Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Pliki serwerowe by marszczybrew[Survival+Gildie][1.5 i dalej]


  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Chcecie pliki serwerowe FreeBuild?

    • Tak
      50
    • Nie
      29

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę o zastąpienie mojego nicku w temacie nickiem autora oraz o poprawienie treści opisu tak, aby nie występował tam mój nick.

o.0 michałku, wracaj do mnie na serwy, a nie się będziesz tworząc paczki marnował ;d

Kiedy to jakaś kiepska podróba :/
Opublikowano

Dodaj range Moderator / Mod i Pomoc / Pomocnik

- i5 4460 4x3,4Ghz - 2x4GB DDR3 HyperX FURY - MSI H97 PC Mate - MSI Gaming R9 380 4GB - Corsair VS 550W - Zalman R1 White - WD Green 500GB -

- Steelseries QcK - Ozone Argon Ocelote World - Ozone Battle Strike MX - LG 29" 21:9 - Lenovo Gaming Y Headset 7.1 -

Opublikowano

Pliczki są dobre :P właśnie ściągam :D i już mówie twórz więcej paczek i aktualizuj te :O (Mam nadzieje że na 1.6.0 będziesz jednym z 1 ludzi tworzących paczke)

 

 

 

# widze że chwaliłem dzień przed zachodem słońca :( niewiem czy tylko ja tak mam ale psisze mi ,,Ten plik może być ściągnięty tylko przez konto Premium. Kup Premium!"

 

Mam nadzieje że nie tylko ja tak mam i że dasz inny link czy cuś.

mhmm...?


co jest


Opublikowano

Pliczki są dobre :P właśnie ściągam :D i już mówie twórz więcej paczek i aktualizuj te :O (Mam nadzieje że na 1.6.0 będziesz jednym z 1 ludzi tworzących paczke)

 

 

 

# widze że chwaliłem dzień przed zachodem słońca :( niewiem czy tylko ja tak mam ale psisze mi ,,Ten plik może być ściągnięty tylko przez konto Premium. Kup Premium!"

 

Mam nadzieje że nie tylko ja tak mam i że dasz inny link czy cuś.

 

Nowy link do plików został już wrzucony!

Opublikowano

Fajne pliczki. Troszke malo tlumaczenia i opisow ale i tak ładnie

2oj6rbvptyvi.png


W razie pytan pisz smialo GG: 36558269


Proszę o zdjęcie paru % bardzo się staram ; ) ||| Jesli Ci pomoglem daj Like -->>-->>


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Z pewnością dodaj trochę rang. Np. Dziewczyna , EpicVIP , budowniczy czy architekt. Mógłbyś dodać jeszcze Citizens i VillagerNPC

oraz to , że admin może zamieniać się w moby ;]

Bez nazwy-2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...