Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5][FB+Survival][no-lag][20 slotów][Non-premium][Zapraszamy]


mateusz1598

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FBisGood.pl

informacje.png

IP: FBisGood.srvmc.pl

Tryb rozgrywki: FreeBuild

Biała lista: Nie

Ilość slotów: 20

Zwierzęta: Tak

Potwory: Tak

PvP: Tak

pluginy.png

Dobrze dobrane

ekipa.png

Prawie ogarnieta

dodatkoweinfo.png

Serdecznie zapraszamy na serwer

A teraz pare fotek z serwera

20245086307843637069.png

 

 

47567138261565314826.png

 

18978968404745228723.png

 

08266230193102682032.png

 

35638770972661256639.png

 

 

63113766723667953485.png

 

Sory za jakość zdjęć

Opublikowano

Bardzo scina serwer diaxy odrazu jak sie wyjdzie ze spawn zabijaja admin przeklina i zabija ludzi.

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

serwer chu***y w obsłudze jest 11 letnie dziecko które nawet ortografii nie potrafi i wywala za to że sie pytam o działke... nie polecam tego serwera.

Opublikowano

Administracja pomaga graczą daje im enchant w domu surowce buduje domy.

Administracja ma 10-13 lat.

 

Serwer nie ogarnięty.!

 

Nie polecam




Opublikowano

byłem tu adminem przez tydzień i wnioskuje że serwer jest kijowy, dostałem permbana za to że nie chciałem zapłacić za admina (do tej pory byłem kidadminem) H@-GromPoleK jest 14 letnim dzieciakiem (wiem bo gadałem z nim na skypie) który rząda za admina zapłaty 33 zł sms`em krótko mówiąc nie polecam serwera

Opublikowano

Tylko mówiłeś że zapłacisz oszuście

bo nie będe płacił 33zł za admina na serwerze który ledwo 5 osób dziennie ma... ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...