Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1] Kwadratowe Życie [Non-premium] Zapraszamy !


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick -Mroczek
Wiek -16lat
Ile grasz w Minecraft -No już 2 lata na serverach
Czy bedzieszz greafowal i zabijal -Oczywiście że nie!

mroczek.png


Opublikowano
Nick - julogg2

Wiek - 12

Ile grasz w Minecraft - 1,5 roku

Czy bedzieszz greafowal i zabijal - Greafowal nie, zabijal jak mnie ktoś doprowadzi do stanu krytycznego.
Opublikowano
Nick - Xawier
Wiek - 17
Ile grasz w Minecraft - 2 lata.
Czy bedzieszz greafowal i zabijal - Pewnie że nie ...


NO dodaj ...

Opublikowano

Nick : Scoobany98

 

Wiek : 15

 

Ile grasz w Minecraft : od beta 1.3

 

Czy bedzieszz greafowal i zabijal - grifował nie, jak ktoś zacznie mnie bić to zapewne mu oddam ; )

sygnadlamalinowy.png

Opublikowano

Sorki ale nie moge sie rozdwoic , wchodze na MPC forum srednio raz na godzine.

Xawier

Sathid

Scoobany98

Dodani

Opublikowano

Nick - Snurq
Wiek - 15
Ile grasz w Minecraft - Wystarczająco długo aby zagrać na K/M
Czy będziesz greafowal i zabijal - Grifowal nie. Zabijał zależy kogo :>

Opublikowano
Nick - SkateSkill

Wiek - 15lat

Ile grasz w Minecraft - od wersij invdef

Czy bedzieszz greafowal i zabijal - Nie i może jak mnie ktoś zdenerwuje ale mu oddam życie :)

mca.png

Budowniczy/Użytkownik/Youtuber

Opublikowano
Nick - Savarill

Wiek - 15

Ile grasz w Minecraft - od 1.4 jak pamietam - 3 godziny

Czy bedzieszz greafowal i zabijal - Nie i nie bo lubie wspolna gre a nie ...

Pomogłem, daj lajka ! :)

Opublikowano

~~ MagiczntyAutobus
Na wstepie tej notatki pragne podkreslic ze nei trolluje :D
a mnie dedli niestety :D wiec prosze o REVIVA :D
wasze wierny , mily , piekny , elegancki , bboski , seksowyn itp kolega :) :***



ps. Malinka napisz na skype dawid.plewa91



I JESZCZE 1 !





JEBEK WRÓĆ !

Opublikowano
Nick - MrMuniez

Wiek - 17

Ile grasz w Minecraft - koło 1,5 roku

Czy bedzieszz greafowal i zabijal - Pytanie retoryczne ??

hcq0.png


Opublikowano

Juz wrócilem :D Przepraszam za moja chwilowa nie obecnosc lecz sa swieta i nie mam narazie za duzo czasu.MagicznyAutobus jestes juz odbanoway widze ze dalem zlej osobie admina.Narazie bede dzialal sam , jebacz nie masz tutaj pisac skarg itp tylko do mnie na GG bo tutaj nie zbyt szybko odpowiem :D

Moje GG 46047855

Opublikowano
Nick -damian_lug

Wiek - 14lat

Ile grasz w Minecraft -od bety

Czy bedzieszz greafowal i zabijal -Nie nie będe



KentTaczDys aka Hejter

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...