Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozwiązanie błędu Failed to Load na KamerModzie


WinTeR32

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zauwazyłem ze Większości Graczy ma Problem z KamerModem na Globalny Serwer Metin2 PL.

Gdy wchodzą po wybieraniu postaci wyskakuję im :

Failed to load kamer Module. Some functions are now disabled.

Prawie Kazdy to ma na widows 7, lub 8 :)

Teraz pisze co zrobić aby naprawić Problem.

1. Pobieramy Link Niżej

PS. 2013.03.29 23:30

Jak Tak was boli ten Fish Bot to usuńcie następujące pliki :
^_^

fishingbot_kmr.pyc

jak to uruchomic.txt

logininfo.py

(Lecz polecam, aby go zostawić bo jest tam logininfo.py ułatwia nam Cheatowanie. Mniej Loga poprostu tak to ujme xD )

 

http://www.speedyshare.com/6NDan/lol.rar
 

Na Zyczenie Skan ! :

https://www.virustotal.com/pl/file/2a059d793879885332c845b861ee2ee8b39a9779bf6deb70422a4287808fedb4/analysis/ 

 

2. Plik ,,lol.rar" Wypakowujemy w Folderze Metin2PL.

3. Ponownie Sciągamy moda pl i instalujemy w folderze z grą.

4. Ponownie wypakowujemy Plik rar ,,lol" w folderze z gra !!

5. Wlączamy Gre i Omijamy Okienko FishBot.

6. Logujemy się nie wyjdzie nam nigdy ten bląd. I wszystkie Funkcję bedą poprawnie dzialac !

 

 

Nadal nie działa ?

Sciągnij te programy i zainstaluj ! :

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=29 

 

 

Net Framework 4.0

 

Pozdrawiam !

 

Edit 29.03.13r

Dodano Skan.

Poprawiono Nazwy plików.

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

Temat pewnie się komuś przyda,popraw tylko "Problem z Camer Modem" bo pisze się kamermodem,innych zastrzeżen nie mam.Zostawiam+

 

Edit:Również mam to samo jednak wystarczy kliknąć ENTER i normalnie się loguje

Moja twórczość:

FishBot:

http://www.speedyshare.com/p8S3X/FishBot.rar

 

Opublikowano

Mam parę uwag..

Po pierwsze KamerMod a nie CAMER ;D

Po drugie daj skan do tego pliku bo ci wywalą do kosza

Po trzecie popraw nazwy programu na pełne, bo nie wszyscy ogarniają o co chodzi ;)

 

Dziękuje za uwagę jak poprawisz to będzie like ;)

Lubię pomagaĆ z Metin na gadu-gadu, zapraszam 2949422

Opublikowano

On wam spakował po prostu swojego metka, a że jest fb to co z tego ;-)

Możecie to sami usunąc, usuwając odpowiadający za FB plik.

Polecam to zrobić, bo jeszcze logi wykryją fb i Lipa(pomimo, że mod blokuje HS też można tak bana dostać).

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 

Witam. Zauwazyłem ze Większości Graczy ma Problem z KamerModem na Globalny Serwer Metin2 PL.

Gdy wchodzą po wybieraniu postaci wyskakuję im :

Failed to load kamer Module. Some functions are now disabled.

Prawie Kazdy to ma na widows 7, lub 8 :)

Teraz pisze co zrobić aby naprawić Problem.

1. Pobieramy Link Niżej

PS. 2013.03.29 23:30

Jak Tak was boli ten Fish Bot to usuńcie następujące pliki :

^_^

fishingbot_kmr.pyc

jak to uruchomic.txt

logininfo.py

(Lecz polecam, aby go zostawić bo jest tam logininfo.py ułatwia nam Cheatowanie. Mniej Loga poprostu tak to ujme xD )

 

http://www.speedyshare.com/6NDan/lol.rar
 

Na Zyczenie Skan ! :

https://www.virustotal.com/pl/file/2a059d793879885332c845b861ee2ee8b39a9779bf6deb70422a4287808fedb4/analysis/ 

 

2. Plik ,,lol.rar" Wypakowujemy w Folderze Metin2PL.

3. Ponownie Sciągamy moda pl i instalujemy w folderze z grą.

4. Ponownie wypakowujemy Plik rar ,,lol" w folderze z gra !!

5. Wlączamy Gre i Om

Opublikowano

Polecam sciagnac

C++

Net Framework 4.0

 

i bedziem wszystko działac ja tak zrobilem i dziala bez problemu ;p

Leci like na tut pomogl mi :)



 

                                                                                                gmhq5mn.png

 

Opublikowano

@Up

 

 

Zaden C++

Nie jest Potrzebny.

 

Net framework

i plik podany przez kamera ktory juz dawno jest dodany w temacie

Pozdrawiam. :)

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam Mam Ten Sam Problem Tylko Na Prywatnych Serwerach ...

Posiadam Win7 Loguje Na Postac I Na Koncu Wyskakuje

 

LOG

Failed to load kamer Module Some functionsare now disabled

 

 

i nie działa mobber .... a to jest mi bardzo potrzebne

Prosze o pomoc

Opublikowano

Witam Mam Ten Sam Problem Tylko Na Prywatnych Serwerach ...

Posiadam Win7 Loguje Na Postac I Na Koncu Wyskakuje

 

LOG

Failed to load kamer Module Some functionsare now disabled

 

 

i nie działa mobber .... a to jest mi bardzo potrzebne

Prosze o pomoc

 

Przeintasluj i bedzie dzialac

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jak to ma działać ludzie ja mam to wszystko i dalej wyskakuje mimo ze nie muszę instalować bo miałem zainstalowane

signature.png

Opublikowano

Nie dość, że samo się psuje, to jeszcze nie da się naprawić.

Niestety, nie pomogło :/

Opublikowano

Nie nabijajcie Postów, wszystko działa. Poprostu besztacie temat, zeby nabić pare postów. Zapewniam ze wszystko działa.

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...