Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2.pl s26 nie wiem gdzie zarabiać


Kakan16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znacie najlepsze zarobki ? nie tylko na ten lv ale oczywiśćię opiszę konto.

 

75LV SURA WP

 

Ekwipunek:

Duchowa Zbroja +9, def, speed, uchylka+4 (1.5hp, 10 atak, 10 strzaly)

Sokol+9 (20dt, 20 diably, 15 blok, 6 int,)

Ebo+9 (20 dt, 4 slabe bony )

Branza z nieb lez+7-9 (1,5hp, 20 dt, 3-5 pz)

Dzik wojenny na FULL

Kolce z nieb lez +9 ( bez bonow)

Skorzane kozaki +9 ( 2khp, 3 slabe )

Trutka +4-6 sr 32-35 (potwor, kryt, przeszywka+4)

Naszyjnik zwykly 1,5khp, help na 21 +9,

Biolog : skonczone pamiatki, zostalo kilka matowych

Militar

BUFF: 45 lvl, ok. 30% blogo i pomoc.

Skile Czarowane ostrze, czarowana zbroja, strach m5-m7

A i jak dt to wykupie x2 drop z is na 7 dni + jakie itemy najlepiej brać do kowala na 5 piętrzę xD? najbardziej opłacalne te na s26 co brać co kupie np +6 za bardzo mało za 1kk powiecmy a +9 za 150kk selne.

Opublikowano

Ja na solar chodziłem na DT na metka mordu(po kowalu tam gdzie mapki się dropi),świetny zarobek przy okazji możesz zawsze coś ulepszyć w DT.Ja w DT ulepszałem:Bojowe miecze do 8/9,nasior z łez do+9.Najlepiej chyba brać bronie na 65 bo stalek po ostatniej aktualizacji już wgl się nie opłaca.Co do zarobku tak jak mówiłem metki mordu w DT.Ewentualnie na ognistej tam też masz metki mordu+ognisty król

Moja twórczość:

FishBot:

http://www.speedyshare.com/p8S3X/FishBot.rar

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...