Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra Sezon 4][WL][10SLOT]


MrRikiPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Nie polecam Serwera

2. Administratorzy używają Gamemode'a

3. Wszyscy sie napierdzielaja zero reakcji ze strony Administracji

4. Konsultowalem sie z jednym z Administracji, serwer ma "72"mb - Zenada.

5. Co 3-5 Minut reload, Cofa wszystkim zebrane itemki.

Opublikowano

MrLol... Latamy aby kontrolować serwer. Nie podoba sie to nie graj. Pisales mi ze zalozysz swoj wiec Ciebie zbanowalem. Kolejny gimbus , któru Pie*rzy od rzeczy.

Sygnatura by MrRikiPL, robię sygnatury GG:9956817


BNk.png

Opublikowano

No i stworze swój serwer, żebyś wiedział, Mowisz do mnie Gimbus a sam chodzisz do niej albo nawet i do podstawówki, wiec nie pierdziel czlowieku. Powodzenia w rozwoju tego cudownego serwera, Pis joł.

Opublikowano

NICK:Zboczuszek


WIEK:16


KONTAKT:tylko TS3 lub GG na priv


COŚ O SOBIE:Lubie grac w mc jak i w piłkę nożną . ;D


CZY BĘDZIESZ NAGRYWAŁ:Możliwe . Ale nie sam. :ninja:

mr76n6.png
Opublikowano

NICK: Ougi57



WIEK:14



KONTAKT: skype Ougi_57



COŚ O SOBIE: Lubie grać w gry komputerowe. W League of Legends i Minecrafta



CZY BĘDZIESZ NAGRYWAŁ: Możliwe

Opublikowano

NICK: MrMuniez / Gicol / Veron


WIEK: 17 / 14 / 21


KONTAKT: GG - 7550519


COŚ O SOBIE: Mam na imie Radek. Szukam servera gdzie mógłbym pograć wraz z znajomymi.


CZY BĘDZIESZ NAGRYWAŁ: Komputer nie pozwala ;/ (Zintegrowana karta graficzna)



Prosiłbym o dodanie wszystkich graczy ;)


hcq0.png


Opublikowano

NICK:SzescikPL


WIEK:12


KONTAKT:skype ts3


COŚ O SOBIE:Jestem miłym i fajnym graczem ;3


CZY BĘDZIESZ NAGRYWAŁ: Może

Opublikowano

Serwer off jest chyba :(

 

 

NICK:HuriN

WIEK:14

KONTAKT: TS/SKYPE/GG

COŚ O SOBIE: Nazywam sie Mateusz, gram w MC juz sporo :) Szukam fajnego serwa zeby pograc i milo czas spedzic ;p

CZY BĘDZIESZ NAGRYWAŁ:Raczej nie

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

NICK:mieczos


WIEK:14


KONTAKT:pw tutaj


COŚ O SOBIE:lubie tego typu serwery jestem orginalny


CZY BĘDZIESZ NAGRYWAŁ:nie

76561198046924593.png
Opublikowano

NICK: Remik68


WIEK: 12 :)


KONTAKT: Nie mam ani skype , ani mikro ... Lubie spotkania osobiste ;d


COŚ O SOBIE: Lubię serwery typu ala Kwadratowa Masakra , Lubię pracować w grupie,

Jak na swój wiek jestem bardzo ogarnięty :) , Tak wgl. Nazywam się Szymon :)

CZY BĘDZIESZ NAGRYWAŁ: Nie

mca.png
Opublikowano

NICK: IslandIcedZ


WIEK: 13


KONTAKT: Skype/TS3


COŚ O SOBIE: Nazywam się Wojtek, interesuje się siatkówką, dziewczynami, Minecraftem :D - jestem ogarnięty i pisze poprawnie po Polsku.


CZY BĘDZIESZ NAGRYWAŁ: Może.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...