Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WL] [S] "Kwadratowa Masakra" Serwer inspirowany serią Skkf'a.


krzyzan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam za zamiar przedstawic Wam serwer typu KM - GrzybkowaKraina :)


Jest to nowo powstały serwer wolny od bugów, grieferów, cziterów itd.


Admini dopilnują by na serwerze panowała równośc wśród graczy oraz kultura.


Serwer posiada tak skonfigurowany plik permissions, aby nie pozwalał sobie na dodawanie


przedmiotów w grze itd. :D




Na serwerze mile widziane są osoby w wieku nastoletnim(ok.14,15 lat)


Jest to wg. mnie wiek sprzyjający grze, ponieważ w tym wieku każdy już dorośleje :)




Podania można składac pod tematem lub na skype naszego serwera : grzybkowy.grzybek



Serwer posiada 15 slotów oraz 100mb ramu przypisanego do gracza ;D.



Mile widziane są dotacje na serwer, by grało nam się przyjemnie i długo :)








Wzór podania:


Nick:


Wiek:


Premium:


Kanał YT:


Dlaczego nasz serwer:


Co to grief:






Zapraszam do składania podań :D Ip po przyjęciu podam na pw :)


IP: 213.133.111.75:26020


Opublikowano

Nick: White_NyGGer

 

Wiek: 14

 

Premium: tak

 

Kanał YT: Nope

 

Dlaczego nasz serwer: hmm ponieważ lubie grać survival, ale z innymi ludźmi, a ten serwer na taki wygląda c:

 

Co to grief: to jest niszczenie czyjejś właśności domków itp.

Opublikowano

Nick:SerusssMc


Wiek:14


Premium:Nie


Kanał YT:www.youtube.com/serusssmc


Dlaczego nasz serwer:Te serwery są fajne KM Rzadzi;d


Co to grief:Grief to niszczenie nie swoich rzeczy

Opublikowano

Nick: White_NyGGer

 

Wiek: 14

 

Premium: tak

 

Kanał YT: Nope

 

Dlaczego nasz serwer: hmm ponieważ lubie grać survival, ale z innymi ludźmi, a ten serwer na taki wygląda c:

 

Co to grief: to jest niszczenie czyjejś właśności domków itp.

dodaj na skype grzybkowy.grzybek

Opublikowano

Nick: PosiakPL


Wiek: 14


Premium: Brak

Kanał YT: Brak


Dlaczego nasz serwer: bo nie inny ;3


Co to grief: rozwalanie czyichś budowli

surprise motherfucker


 

Opublikowano

Nick:MineQuattro


Wiek:15 (16 rocznikiem)


Premium:Nie


Kanał YT:Jest (MineQuatttro)


Dlaczego nasz serwer:Wpadł mi w oko opis jest rozbudowany i po nim widać że serwer to nie jest typ "2 tygodnie" więc powinien długo wytrzymać.


Co to grief:Grief to jest niszczenie cudzej własności.


Opublikowano

Nick: Munioo


Wiek: 14


Premium: Tak


Kanał : http://www.youtube.com/user/MuniooPlayGames?feature=mhee


Dlaczego nasz serwer: Myślę ze serer jest super i bardzo chciałbym na nim zagrać wydaje mi się że administracja jest ogarnięta.


Co to grief: Grief to niszczenie cudzych domków budowli w celu poszpanienia,zdobycia inwentarza itp.

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

Nick: SHOEL_PL


Wiek: 16


Premium: Nie


Kanał YT: SHOELstuDio


Dlaczego nasz serwer: Poniewarz jest zajebisty


Co to grief: niszczenie i trollowanie czyiś budowli

Opublikowano

 

Nick:SerusssMc

Wiek:14

Premium:Nie

Kanał YT:www.youtube.com/serusssmc

Dlaczego nasz serwer:Te serwery są fajne KM Rzadzi;d

Co to grief:Grief to niszczenie nie swoich rzeczy

 

 

 

Nick: PosiakPL

Wiek: 14

Premium: Brak

Kanał YT: Brak

Dlaczego nasz serwer: bo nie inny ;3

Co to grief: rozwalanie czyichś budowli

 

 

 

Nick:MineQuattro

Wiek:15 (16 rocznikiem)

Premium:Nie

Kanał YT:Jest (MineQuatttro)

Dlaczego nasz serwer:Wpadł mi w oko opis jest rozbudowany i po nim widać że serwer to nie jest typ "2 tygodnie" więc powinien długo wytrzymać.

Co to grief:Grief to jest niszczenie cudzej własności.

 

 

 

Nick: Munioo

Wiek: 14

Premium: Tak

Kanał : http://www.youtube.com/user/MuniooPlayGames?feature=mhee

Dlaczego nasz serwer: Myślę ze serer jest super i bardzo chciałbym na nim zagrać wydaje mi się że administracja jest ogarnięta.

Co to grief: Grief to niszczenie cudzych domków budowli w celu poszpanienia,zdobycia inwentarza itp.

 

 

 

Nick: SHOEL_PL

Wiek: 16

Premium: Nie

Kanał YT: SHOELstuDio

Dlaczego nasz serwer: Poniewarz jest zajebisty

Co to grief: niszczenie i trollowanie czyiś budowli

Dodani!

 

@ref

Opublikowano

Dodaj ip, 1h.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

Nick: ForeverLife17


Wiek: 14


Premium: Tak i nie


Kanał YT: Tak


Dlaczego nasz serwer: Gdyz wydaje sie fajny.


