Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy War Thunder mi pójdzie temat do wymagań


Krystian8788

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UP Karta Graficzna:MSI R7790-1GD5/OC

 

Napisalem karte

Aha, no tak, jebło mi się.

Na maksa powinno Ci chodzić, ja gram na słabszym a mam po 30-35 fps.

461151420292002410470.png
  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siema, ściągam właśnie grę, na jakich detalach pójdzie mi on, jeżeli gram w full hd? 1080p.



Na jakich detalach War Thunder mi pójdzie?


Mój sprzęt:


Procesor: AMD Phenom II X4 840 3.2GhZ


Ram:: 4GB DDR3 1600MhZ


Karta Graficzna: Asus Radeon HD7770 1GB GDDR5 ( 1100/4760 )

Opublikowano

na jakich ustawieniach (detale i rozdzielczość) mi pójdzie i w ilu fps ?

mój komputer:

ram: 4 gb

procesor: intel core 2 quadro 4x2,4 ghz (q6600)

karta graficzna: geforce 8600 gt 1024 mb

Opublikowano

tak ale czy to będzie medium w 800x600 z pikselozą na ekranie czy medium w 1920x1080 z piękną grafiką ?

Opublikowano

tak ale czy to będzie medium w 800x600 z pikselozą na ekranie czy medium w 1920x1080 z piękną grafiką ?

800x600 raczej nie, ale fhd się nie rozpędzaj, może w rozsądnej rozdzielności (np 1360x768)

461151420292002410470.png
Opublikowano

A ja się troszkę zastanawiam jak uzyskać większą ilość FPS gdyż moja jest bardzo niska.

Mój sprzęt:

Intel Core i5 3330 3,0GHz

Nvidia GForce 610GT 2GB

8GB Ram

OS Windows7

Z pewnością Karta graficzna jaką posiadam nie jest rewelacyjna ale przy ustawieniach grafiki na Hight 1600x1050 w grze ilość FPS nie przekracza 20 przy zmianie rozdziałki na 1366x768 ilośc FPS'ów pozostaje praktycznie taka sama - grafika dalej na Hight. Czy są jeszcze jakieś opcje które mogły by zwiększyć ilość FPS? - NIe odczówam jakiś ścinek obrazu ale zawsze było by lepiej jak było by ich więcej.

Opublikowano

A ja się troszkę zastanawiam jak uzyskać większą ilość FPS gdyż moja jest bardzo niska.

Mój sprzęt:

Intel Core i5 3330 3,0GHz

Nvidia GForce 610GT 2GB

8GB Ram

OS Windows7

Z pewnością Karta graficzna jaką posiadam nie jest rewelacyjna ale przy ustawieniach grafiki na Hight 1600x1050 w grze ilość FPS nie przekracza 20 przy zmianie rozdziałki na 1366x768 ilośc FPS'ów pozostaje praktycznie taka sama - grafika dalej na Hight. Czy są jeszcze jakieś opcje które mogły by zwiększyć ilość FPS? - NIe odczówam jakiś ścinek obrazu ale zawsze było by lepiej jak było by ich więcej.

 

Pobierz game booster, przeczyść komputer z syfu, defragmentuj dysk, oczyść rejestr. Ostatnio kupiłem 4 wentylatory i jest poprawa fps o gdzieś 10 klatek. Możesz jeszcze się pobawić z priorytetami procesu.

Opublikowano

Pobierz game booster, przeczyść komputer z syfu, defragmentuj dysk, oczyść rejestr. Ostatnio kupiłem 4 wentylatory i jest poprawa fps o gdzieś 10 klatek. Możesz jeszcze się pobawić z priorytetami procesu.

 

 

Może także pobrać darmowy program MSI Afterburner i zwiększyć wydajność wentylatorów na karcie graficznej. To także może pomóc.

Opublikowano

A ja się troszkę zastanawiam jak uzyskać większą ilość FPS gdyż moja jest bardzo niska.

Mój sprzęt:

Intel Core i5 3330 3,0GHz

Nvidia GForce 610GT 2GB

8GB Ram

OS Windows7

Z pewnością Karta graficzna jaką posiadam nie jest rewelacyjna ale przy ustawieniach grafiki na Hight 1600x1050 w grze ilość FPS nie przekracza 20 przy zmianie rozdziałki na 1366x768 ilośc FPS'ów pozostaje praktycznie taka sama - grafika dalej na Hight. Czy są jeszcze jakieś opcje które mogły by zwiększyć ilość FPS? - NIe odczówam jakiś ścinek obrazu ale zawsze było by lepiej jak było by ich więcej.

