Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Dział] Warhammer 40,000 Dawn of War


Gość

ANKIETA  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeste? za?

    • Tak
      11
    • Nie
      5

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Rozumiem że Admini i Global moderatorzy pracują ale czekam miesiąc i nikt nawet nie myśli żeby zrobić ten dział dział się sprawdzi ponieważ dużo ludzi zarejestrowanych na mpc czekają na ten dział!

Opublikowano

Dział był już wcześniej w inne MMO. Przeszedł bez echa.

 

Jestem przeciwko, ponieważ THQ zostało rozwiązane, i nie zwiastuje się na nowe gry z tego uniwersum. No i czy są jakieś czity / bugi do DoW1 / 2?

Opublikowano

Tak jest ich bardzo dużo no limit mod tyranid mod i wiele więcej

 

Dział był już wcześniej w inne MMO. Przeszedł bez echa.

 

Jestem przeciwko, ponieważ THQ zostało rozwiązane, i nie zwiastuje się na nowe gry z tego uniwersum. No i czy są jakieś czity / bugi do DoW1 / 2?

Tylko że inna firma zajmuje się tą grą GameWorkshop

gdyby nikt nie zajmował się tą grą nie było by tej strony http://www.dawnofwargame.com/uk/home/agegate

i nowa wersja to spacemarines więc kontynuacja jest ;)

 

 

 

 

zajął bym się tym działem to i by nie umarł ...

Opublikowano

Tak jest ich bardzo dużo no limit mod tyranid mod i wiele więcej

 

Tylko że inna firma zajmuje się tą grą GameWorkshop

gdyby nikt nie zajmował się tą grą nie było by tej strony http://www.dawnofwargame.com/uk/home/agegate

i nowa wersja to spacemarines więc kontynuacja jest ;)

 

 

 

 

zajął bym się tym działem to i by nie umarł ...

 

To że nowy Warhammer będzie to się zgodzę ale pierwsze słyszę o kontynuacji Space Marines.

76561198001815076.png
Opublikowano

Jak ktoś czyli ja będzie dbać o dział o i pójdzie

dużo osób na tym forum chce ten dział

 

Do admina większosć jest na tak 80%

Opublikowano

a nie lepiej dać ogólnie dział o W40k?
nie zapomnijmy o świetnym (wg. mnie) Space Marine ;)


Do SM są także cheaty i mody ;)


ofc tak

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Panowieee, i jak z tym działem? ;)

Właśnie jak z tym działem ile można czekać ??

napisałem temat 27 mar 2013 22:23 .....

Opublikowano

dla całego W40K najlepiej niech będzie oczywiście nie włożony w inne MMO tylko odzielny dział na grę dużo użytkowników czeka na dzial Adminie proszę dodaj dział zobacz kiedy temat napisałem :/

Opublikowano

Proszę o dodanie działu zobaczcie ile ja czekam czy tak trudno zrobić trudno nie czekam już nie wiem ile i nie tylko ile mam jeszcze czekać jak dla mnie to są kpiny tyle czasu czekać na biedny dział czekam czekam i nadal nic ile mam czekać może 2 lata ? do nadejścia Dawn Of War 4 !!!!!!!!!! mpc to solidne forum

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...