Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] czy ktos moglby wypisac wszystkie wazne bony w eq wojennym?


jato ja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jesli ten post jest w zlym dziale prosze o jego przeniesienie.Chodzi o to ze chce sobie zrobic eq wojenne na serwerze almantia.Czy ktos by mogl wypisac poszczegolne bony w itemach nizej?

Opublikowano

wszystko po 15 i we wszyskich itemach czy tylko w wybranych?Poprosil bym o jakis wzor na poszczegolnych itemach Jesli to nie problem

Opublikowano

BROŃ - siła/int/zreka, ludzie, kryt, szycie, szybkość zaklęcia

ZBROJA - hp, miecze, sztylety, 2 ręka, strzały/dzwony

TARCZA - siła/int/zreka, ludzie, nno, szansa na blok ciosów

KOLCE - ludzie, miecze, sztylety, 2 ręka, strzały/dzwony

NASZYJNIK - hp, miecze, sztylety, 2 ręka, strzały/dzwony

BUTY - hp, miecze, sztylety, 2 ręka, strzały/dzwony

BRANZA - hp, ludzie, magia, szycie, % do pż

HEŁM - ludzie, magia, regeneracja pż, szybkość ataku, unik strzał

 

@Edit i oczywiście najlepiej jak każdy bon wejdzie max.

''Moc Energia Amfetamina''

 

Opublikowano

Bony pod PvP;

Zbroja/Buty/Naszyjnik: HP, ABS na strzały, miecze, 2ręczna, sztylety

Hełm/Bransa: HP, Ludzie, ABS na magię

Kolczyki: Ludzie, Abs na strzały, miecze, 2ręczna, sztylety

Broń: Ludzie, Zr/Int/Siła, Kryt/Szycie

Tarcza: NNO, Ludzie, Zr/Int/Siła, Blok ciosów

 

Reszta bonów dostosowane pod serwer (czyli pod to ile gra sur itd.)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...