Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lagi gier (Bardzo duży spadek fps-ów)


MrMilerz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam problem z grami. Gdy je włączam od razu w menu strasznie sie laguje. Nie da sie praktycznie nic zrobić.

Mam tak z każdą grą . Komputer mam już od kilku lat ( oczywiście z nowymi kartami graficznymi itp) ale ten problem pojawił się 4 dni temu przy odpaleniu gry saints'row 2 . Teraz mam taki problem z każdą grą ( czy to call of duty, minecraft, Risen 2 ,Saint's row 2,3) .

Gdy korzystam z internetu lub ruszam myszka po pulpice nie ma żadnego problemu jednak jeżeli wchodze do gry naprawde nie da sie nic zrobic.

 

Wielkie dzięki za pomoc każdemu kto się wypowie.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Przeczyść kompa z zbędnych śmieci np. Ccleanerem

Podaj nam też temperatury podzespołów podczas gry.

Opublikowano

Ok , zaraz postaram się wszystko zrobić . Dzięki :). Przeczyszcze też zaraz kompa



Tym Cclearnem nie zepsuje sobie jakis plików systemowych?

Opublikowano

Ok , zaraz postaram się wszystko zrobić . Dzięki :). Przeczyszcze też zaraz kompa

 

Tym Cclearnem nie zepsuje sobie jakis plików systemowych?

 

Nie zepsujesz plików systemowych.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...