Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana Bonusu Doświadczenia w Drużynie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, Moja różnica na zmiane bonusu w PT. Kiedyś to zrobiłem i pomyślałem że wrzucę:



This difference file is created by NoOBLikE

game_2010
002E71E8: 0C 50 
002E71EC: 12 A0
002E71F0: 1A F0
002E71F4: 28 14
002E71F5: 00 00
002E71F8: 35 1B
002E71F9: 00 08
002E71FC: 46 1C
002E71FD: 00 0C
002E7200: 64 21
002E7201: 00 0C

 

Pod Game 2010. Po użyciu difa bonus to 80% za każdego członka PT od 7 członków wzrasta o 60%. Może się przyda komuś.

Pozdro.

Opublikowano

Zrób na 2089 ;) dobrze rozumiem ze jak mamy pt to kazdemu z graczy w pt leci 80 % expa jaki jest ustawiony na moba ? a jak w pt bedzie 6+ osob to 60% ?

Opublikowano

Zrób na 2089 ;) dobrze rozumiem ze jak mamy pt to kazdemu z graczy w pt leci 80 % expa jaki jest ustawiony na moba ? a jak w pt bedzie 6+ osob to 60% ?

 

 

This difference file has been created by JachuPL
 
game_r2089M_32
002FFC08: 0C 0F
002FFC0C: 12 1E
002FFC10: 1A 2D
002FFC14: 28 3C
002FFC18: 35 4B
002FFC1C: 46 5A
002FFC20: 64 69
57199140501148694665.png

Opublikowano

Zrób na 2089 ;) dobrze rozumiem ze jak mamy pt to kazdemu z graczy w pt leci 80 % expa jaki jest ustawiony na moba ? a jak w pt bedzie 6+ osob to 60% ?

2 Graczy - 80% PD

3 Graczy - 160% PD

4 Graczy - 240% PD

5 Graczy - 320% PD

6 Graczy - 400% PD

7 Graczy - 460% PD

8 Graczy - 520% PD

Jakoś tak to wygląda. Kiedyś to zrobiłem bo oficjalne bonusy PD na globalu to jakaś komedia...

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Jakiego difa trzeba dac aby zrobil jedynie max 10% ,nie wazne ile jest czlownkow w pt. Poda ktos takiego difa?

sygnatura.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...