Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oszukano mnie czy mu coś grozi ?


Wawrzu<3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludzie, ale ten typek mógł oszukać więcej osób niż jego na większe pieniądze! Idź na policje i napisz do supportu. Najwyżej dostaniesz bana albo wyśmieją cię na policji ale warto spróbować! Jest to jedyne 11 zł ale jak już autor tematu napisał

okradł kolejną osobę na 23zł

11zł+23zł = 34 zł czyli nie taka mała sumka! Do tego mógł oszukać 5 osób więcej na 11 zł czyli 5x11= 55 55+34 = 89 zł i to już nie są takie małe pieniążki. Administracja może zrobić wszystko, nawet dzięki logom sprawdzić twój szept i szept innych osób i wtedy zobaczą, że okradł dużo osób i już jakieś dowody masz. Tak jak już napisałem

Najwyżej dostaniesz bana

. Chyba, że twoje konto jest więcej warte niż głupie 11 zł i dużo na nim grałeś i masz spory lvl to nic nie rób.
Opublikowano

chlopie ile ty masz lat ze dales sie w takie cos wrobic? i do tego chcesz isc na policje i co powiesz ze w grze cie wyciulali bo jestes naiwny? bez obrazy ale tylko gimbusy dawaja sie na takie cos nabrac a to ze chcesz isc na policje to juz calkiem porazka wysmieja cie tam tylko i reputacje naprawde bedziesz mial zajebista jako sprzedawczyk ;s

Opublikowano

Iść na policje o 11zł w grze ? ... nic mu nie zrobią a jeżeli wytłumaczysz all na support jak tutaj to jeszcze i ty wyłapiesz bana . dałeś sie ojebać i tyle .

Opublikowano

Jeśli wartość ukradzionej rzeczy nie przekracza 250 zł, w świetle prawa
jest to wykroczenie. Powyżej tej wartości – przestępstwo.

 

Nawet nie masz co iść - więcej wydasz na bilet do autobusu czy na paliwo do samochodu...

2798345445.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...