Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] I jak tu wyjsc z bronzu ! ?OMG


Szwagier_LoL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

smiechowo twoja farma, jak i staty są śmiechowe. A 2 jungle miały więcej kasy niż ty na midzie ;d

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

no to ban za afk, a ty się żalisz , oni mogą narzekać. ..

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Opublikowano

holy shit support wiecej farmy i golda od mida nice :)

 

dla ciebie powinni chyba bronze VI stworzyć :P

 

 

I mowisz ze 4 raz grasz z takimi noobami ... moim zdaniem to ciagle grasz z takim jednym (jezeli wiesz o co chodzi to dobrze jak nie to trudno)

Opublikowano

Polaczek . Sam zjebaleś nie tylko Oni , nawet na brąz nie zaslugujesz . Chyba tylko na MIEDŹ :! . JESTES HOIOWY . IDZ DO MAMUSI , ONA WYCCARUJE ! .

Opublikowano

HAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAA.

 

/Tak to jest na temat.

Ludzi chcących poprawić sobie nastrój można podzielić na dwie kategorie. Niektórzy szukają kogoś bardziej zdołowanego od nich, by samemu poczuć się lepiej. Inni kierują wzrok ku czemuś ogromnemu, by sobie uświadomić, że ich problemy są bez znaczenia. ~ Madao

Malzahar, Thresh, Klinika pytań oczywistych

Opublikowano

Byłeś najgorszy w teamie i narzekasz na elohell... Normalne że przegrasz rankeda, ale jak tak patrzę na twoje statystyki to Brąz V jest dla Ciebie :)

Opublikowano

Kurwa, on był AFK wy bando debili, i dlatego miał tak mało farmy... Nigdy nie poszliście AFK/wyszliście z gry gdy wasz team miał po 0/6?

 

 

//Odpocznij sobie

//Jowe.

2d82fcx.jpg
Opublikowano

szczerze nie wyjdziesz

bez skilla ,bo widac ze nie masz ,lub dobrego duo nie ma szans

ligi to genialny pomsyl riotu ,jestes tam gdzie byc powinnienes

­

Opublikowano

Kurwa, on był AFK wy bando debili, i dlatego miał tak mało farmy... Nigdy nie poszliście AFK/wyszliście z gry gdy wasz team miał po 0/6?

 

 

Nigdy :) Zawsze gram do konca nawet jak ktos z teamu ma 0/12

 

 

Byłeś najgorszy w teamie i narzekasz na elohell... Normalne że przegrasz rankeda, ale jak tak patrzę na twoje statystyki to Brąz V jest dla Ciebie :)

 

 

Kłamiesz braz V nie jest dla niego.

Opublikowano

Po pierwsze byłem odciety od farmy ?
Po drugie jak miałem grać skoro Voli ciągle stał w krzakach i kampił na mnie .

A tamte nooby feddowały.

Darius troolował co widać po porazeniu .

Co wyszłem poza swoja wieze , odrazu voli wbijał i swain dokanczał sprawe.

Jesli uwazacie ze jestem noobem , to prosze wyzwac na pvp. Chętnie zobacze jakie wy bedziecie koxy .

Ja najgorszy w teamie ? CHYba tylko pod wzgledem farmy ?..

A po trzecie mecz trwał 20 minut .. wiec?

~ Szukam ogarniętych ludzi do Rankedów ~
~ GG :
6057994 ~

Opublikowano

Kurwa, on był AFK wy bando debili, i dlatego miał tak mało farmy... Nigdy nie poszliście AFK/wyszliście z gry gdy wasz team miał po 0/6?

 

Jak był afk to Ban dla niego , tylko zjebal grę przez to . Ktos musial defowac midaa .

 

 

//Odpocznij sobie

//Jowe.

 

Po pierwsze byłem odciety od farmy ?

Po drugie jak miałem grać skoro Voli ciągle stał w krzakach i kampił na mnie .

A tamte nooby feddowały.

Darius troolował co widać po porazeniu .k

Co wyszłem poza swoja wieze , odrazu voli wbijał i swain dokanczał sprawe.

Jesli uwazacie ze jestem noobem , to prosze wyzwac na pvp. Chętnie zobacze jakie wy bedziecie koxy .

Ja najgorszy w teamie ? CHYba tylko pod wzgledem farmy ?..

A po trzecie mecz trwał 20 minut .. wiec?

A proszę bardzo , ja mogę ( lamusie ) . Podaj tylko server .
Opublikowano

Po pierwsze byłem odciety od farmy ?

Po drugie jak miałem grać skoro Voli ciągle stał w krzakach i kampił na mnie .

A tamte nooby feddowały.

Darius troolował co widać po porazeniu .

Co wyszłem poza swoja wieze , odrazu voli wbijał i swain dokanczał sprawe.

Jesli uwazacie ze jestem noobem , to prosze wyzwac na pvp. Chętnie zobacze jakie wy bedziecie koxy .

Ja najgorszy w teamie ? CHYba tylko pod wzgledem farmy ?..

A po trzecie mecz trwał 20 minut .. wiec?

 

 

Tez bardzo chetnie pvp

 

 

I tak wgl nie wieze ze woli stal cala gre w krzakach....

Opublikowano

ej no stary op akali ^^ 27farmy w 22minucie. to jest sztuka że nie umiec farmic akali. ja rozumiem wszystko można miec gorszy dzień ale bez jaj >_> myslę że mogli by cię wywalic całkowicie bo tylko range innym psujesz -,-

304191415027212454880.jpeg
Opublikowano

Haha , lamusek napisal zamiast brąz - bronz : D 9 letnie dziecko :* haha .

 

Haha , lamusek napisal zamiast brąz - bronz : D 9 letnie dziecko :* haha .

 

Haha , lamusek napisal zamiast brąz - bronz : D 9 letnie dziecko :* haha .

Opublikowano

Haha , lamusek napisal zamiast brąz - bronz : D 9 letnie dziecko :* haha .

 

Haha , lamusek napisal zamiast brąz - bronz : D 9 letnie dziecko :* haha .

 

Haha , lamusek napisal zamiast brąz - bronz : D 9 letnie dziecko :* haha .

to samo pomyślałem. + panie szwagrze w tej twojej jak to zwróciłeś uwagę 20minucie można miec około 150farmy :)

304191415027212454880.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...