Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Silkroad] AgBot Silkroad-R 25.03.2013r - dziala


Kamienny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Agbot działał do ostatnich problemów z transferem.

Po tym jak są problemy z logowaniem nie można się wbić na postać.

Ktoś używa tego bota? Może udało się jemu rozwiązać ten problem? Proszę dać mi znać jeśli ktoś działa na tym programie na isro.

Dodatkowe pytanie - jak uruchomić multiclienta?

Opublikowano

Agbot działał do ostatnich problemów z transferem.

Po tym jak są problemy z logowaniem nie można się wbić na postać.

Ktoś używa tego bota? Może udało się jemu rozwiązać ten problem? Proszę dać mi znać jeśli ktoś działa na tym programie na isro.

Dodatkowe pytanie - jak uruchomić multiclienta?

 

Niestety z AgBotem nie potrafię Ci pomóc.

 

Co do multiclienta, tutaj znajduje się link do pobrania wraz ze skanem - Kliknij!

 

Krótko mówiąc - odpalasz, zaznaczasz "MultiClient", wybierasz folder, w którym znajduje się gra, klikasz "Launch" i wszystko powinno działać.

 

W razie czego załączam poradnik w postaci filmu na youtube, wszystko powinno wyglądać tak samo (UWAGA! - używaj multiclienta podanego powyżej (z forum), a nie tego z filmu).

 

Opublikowano

Czy można go używać gdy silk jest niezmieniony (niepatchowany)

odpalam silka na globalu

odpalam multiclienta

i zaraz zamyka mi multiclienta i wyskakuje błąd

Opublikowano

Czy można go używać gdy silk jest niezmieniony (niepatchowany)

odpalam silka na globalu

odpalam multiclienta

i zaraz zamyka mi multiclienta i wyskakuje błąd

 

Jaki błąd dokładniej?

Opublikowano

Robię tak:

Uruchamiam silka na globalu

czekam aż załaduje się

uruchamiam loadera wybieram folder z drugim silkiem

lunch i wyskakuje błąd jak w załączniku

poczym zamyka loadera i po zamknięciu krzyżykiem błędu zamyka silka.

post-113651-0-40867300-1441346198_thumb.jpg

Opublikowano

Robię tak:

Uruchamiam silka na globalu

czekam aż załaduje się

uruchamiam loadera wybieram folder z drugim silkiem

lunch i wyskakuje błąd jak w załączniku

poczym zamyka loadera i po zamknięciu krzyżykiem błędu zamyka silka.

 

Używasz proxy? 

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • Biter. zmienił(a) tytuł na [Silkroad] AgBot Silkroad-R 25.03.2013r - dziala

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...