Można bawić się w podkręcanie taktowań procesora i karty graficznej, ale z tego co widzę jest to składak. Dlatego też ma słabą płytę główną na której nie wiele podkręcisz.

Najlepszym wyjściem będzie dla Ciebie zmiana zasilacza, mobo i wtedy do wymiany jest gpu.

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Czy gra War Thunder mi pójdzie?

Mój sprzęt:

Procesor:Intel Core i5 3330 3,0GHz

Ram::8gb

Karta Graficzna: amd radeon hd 7990

Opublikowano

Czy gra War Thunder mi pójdzie?

Mój sprzęt:

Procesor:Intel Core i5 3330 3,0GHz

Ram::8gb

Karta Graficzna: amd radeon hd 7990

 

Bez problemu na maksymalnych

Opublikowano

Czy gra War Thunder mi pójdzie?

Mój sprzęt:

Procesor:Intel Core i5 3330 3,0GHz

Ram::8gb

Karta Graficzna: amd radeon hd 7990

spokojnie na najwyższych

Opublikowano

Czy gra War Thunder mi pójdzie?


Mój sprzęt:


Procesor: Intel® Celeron® CPU 2.93GHZ


Ram:: 2GB


Karta Graficzna: Ati Radeon 9550 S


Wiem słabego mam PC :C

jmm0xku1w3y4.png

Opublikowano

 

Czy gra War Thunder mi pójdzie?

Mój sprzęt:

Procesor: Intel® Celeron® CPU 2.93GHZ

Ram:: 2GB

Karta Graficzna: Ati Radeon 9550 S

Wiem słabego mam PC :C

 

ojoj tutaj może być problem z kartą graficzną, przede wszystkim. Twoja ma tylko 128mb pamięci. Nie jestem pewien czy nawet na najniższych pociągnie pomimo,że w grze jest dobra optymalizacja.

Opublikowano

Na jakich detalach gra będzie chodziła płynnie

 

Sprzęt:

 

 

Intel Core i3 CPU M 350 @2,27GHz, 4,0GB RAM,ATI Mobility Radeon HD 5450 Series
Ms Windows 7 Home Premium 64-bit

POMOGŁEM DAJ LUBIĘ TO:D

 

 

ab0bc93176c28908944588b712d630d4593d8605.png

Opublikowano

Czy gra War Thunder mi pójdzie?


Mój sprzęt:


Procesor: Intel Pentium CPU B950 2.10 GHz (2 CPUs)


Ram: 4096 MB RAM


Karta Graficzna: a4xku4.jpg

Opublikowano

 

Na jakich detalach gra będzie chodziła płynnie

 

Sprzęt:

 

 

Intel Core i3 CPU M 350 @2,27GHz, 4,0GB RAM,ATI Mobility Radeon HD 5450 Series
Ms Windows 7 Home Premium 64-bit

Myślę,że wysokie spokojnie :)

 

 

Czy gra War Thunder mi pójdzie?

Mój sprzęt:

Procesor: Intel Pentium CPU B950 2.10 GHz (2 CPUs)

Ram: 4096 MB RAM

Karta Graficzna: a4xku4.jpg

Hmm ten procesor taki przeciętniak. Nie wiem czy przez niego gra nie będzie się cięła.

Opublikowano

Myślę,że wysokie spokojnie :)

 

Hmm ten procesor taki przeciętniak. Nie wiem czy przez niego gra nie będzie się cięła.

To już przez samą "kartę" może się zacinać.

461151420292002410470.png
Opublikowano

a co z moim sprzętem czemu mam 16 FPS na wysokich??

 

Właśnie co do twojego sprzętu się pomyliłem. Po prostu patrząc na parametry, które podałeś pomyliłem karty, przyznaję się do błędu. Tak jak napisał Kris-New. Twoja karta nie jest najlepsza do tej gry.

 

Możesz sprawdzić na tej stronie

 

http://www.systemrequirementslab.com/cyri
 

 

Ale co do twojej karty to nie napisałeś na jakich DDR ona stoi. Czy są to DDR3 (wtedy gra śmiga bez problemów) lub DDR2 (wtedy będzie się ciąć). Spróbuj jednak na niskich skoro teraz się tnie znaczy, że masz kartę DDR2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...