Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[CaveCraft][20 Slotów][Kwadratowa Masakra][LifeMc,LogBlock...]


koni@dageronxd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wiek: 16

Mikro: Tak

Ts3/Skype: Tak/Tak

Będziesz Grieefował?: Oczywiście że nie!

Jesteś kultularny?: Tak, bardzo.

Masz cierpliwość do dugiego :D?: Tak i to wielką każdy mój znajomy może potwierdzić :P.

Premium: Tak

Nick w Mc: Neostr

Opublikowano
Wiek:13 :>

Mikro: Maaaaaaaaam!

Ts3/Skype: Obydwa ;> - podam na privie jbc ;3

Będziesz Grieefował?: T.. NIE!

Jesteś kultularny?: Yy tak.

Masz cierpliwość do dugiego :D?: Si.

Premium: Tag, mam fajny skin TiEnTi! ;3

Nick w Mc: IslandIcedZ
Opublikowano

Wiek: 15 :>
Mikro: Moom!
Ts3/Skype: Obydwa ;>
Będziesz Grieefował?: yy nie?
Jesteś kultularny?: Yy tak.
Masz cierpliwość do dugiego ?: Yes.
Premium: Noł ;x
Nick w Mc: Dawidek

Jebać to!

Opublikowano
Wiek: 17

Mikro: Niet.

Ts3/Skype: Menecraft1

Będziesz Grieefował?:

Jesteś kultularny?: pewnie <3

Masz cierpliwość do dugiego :D?: tya.

Premium: NIET.

Nick w Mc: Xawier
Opublikowano
Wiek:

19

Mikro:

Tak

Ts3/Skype:

ts3 i skype :D mam

Będziesz Grieefował?:

Nie

Jesteś kultularny?:

Oczywiście że tak

Masz cierpliwość do dugiego :D?:

Tak

Premium:

Tak

Nick w Mc:

CampeR_Thc

Opublikowano

Coś wyłączony jest serwer -.- trzeba czekać na adma :D

Edit: serw już działa ale coś admina nie widać, a mógłby podania sprawdzić -.-

Opublikowano
Wiek:15

Mikro:tak

Ts3/Skype:mam swój serwer ts skype też mam

Będziesz Grieefował?:Niet

Jesteś kultularny?:Nie przeklinam w porównaniu do wiekszości gimbazy

Masz cierpliwość do dugiego :D?:tia

Premium:Tak

Nick w Mc:KakuProp

Opublikowano

Wiek:14

Mikro:TAK

Ts3/Skype:TAK

Będziesz Grieefował?:Nie

Jesteś kultularny?:Jestem

Masz cierpliwość do dugiego :D?:Mam

Premium:Mam

Nick w Mc:SkyFall_PL

===============================

ZA KOLEGE

===============================


Wiek:14

Mikro:Ma

Ts3/Skype:Ma

Będziesz Grieefował?:Nie

Jesteś kultularny?:Jest

Masz cierpliwość do dugiego :D?:Ma

Premium:Ma

Nick w Mc:AdiQ1


Sygnatura by MrRikiPL, robię sygnatury GG:9956817


BNk.png

Opublikowano

Wiek: 15
Mikro: tak
Ts3/Skype: to i to
Będziesz Grieefował?: nie
Jesteś kultularny?: tak, dopóki ktos mnie nie zdenerwuje
Masz cierpliwość do dugiego ?: Mam
Premium: Tak
Nick w Mc: BlackBoy89

Opublikowano
Wiek: 13, rocznikowo 14 ;)

Mikro: Posiadam ;)

Ts3/Skype: Posiadam TeamSpeak 3 jak i Skype ;)

Będziesz Grieefował?: Cóż za pytanie, jasne, że nie :P

Jesteś kultularny?: Tak, jestem również miły i potrafię współpracować z innymi graczami. :)

Masz cierpliwość do dugiego :D?: Tia... :D

Premium: Niestety, nie jestem w posiadaniu premium.

Nick w Mc: Faflik

Opublikowano

Wiek:16

Mikro:Tak
Ts3/Skype:Tak

Będziesz Grieefował?:Nie
Jesteś kultularny?:Tak

Masz cierpliwość do dugiego :D?:Myśle , że tak

Premium:Nie

Nick w Mc:NinjaWPizamie

2.png

Opublikowano
Podanie moje i 4 kumpli, bo nie mają tutaj kont;d
Wiek:16

Mikro:Tak

Ts3/Skype:TS

Będziesz Grieefował?:Raczej nie
Jesteś kultularny?:Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie:)

Masz cierpliwość do dugiego :D?:?

Premium:Mam, ale korzystam z mineshaftera
Nick w Mc:3sztof97
Qmpel 1:
Wiek:16

Mikro:Tak

Ts3/Skype:TS

Będziesz Grieefował?:Raczej nie
Jesteś kultularny?:Tag

Masz cierpliwość do dugiego :D?:?

Premium:Ma
Nick w Mc:Paradoks
Qmpel 2:
Wiek:16

Mikro:Tak

Ts3/Skype:TS

Będziesz Grieefował?:Raczej nie
Jesteś kultularny?:Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie:)

Masz cierpliwość do dugiego :D?:?

Premium:Nie posiada
Nick w Mc: Creative
Qmpel 3:
Wiek:16

Mikro:Tak

Ts3/Skype:TS

Będziesz Grieefował?:Raczej nie
Jesteś kultularny?: Tak

Masz cierpliwość do dugiego :D?:?

Premium:Mineshafter
Nick w Mc:KoderPL
Qmpel 4:
Wiek:16

Mikro:Tak

Ts3/Skype:TS

Będziesz Grieefował?:Raczej nie
Jesteś kultularny?:Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie:)

Masz cierpliwość do dugiego :D?:?

Premium:Nie
Nick w Mc:Bakamuczi

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

Wiek: 15
Mikro: tak
Ts3/Skype: Oba jak najbardziej
Będziesz Grieefował?: Nie xD

Jesteś kultularny?: razczej tak
Masz cierpliwość do dugiego ?: Nawet , poki on nie ma nic do mnie
Premium: Nie :c
Nick w Mc: koles

Opublikowano
Wiek: 13

Mikro: Tak

Ts3/Skype: To i to

Będziesz Grieefował?: Nie

Jesteś kultularny?: Tak

Masz cierpliwość do dugiego :D?: Najczęściej tak

Premium: Nie :<

Nick w Mc: Andzio
Opublikowano
Wiek: 15


Mikro: ta


Ts3/Skype: ts3


Będziesz Grieefował?: nie


Jesteś kultularny?: ta


Masz cierpliwość do dugiego :D?: tak


Premium: tak


Nick w Mc: DamiX55

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...