Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrashować CT'ki od galeri !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam


W tym filmiku ukazane jest jak zrashować CT od gali.



Na serwerze akurat było mało graczy, wiec mało ubiłem. Gdy jest więcej , to można spokojnie połowe teamu rozwalić.







Nie jesteście oślepieni jeśli idziecie tyłem , lecz wszyscy Ci co są na A są :) , i niewidzą jak skaczecie na resp.


Piszę poprawnie po Polsku

GG:43581089

76561198020607078.png

Na serwerach gram pod nickiem - Exultet

Opublikowano

@up. Nie miał pingu 3k tylko prawdopodobnie 30-35.

 

@top. No nieźle, nieźle. Ja tam wolę chodzić długą z awp (przyzwyczajenie). Nowym graczom powinno się przydać.

Opublikowano

Ping mam 30 , nagrywałem to z demka , ponieważ bym miał sciny :D

 

No bardzo dobre na publiki gdzie jest duzo osób :) , raz udało mi się ubić 13 :D gdzie w CT było 15 :D

 

 

 

Jak ktoś ma dobrego respa w CT i raszuje galerię to spotkacie się na schodkach. Dobre na serwery, słabe na mixy.

 

Jak dobrze rzucisz to mozesz biec nawet przodem , i możesz go ubić.

Piszę poprawnie po Polsku

GG:43581089

76561198020607078.png

Na serwerach gram pod nickiem - Exultet

Opublikowano

Na serwery 4fun to tak, można sobie fragować ;)

 

Dzięki.

Cs-Magnum [DD2|INF|NUKE] IP:     80.72.41.99:27036

Opublikowano

Klikać "Lubie to" :D Wysyłajcie znajomym :D niech wiekszo grono się o tym ''dowie'' :D

 

 

Na FFA , TP ... wszedzie mozna zrashowac :D :D

Piszę poprawnie po Polsku

GG:43581089

76561198020607078.png

Na serwerach gram pod nickiem - Exultet

Opublikowano

Refresh

 

Oceniać :D bedą jeszcze ''Tutoriale''

Piszę poprawnie po Polsku

GG:43581089

76561198020607078.png

Na serwerach gram pod nickiem - Exultet

Opublikowano

Jaki chcecie żebym Wam rash pokazać?:D

Piszę poprawnie po Polsku

GG:43581089

76561198020607078.png

Na serwerach gram pod nickiem - Exultet

Opublikowano

taktyka gownien 2k13 na mixie bys sie zatrzymal na galeri jak by ci kask uje...

"Ona go nie kocha, porąbało go po tym,

Od kiedy mu nie daje dupy pierdoli głupoty"

h7y6SL9.png

Opublikowano

taktyka gownien 2k13 na mixie bys sie zatrzymal na galeri jak by ci kask uje...

Jak checsz to możemy się umowić na mixa i zobaczymy.

 

 

Spróbuje nakręcic rash CT na TT srodkiem..

Nigdy niepróbowałem musze przyznać , ale mniej wiecej wiem gdzie flesze rzucać.

Piszę poprawnie po Polsku

GG:43581089

76561198020607078.png

Na serwerach gram pod nickiem - Exultet

Opublikowano

REFRESH !

 

Oceniajcie , komentujcie :)

Piszę poprawnie po Polsku

GG:43581089

76561198020607078.png

Na serwerach gram pod nickiem - Exultet

Opublikowano

Obczajcie jaka bania :DD

 

Piszę poprawnie po Polsku

GG:43581089

76561198020607078.png

Na serwerach gram pod nickiem - Exultet

Opublikowano

@up. Nie dla ciebie.

 

Z tematu robi się spam. Polecam go zamknąć.

 

@down. To może tak ograniczyć spam...?

Opublikowano

Nie zamknąc :D

 

Na dniach pojawią sie inne filmiki (tutoriale) jak zrashowac itp.

Więc po co zakładać nowy temat?

Piszę poprawnie po Polsku

GG:43581089

76561198020607078.png

Na serwerach gram pod nickiem - Exultet

Opublikowano

Refresh

Piszę poprawnie po Polsku

GG:43581089

76561198020607078.png

Na serwerach gram pod nickiem - Exultet

Opublikowano

refresh

Piszę poprawnie po Polsku

GG:43581089

76561198020607078.png

Na serwerach gram pod nickiem - Exultet

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...