

Co to grief: to jest niszczenie czyjejś właśności domków itp.

Opublikowano

Nick: Muniq


Wiek:14


Premium: Nope


Kanał YT: Nie :P


Dlaczego nasz serwer:Bo jest zajebisty :D


Co to grief: Niszczenie mapy

7952e489457bfd8aab9189a50218baa5.jpg

Opublikowano

Wzór podania:

Nick: Agumo

Wiek: 16

Premium: Nie

Kanał YT: Agumo97

Dlaczego nasz serwer: Jako pierwszy go zauważyłem

Co to grief: Niszczenie czyjejś pracy (budowli itd.)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...