Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja: Counter-Strike 1.6 - Jak zrashować CT od gali !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa: Counter-Strike 1.6 - Jak zrashować CT od gali !

Kategoria: Tutoriale, Poradniki

Data dodania: 24 marzec 2013 - 10:07

Autor: zwoti123

Krótki opis: Tutorial !

 

Jak zrashować CT od gali ! i ubić cały team !

 

 

 

Pokaż film

Piszę poprawnie po Polsku

GG:43581089

76561198020607078.png

Na serwerach gram pod nickiem - Exultet

Opublikowano

Wątpię, aby na jakimś CW, MIX'e to się udało. Na randomowych serwerach, gdzie średnia wieku graczy jest ~12 lat to nie ma co dyskutować i tylko tak zbierać fragi. ;)

he?

Opublikowano

Aha , okey a wiec na zadnej lidze by sie to nie udalo gale standardowo sie patrzy z zielonej ct co oznacza ze dostal bys kask jak bys biegl gale musza byc smokedy na dlugo + fb na brame .. bo inaczej bys nawet do polowy gali nie dobiegl .. Rada na przyszlosc nie nagrywaj takich filmikow jak twoja gra opiera sie tylko na grze na serwerach publicznych ...

 

 

Pozdrawiam...

"Ona go nie kocha, porąbało go po tym,

Od kiedy mu nie daje dupy pierdoli głupoty"

h7y6SL9.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...