Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[CaveCraft][20 Slotów][Kwadratowa Masakra][LifeMc,LogBlock...]


koni@dageronxd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
134605579z__glowneinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: CaveCraft

1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: s60.mineserv.eu:55159


134605585z__podstawoweinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Wersja Serwera: 1.5.1

1346003482__de2zjo.gif Sloty: 20 będzie więcej

1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: PvP(Lecz lepiej nie zabijac będzie lepsza atmosfera :P )

1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany

1346003482__de2zjo.gif White-List: Tak

1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie

1346003482__de2zjo.gif Nether: Tak

1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak

1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak

1346003482__de2zjo.gif Pluginy: LifeMc.LogBlock,AntyCheat i dużo dużo innych! (16 :)
1346003482__de2zjo.gif Teamspeak3:1346003482__de2zjo.gif : Brak

1346055890__zalogaserwera.png

Wlasciciel: awakoni123

Technik: ola408

1346055924__dodatkoweinformacjeo.png
Zapraszam do dołączania na server.Jest miła atmosfera i żaaaadko używamy przemocy! xD Jedyne co musisz zrobić to dostosować się to wzrou i go wypełnić w najbliższej odpowiedzi :)Na serverze jest możliwość kupienia rangi svip oraz vip.Po wejściu server pojawisz się na spawnie i zrób sobię gdzieś domek.Grieefowanie grozi banem.Obecnie jest 20 slotó na serverze i zamierzamy to powiększyć.Może to ty się dostaniesz? Napisz a zobaczymy!
Pozdrawiam.
Wiek:
Mikro:
Ts3/Skype:
Będziesz Grieefował?:
Jesteś kultularny?:
Masz cierpliwość do dugiego :D?:
Premium:
Nick w Mc:
Opublikowano
Wiek: 14

Mikro: Tak

Ts3/Skype: Tak

Będziesz Grieefował?: Nie

Jesteś kultularny?: Tak

Masz cierpliwość do dugiego :D?: Nie znam Dugiego, ale mam do każdego cierpliwość ;).

Premium: Tak

Nick w Mc: MrDv0rak (Przez 0)

518831445005751729602.png

Opublikowano


Wiek: 14
Mikro: Jest
Ts3/Skype: Jest
Będziesz Grieefował?: Nie
Jesteś kultularny?: Tak
Masz cierpliwość do dugiego ?: Tak. Nie powinno być drugiego?
Premium: Nie
Nick w Mc: MineResim

10 postów 20 postów 50 postów 75 postów 100 postów

110 postów 120 postów 150 postów 175 postów 200 postów

Opublikowano

 

134605579z__glowneinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: CaveCraft

1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: s60.mineserv.eu:55159

134605585z__podstawoweinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Wersja Serwera: 1.5.1

1346003482__de2zjo.gif Sloty: 20 będzie więcej

1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: PvP(Lecz lepiej nie zabijac będzie lepsza atmosfera :P )

1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany

1346003482__de2zjo.gif White-List: Tak

1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie

1346003482__de2zjo.gif Nether: Tak

1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak

1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak

1346003482__de2zjo.gif Pluginy: LifeMc.LogBlock,AntyCheat i dużo dużo innych! (16 :)
1346003482__de2zjo.gif Teamspeak3:1346003482__de2zjo.gif : Brak

1346055890__zalogaserwera.png

Wlasciciel: awakoni123

Technik: ola408

1346055924__dodatkoweinformacjeo.png
Zapraszam do dołączania na server.Jest miła atmosfera i żaaaadko używamy przemocy! xD Jedyne co musisz zrobić to dostosować się to wzrou i go wypełnić w najbliższej odpowiedzi :)Na serverze jest możliwość kupienia rangi svip oraz vip.Po wejściu server pojawisz się na spawnie i zrób sobię gdzieś domek.Grieefowanie grozi banem.Obecnie jest 20 slotó na serverze i zamierzamy to powiększyć.Może to ty się dostaniesz? Napisz a zobaczymy!
Pozdrawiam.
Wiek:12 lat
Mikro:tak mam.creative fatality
Ts3/Skype:jest
Będziesz Grieefował?:Nie
Jesteś kultularny?:Tak
Masz cierpliwość do dugiego :D?:Tak trochę :D
Premium:
Nick w Mc:KarolB1998 -To jest konto mojego brata który nie gra w mc już

 

 

 

134605579z__glowneinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: CaveCraft