Co to grief: Jest to niszczenie kogos budowli i normalnej mapy bez potrzeby

Opublikowano

IP musi być podane, albo dajesz, albo kosz. ;)

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

 

Nick: ForeverLife17

Wiek: 14

Premium: Tak i nie

Kanał YT: Tak

Dlaczego nasz serwer: Gdyz wydaje sie fajny.

Co to grief: Jest to niszczenie kogos budowli i normalnej mapy bez potrzeby

Dodany!

 

IP musi być podane, albo dajesz, albo kosz. ;)

Sory, ale ciągłe dobijanie się do serwera powoduje obciążenia :) Ale jak trzeba to trzeba -.-

Opublikowano

Nick: IslandIcedZ


Wiek: 14


Premium: Taak :3


Kanał YT: SprazzoPL - nie nagrywam nic dlatego że komputer nie pozwala ;<


Dlaczego nasz serwer: Dlatego że lubię takie serwery gdzie jest white-lista, lubię też oglądać Kwadratowa Masakrę na YT, wtedy mi sie bardziej chce grac na takim serwerze, grałem na 2 takich serwerach ale były kijowe, mam nadzieję że ten będzie lepszy i że zostanę na nim dłużej niż na poprzednich.


Co to grief: Grief to niszczenie budowli innych graczy mimo tego że jest to niepozwolone.

Podanie dla kolegi dlatego że mu piszę " Temat zamknięty ".

Nick: PanegoPl


Wiek: 15


Premium: Nie.


Kanał YT: Brak.

Dlaczego nasz serwer: Dlatego że jestem fanem KM i zawsze się chciałem dostać na tego typu serwer.

Co to grief: Niszczenie budowli innych ludzi.

Opublikowano

 

Nick: IslandIcedZ

Wiek: 14

Premium: Taak :3

Kanał YT: SprazzoPL - nie nagrywam nic dlatego że komputer nie pozwala ;<

Dlaczego nasz serwer: Dlatego że lubię takie serwery gdzie jest white-lista, lubię też oglądać Kwadratowa Masakrę na YT, wtedy mi sie bardziej chce grac na takim serwerze, grałem na 2 takich serwerach ale były kijowe, mam nadzieję że ten będzie lepszy i że zostanę na nim dłużej niż na poprzednich.

Co to grief: Grief to niszczenie budowli innych graczy mimo tego że jest to niepozwolone.

Podanie dla kolegi dlatego że mu piszę " Temat zamknięty ".

Nick: PanegoPl

Wiek: 15

Premium: Nie.

Kanał YT: Brak.

Dlaczego nasz serwer: Dlatego że jestem fanem KM i zawsze się chciałem dostać na tego typu serwer.

Co to grief: Niszczenie budowli innych ludzi.

 

Dodany!

Opublikowano

Nick: furgol221


Wiek: 17 ;D lat


Premium: Nie


Kanał YT:Posiadam


Dlaczego nasz serwer:Lubie tego typu serwery.


Co to grief:Grief to jest niszczenie cudzej własności.

Podanie dla kolegi dlatego że mu piszę " Temat zamknięty ".

Nick: VeBCC


Wiek: 16 ;D lat


Premium: TAK


Kanał YT:Posiadam


Dlaczego nasz serwer:Naogladal sie skkf ;D


Co to grief:Grief to jest niszczenie cudzej własności.

Mace v1.10 program do generowania zamków

http://www.mpcforum....pickich-zamkow/

Opublikowano

 

Nick: furgol221

Wiek: 17 ;D lat

Premium: Nie

Kanał YT:Posiadam

Dlaczego nasz serwer:Lubie tego typu serwery.

Co to grief:Grief to jest niszczenie cudzej własności.

Dodany!

 

@ref

Opublikowano

@ref



 

Nick: furgol221


Wiek: 17 ;D lat


Premium: Nie


Kanał YT:Posiadam


Dlaczego nasz serwer:Lubie tego typu serwery.


Co to grief:Grief to jest niszczenie cudzej własności.

Podanie dla kolegi dlatego że mu piszę " Temat zamknięty ".

Nick: VeBCC


Wiek: 16 ;D lat


Premium: TAK


Kanał YT:Posiadam


Dlaczego nasz serwer:Naogladal sie skkf ;D


Co to grief:Grief to jest niszczenie cudzej własności.

Dodani!

Opublikowano

Nick: jarmagpat


Wiek: 13


Premium:Tak


Kanał YT: Mam


Dlaczego nasz serwer: Ponieważ chciałbym zagrać na serwerze typu km 4


Co to grief: Niszczenie nie swoich budowli

Opublikowano

Nick:skoniak


Wiek:14


Premium:tak


Kanał YT:mam


Dlaczego nasz serwer:Ponieważ bardzo interesują mnie serwery tego typu oraz wydaje mi się, że ten serwer jest najlepiej zorganizowany z wszystkich tego typu serwerów ;d


Co to grief:niszcznie cudzego mienia

Opublikowano

 

Nick: jarmagpat

Wiek: 13

Premium:Tak

Kanał YT: Mam

Dlaczego nasz serwer: Ponieważ chciałbym zagrać na serwerze typu km 4

Co to grief: Niszczenie nie swoich budowli

 

 

 

Nick:skoniak

Wiek:14

Premium:tak

Kanał YT:mam

Dlaczego nasz serwer:Ponieważ bardzo interesują mnie serwery tego typu oraz wydaje mi się, że ten serwer jest najlepiej zorganizowany z wszystkich tego typu serwerów ;d

Co to grief:niszcznie cudzego mienia

Dodani!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...