Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Gra strategiczna Via WWW The Hobbit: Armies of the Third Age


Sprawiedliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

The Hobbit: Armies of the Third Age to darmowa strategia przez przeglądarkę internetową umieszczona w świecie tolkienowskiego Hobbita. W grze mamy do wyboru trzy dobrze znane nam armie: Krasnoludów, Elfów oraz Orków. Jednostkami możemy dowodzić w walkach przeciw prawdziwym graczom oraz zastępom sterowanym przez SI.

W grze jest położony ogromny nacisk na aspekt zbierania surowców. Oprócz prowadzenia wojen z przeciwnikami, zadaniem gracza jest budowanie kopalni, farm oraz innych struktur ułatwiających pozyskiwanie tak ważnych, wcześniej wspomnianych surowców. Zasoby te mogą być pozyskiwane nie tylko w sposób tradycyjny i praworządny, możliwe jest napadanie osad innych graczy i plądrowanie ich.

Gra powinna przypaść do gustu fanom Tolkiena, natomiast sympatycy trudnych zaawansowanych strategii mogą poczuć się rozczarowani.

Nowa gra wyszła na mmorpg jako news więc pisze tutaj zachęcam do grania na świecie 3 "Elril"

Tutaj macie link do opisu gry z mmorpg http://mmorpg.org.pl...f-the-Third-Age

A tutaj link do gry https://www.kabam.com/games/the-hobbit-armies?entrypt=sh-xp-z-z-z-z-kabam-all-null-hp

 

OCENA GRY Z MMORPG : 4.6 / 5 (11 głosów)

T2xlajE0X19fZXVuZV9fXzI0NV9fX05VTExfX18yX19fMTAwX19fUG9sYW5kLnBuZ19fXzlfX19ub25lX19fMjExOUZGX19fc29sbw==.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...