1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: s60.mineserv.eu:55159

134605585z__podstawoweinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Wersja Serwera: 1.5.1

1346003482__de2zjo.gif Sloty: 20 będzie więcej

1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: PvP(Lecz lepiej nie zabijac będzie lepsza atmosfera :P )

1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany

1346003482__de2zjo.gif White-List: Tak

1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie

1346003482__de2zjo.gif Nether: Tak

1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak

1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak

1346003482__de2zjo.gif Pluginy: LifeMc.LogBlock,AntyCheat i dużo dużo innych! (16 :)
1346003482__de2zjo.gif Teamspeak3:1346003482__de2zjo.gif : Brak

1346055890__zalogaserwera.png

Wlasciciel: awakoni123

Technik: ola408

1346055924__dodatkoweinformacjeo.png
Zapraszam do dołączania na server.Jest miła atmosfera i żaaaadko używamy przemocy! xD Jedyne co musisz zrobić to dostosować się to wzrou i go wypełnić w najbliższej odpowiedzi :)Na serverze jest możliwość kupienia rangi svip oraz vip.Po wejściu server pojawisz się na spawnie i zrób sobię gdzieś domek.Grieefowanie grozi banem.Obecnie jest 20 slotó na serverze i zamierzamy to powiększyć.Może to ty się dostaniesz? Napisz a zobaczymy!
Pozdrawiam.
Wiek:12 lat
Mikro:tak mam.creative fatality
Ts3/Skype:jest
Będziesz Grieefował?:Nie
Jesteś kultularny?:Tak
Masz cierpliwość do dugiego :D?:Tak trochę :D
Premium:
Nick w Mc:KarolB1998 -To jest konto mojego brata który nie gra w mc już
Opublikowano

Wiek:14

Mikro:Ogarnięte xD

Ts3/Skype: jacej101

Będziesz Grieefował?: Nie...

Jesteś kultularny?:Oczywiście

Masz cierpliwość do dugiego :D?: Mam :D

Premium:Może mam a może niemam :D

Nick w Mc: freaky671

Opublikowano

Wiek:14

 

Mikro:Ogarnięte xD

 

Ts3/Skype: jacej101

 

Będziesz Grieefował?: Nie...

 

Jesteś kultularny?:Oczywiście

 

Masz cierpliwość do dugiego :D?: Mam :D

 

Premium:Może mam a może niemam :D

 

Nick w Mc: freaky671

Wydajesz się zabawny...DODANY!

 

KarolB1998 Niestety nie... 13 minimum lat...Moze się zmiłuje :P

 

MrDv0rak Jesteś spoko...Dodany

 

MineResim Dodany

Opublikowano
Wiek:14

Mikro:Jest // nie zawsze mogę gadać ale to się rzadko zdarza

Ts3/Skype: xxhofermanxx <--- Skype / ts'a mam :)

Będziesz Grieefował?:Nie

Jesteś kultularny?:Tak , znam zasady ortografii i lubię pomagać

Masz cierpliwość do dugiego :D?:Mam cierpliwość do czasu ( Dopoki nikt mi nic nie zgriefuje jestem spokojny jak baranek)

Premium:Nie , zamierzam kupic

Nick w Mc: WladcaStone

[jp]~YOLO~
FFS GAMING for MTA

PRO RACER

Wanna fight ?!

Opublikowano
Wiek:13

Mikro:TAK

 

Ts3/Skype:TS3:TAK Skype:TAK(minichincik)

Będziesz Grieefował?:NIE
Jesteś kultularny?:TAK

 

Masz cierpliwość do dugiego :D?:TAK

 

Premium:TAK

 

Nick w Mc:Ankros

mca.png


Opublikowano
Wiek: 13.

Mikro:Tak

Ts3/Skype:TS3

Będziesz Grieefował?:Nie.

Jesteś kultularny?:Tak, nie wdaję się w konflikty.

Masz cierpliwość do dugiego :D?: Tak ;D, chociaż nie zawsze, jesli ktos przesadzi. ;)

Premium: Nie ;c, zamierzam kupić na dniach.

Nick w Mc: Luriix
Opublikowano

 

Wiek: 13.
Mikro:Tak
Ts3/Skype:TS3
Będziesz Grieefował?:Nie.
Jesteś kultularny?:Tak, nie wdaję się w konflikty.
Masz cierpliwość do dugiego :D?: Tak ;D, chociaż nie zawsze, jesli ktos przesadzi. ;)
Premium: Nie ;c, zamierzam kupić na dniach.
Nick w Mc: Luriix

Dodany

Opublikowano
Wiek: 13.

