Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1][Dedyk][24/7] Na wojennej wyspie (20 slotów)(''Kwadratowa Masakra'')(Non-Premium)


TheKajzera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick : PatryQ


Wiek (min.15): 14


Premium: Nie


Skype (w celu dodania): Tak ( jeśli będzie potrzbe to podam na pw )


Dlaczego chciał/a byś dołączyć na serwer: Lubię serwry tego typu , ale wszystkie były takie same , tylko oszuści i złodzieje.


Coś o sobie: Mam na imię Patryk , mam 14 lat lubię grać w Minecraft'a i inne gry ;P

Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano

Nick :mieczos



Wiek (min.15):14


Premium:nie


Skype (w celu dodania):opiekacz.tost



Dlaczego chciał/a byś dołączyć na serwer:bo lubie takie serwery

Coś o sobie:niestem michał lubie informatyke i mc

76561198046924593.png
Opublikowano

Nick :adiooos





Wiek (min.15):13





 


Premium:tak


 





Skype (w celu dodania):mam podam gdy zostanę dodany




Dlaczego chciał/a byś dołączyć na serwer:Ponieważ jestem przyjazny i nie griefuje





Coś o sobie:mam 13 lat lubie grać w gry komputerowe interesuje sie piłką nożną

Opublikowano

Hmmm, a mam pytanie, czy stały gracz minecraft'a mógłby dołączyć do ów servera. Chociaż nie ma minimalnego wieku tylko niższy? Ale dobra i tak napiszę może podanie :D

 

Nick :

KiemaK_PL (Posiadam konto premium)

Wiek (min.15):

13, wiem iż mało lecz jestem ogarniętą osobą, znającą zasady ortografii. I umiejącą grać.


Premium:

Posiadam.

Skype (w celu dodania):

Mam Skype, lecz podam go gdy będzie potrzebny. Nie chciałbym niemiłych osób dodawać które by się podszywały

Dlaczego chciał/a byś dołączyć na serwer:

Z powodu iż spodobał mi się opis servera, i uważam że może być naprawdę fajny, Dodatkowo z powodu iż ma White List'e wiem że będą tam ogarnięci gracze którzy będą chętni do gry a nie do narzekania. Bardzo lubię servery na których można pobudować jak i się pobić. A ten jest moim zdaniem idealny. Mam nadzieję iż mnie przyjmiecie chociaż nie mam ukończonych 15 lat. Dziękuje pozdrawiam

1326728565-U383707.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...