Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka deskorolka jeżeli nigdy nie jeździłem?


TaŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam black knight i mogę polecić.

Dla początkującego chyba najlepsza za taką cenę :)


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Najlepiej kupić oddzielnie częsci, jakie się chce, dopasowane do potrzeb i samodzielnie złożyć dechę. Jesli chodzi o firmę decka, to nie mam pojęcia, ale koledzy chwalili nervous i amok. Deck oczywiście 7 warstewek. Łożyska mogą być ABEC5.

2lp4zo.jpg

Opublikowano

Nie kupuj syfów z innych stronek niż kamu lub skateeurope, reszta stron to wieś na kółkach.

Sprawdzone rzeczy masz tylko w tych skateshopach, ja w nich kupuje deski i wymieniam części już od 3 lat, na początku kup sobie deskę kompletną, nie wiem cartela nawet, bardzo dobra firma.

musisz wybrać dla siebie rozmiar, jednak dla początkującego polecam 7,5. nie słuchaj ciamajd które mówią żebyś sam składał dechę, bo dopiero zaczynasz i nie wiesz co złożyć..

Opublikowano

Nie mogę polecić, jakiejś deskorolki takiej na sam początek, bo gdy sam zaczynałem zakupiłem tą :

http://allegro.pl/amok-profesjonalna-deskorolka-7-5-abec7-gratis-i3119213143.html

Jeżeli jednak wolisz kupić na sam początek tańszą, i bardziej praktyczną to możesz tak zaczynać, ja osobiście wolałem zacząć od razu trochę trudniej, ale osobiście polecam. Jak się już trochę nauczysz, to możesz ją kupić ;) .

6d17e244dec956b0d1c3e86.jpg
bylem biznesmenem, teraz jestem większym. habemus papam.

Opublikowano

kup tego blinda:

 

http://skateacademy.pl/product-pol-32202-Deskorolka-GITD-Fire-Blind.html

 

ta firma nie jest najlepszai, a dla cb będzie ok.

 

Polecam strone skate-europe.pl (http://skate-europe.com/)

 

Najlepszy skateshop.

 

Ja zaczynałem od kompletu speed demons, ale zawiodłem się na blacie.

 

Złożyłem reklamacje i dostałem superiora.

 

Całkiem dobry blat.

 

Gdy już będziesz lepiej jeździł to radze:

 

blat: nervous

trucki: venture lub tensory

łożyska: lucky abec 7 jedne z najlepszych

kółka: na tym akurat się nie znam.

1364585759-U275536.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...