Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra Sezon 2][10 slotów][NonPremium]


syfek200

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiamy serwer : KwadratowaWyspa

 

 

1.png

IP: s3.fibercraft.pl:25099
Sloty: 10
Typ: KwadratowaMasakra
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
Whitelist: Tak

 

 

 

2.png

VrubikPL aka Janusz_Chytrus

 

 

 

3.png

LifeMc, Lwc i wiele innych

 

 

 

4.png

Wzór podania:
Wiek:
Nick:
Imię:
Ortografia(-/10):
Coś o sobie:
Bardzo proszę by nie zamykać ten temat :)

 

wygenerowanoprzez.png

Opublikowano
Wiek:14

Nick:Evocatus1337

Imię:Maciej

Ortografia(-/10):10 :D

Coś o sobie: Jestem ogarnięty , potrafię się zachować.


Tak btw. To bardzo fajnie się zapowiada :)

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano
Wiek: 16


Nick: Amm0


Imię: Kuba;)


Ortografia(-/10): 9/10 (kazdemu moze zdarzyc sie popelnic blad ;d )


Coś o sobie: Jestem bardzo ogarnięty, mam poczucie humoru oraz bardzo lubię miłe towarzystwo. Buduje bardzo ładne budowle (jestem budowniczym na serwerze real life z modyfikacjami). W minecrafta gram już grubo ponad 2 lata więc znam się na tym. Uważam na ortografie oraz poprawną polszczyznę lecz w minecrafcie polszczyzna nie jest możliwa (tzn. polskie znaki). Myślę że dostanę się na listę ponieważ lubię grać na tego typu serwerach. Pozdrawiam

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano
Wiek: 16

Nick: Rasen97

Imię: Michał Hutsch

Ortografia(-/10): 10/10

Coś o sobie: Hmmm... mógłbym godzinami, ale najważniejsze to:

- lubię anime/mange

- lubię bawić się grafiką komputerową oraz tworzyć programiki

- jestem bardzo ogarnięty, lubię spędzać czas w miłym i ogarniętym towarzystwię

- lubię pomagać innym

- mam niesamowite poczucie humoru

SFgame: http://bit.ly/18bwnPN


Zapraszam do grania ze mna ^^

Opublikowano
Wiek: 16

Nick: BBBay

Imię: Łukasz

Ortografia(-/10): 9/10 - czasami szybko piszę i błędy ;P

Coś o sobie: Miły, chętnie pomogę.

e3e0ug.png+ 4gb ram.


 

Opublikowano

Jesli bedziesz robil kanaly glosowe zainwestuj w mumble ;) wedlug mnie najlepsze i najlatwiejsze w obsludze ;d

#karaczanmoimbogiem

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...