Mikro:Zepsute,ale dzisiaj już będe mieć

Ts3/Skype:Skype

Będziesz Grieefował?:Nie.

Jesteś kultularny?:Tak

Masz cierpliwość do dugiego :D?: Tak ;D

Premium: Nie

Nick w Mc: MrCracKu


Podanie Kolegi



Wiek: 16.

Mikro:Tak

Ts3/Skype:Skype

Będziesz Grieefował?:Nie

Jesteś kultularny?:Tak

Masz cierpliwość do dugiego :D?: Tak

Premium: Nie

Nick w Mc: Matth97

Opublikowano
Wiek:12
Mikro:nope

Ts3/Skype:Team Speak

Będziesz Grieefował?:nie
Jesteś kultularny?:tak

Masz cierpliwość do dugiego :D?:mam i to jaka

Premium:nie...
Nick w Mc:skajterpl
p.s. prosze o dodanie jestem ogarniety
invitebanner.png


Zapraszam do gry

Opublikowano
Wiek:15

Mikro:tak

Ts3/Skype:tak

Będziesz Grieefował?:nie

Jesteś kultularny?:tak

Masz cierpliwość do dugiego :D?:Przeżyłem mojego ojca to co mi tam dlugi :D

Premium:nie

Nick w Mc:Krium

Opublikowano
Wiek: 14Lat .

Mikro: Tak, posiadam .

Ts3/Skype: Ts3 nie posiadam, Skype mam jeśli będzie potrzeba podania podam na PW . ;d

Będziesz Grieefował?: Nie, i mam nadzieje, że inni też nie będą -.-"

Jesteś kultularny?: Tak, jestem .

Masz cierpliwość do dugiego :D?: Tak, lecz jak już porządnie mnie ktoś wkurzy to .. się okaże . ;d

Premium: Niestety nie, ale planuje zakupić .

Nick w Mc: MrMaKsI99R
Opublikowano
Wiek: 14

Mikro: Tak

Ts3/Skype: Ts3 Najlepiej :)

Będziesz Grieefował?: Nie .

Jesteś kultularny?: Oczywiście

Masz cierpliwość do dugiego :D?: Owszem.

Premium: Nie

Nick w Mc: Ic3m4n2u
Opublikowano
Wiek: 14


Mikro: Tak


Ts3/Skype: Skajpaja mam


Będziesz Grieefował?: Nie bo po co ;c?


Jesteś kultularny?: Tak :)


Masz cierpliwość do drugiego :D?: Raczej tak, ale to zależy jak ta osoba się wobec mnie zachowuje :)


Premium: Tak


Nick w Mc: White_NyGGer
Opublikowano
Wiek: 13/14

Mikro: tak

Ts3/Skype: Oba jak najbardziej

Będziesz Grieefował?: jasne ze tak ,nie no zartuje

Jesteś kultularny?: razczej tak

Masz cierpliwość do dugiego :D?: Nawet , poki on nie ma nic do mnie

Premium: Nie :c

Nick w Mc: Kosa

jk7u34.jpg

Szukam jakis typow do MM'ow w cs;go 

Moja ranga : Gold nova 4 (spadlem z kalacha II)

Oczekuje: Gold nova 4 +

Kontakt : http://steamcommunity.com/profiles/76561198041058543/

Opublikowano
Wiek: 14

Mikro: tak

Ts3/Skype: tak

Będziesz Grieefował?: nie

Jesteś kultularny?: tak

Masz cierpliwość do dugiego :D?: zależy od drugiej osoby

Premium:tak

Nick w Mc:Ougi57
Opublikowano
Wiek: 16

Mikro: tak ;3

Ts3/Skype: skype: krzyzan521123 ts: podajcie ip to wbije :D

Będziesz Grieefował?: Nope ;D

Jesteś kultularny?: Myślę, że tak :p

Masz cierpliwość do drugiego :D?: Zależy czy nie przesadza ;p

Premium: Tak :3

Nick w Mc: Lime06
Opublikowano
Wiek:14

Mikro:jest

Ts3/Skype:

Bjestędziesz Grieefował?:nie

Jesteś kultularny?:tak

Masz cierpliwość do dugiego :D?:mam puki mnie w*****

Premium:jest

Nick w Mc:mieczos
76561198046924593.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...