Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby o wycenę konta!


Pandragors

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomo myślisz że jak do każdej postaci skórkę bd miał :D to będzie lepiej ?

 

 

Już 139 skinów ^^

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tomo myślisz że jak do każdej postaci skórkę bd miał :D to będzie lepiej ?

 

 

Już 139 skinów ^^

Powiem ci tak skiny tracą ogromnie wartość gdy je kupisz to samo z RP doładujesz i o niewiele wzrasta wartość konta może o troszkę wzrosnąć ale nie warto jeżeli chcesz je sprzedać moim zdaniem - Graj ranki i Powodzenia

 

Serwer: EUNE

Postacie: 51

Strony na runy: 2

Skiny: Vindicator Vayne, Toxic Dr.Mundo

Dywizja: SoloQ Bronze I, Rankingowe 3v3 Silver IV

 

Więcej na screenach:

http://i.imgur.com/UUyH1rY.png

http://fotoo.pl//out.php?i=620058_postacie.bmp

Mało champów BARDZO mało skinów słaba dywizja 2 strony na runy.. tak z 60zł

Opublikowano

 

Serwer: EUNE

Postacie: 51

Strony na runy: 2

Skiny: Vindicator Vayne, Toxic Dr.Mundo

Dywizja: SoloQ Bronze I, Rankingowe 3v3 Silver IV

 

Więcej na screenach:

http://i.imgur.com/UUyH1rY.png
http://fotoo.pl//out.php?i=620058_postacie.bmp

Dywizja niska, postaci mało, skinów też. Myślę że max 40zł

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

100 Champow, 9 stron z runami, runy o wartosci 100k IP 25 skinow. GOLD V

Dostane za to konto chociaz te 300zl ? :) wpakowalem prawie klocka -.-

+ jak wbije platynke to o ile wartosc wzrosnie ?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Sporo champow niezbyt duzo skinow podobno sporo run i nawet wysoka dywizja moim zdaniem 250zl mozesz dostac ale raczej watpliwe ze dostaniesz 300 chyba ze wbijesz platyne

Opublikowano

Platyna 1 na soloq, Gold 2 na 3v3.

104 Championy, brakuje :

- Nami

- Lulu

- Fiora

- Sejuani

- Viktor

- Shyvana

- Talon

- Nocturne

- Malzahar

- Mordekaiser

- Sona

Dużo skinów, około 40~~ w tym :

" niebieski " cho'gath

PFE

blood lord vladimir.

koniczynka malphite

lamparcia nidalee.

 

4 strony run.

Chciałem sprzedać to konto za funty, orientuje sie ktoś czy ze 200 bym dostał ?

tumblr_mxoi7xGRA51rzffavo1_250.gif

Opublikowano

Platyna 1 na soloq, Gold 2 na 3v3.

104 Championy, brakuje :

- Nami

- Lulu

- Fiora

- Sejuani

- Viktor

- Shyvana

- Talon

- Nocturne

- Malzahar

- Mordekaiser

- Sona

Dużo skinów, około 40~~ w tym :

" niebieski " cho'gath

PFE

blood lord vladimir.

koniczynka malphite

lamparcia nidalee.

 

4 strony run.

Chciałem sprzedać to konto za funty, orientuje sie ktoś czy ze 200 bym dostał ?

200 funtów? Około 900 zł nie ma takiej opcji nawet chyba że naprawdę komuś potrzeba

Sporo postaci 40 skinów taka sobie liczba jak na takie konto 4 strony run i platyna I moim zdaniem 500zł jak komuś też potrzeba bo ludzie przestają konta kupować

Opublikowano

67 postaci, Gold 3

Skiny:

-Brolaf

-Xin zhao z walczących królestw

2 strony na runy, Jungle i AP

 

100zł max.

 

postacie może być, dywizja też ale runy i mało skinów

Opublikowano

67 postaci, Gold 3

Skiny:

-Brolaf

-Xin zhao z walczących królestw

2 strony na runy, Jungle i AP

 

67 postaci niezbyt imponujący wynik dosyć wysoka dywizja 2 ładne skiny ale.. rly tylko 2? i runy mało

90zł za gold bo reszta jest bezużyteczna praktycznie

Opublikowano

Konto :

* 90 postaci

* 88 skinów, w tym 11legend. + cybernetyczny.

* 8 zapełnionych stron run.

* Brąz I

 

PROSZĘ O WYCENĘ :- >

Sporo postaci sporo i niezłe skiny i 8 stron na runy szkoda że dywizja niska wyceniam na no dzięki tym skinom i stronom na runy około 200 jakbyś miał golda to o 300 mógłbyś walczyć..

Opublikowano

50 champów

20 skinów ( żaden za 520 )

7 stron na runy ( razem 9 zestawów ) osobiste na jungle x 5

Platyna V

Awatary dodatkowe : MyM, Ten z maja zimowy i chińska flaga

---> ! ModernPoland Nowa Idea ! <---


Click --- > 2m3QuoH.png < --- Click

Opublikowano

50 champów

20 skinów ( żaden za 520 )

7 stron na runy ( razem 9 zestawów ) osobiste na jungle x 5

Platyna V

Awatary dodatkowe : MyM, Ten z maja zimowy i chińska flaga

Mało championów niezbyt dużo skinów dużoooo run ładna dywizja i MyM awatar :D

Nie wiem dlaczego masz tak mało postaci a taką dużą dywizję.. Dziwię się jak to jest

300zł no może 350 max

Opublikowano

-48Champów

-5skinow

-10 stron na runy (all wypelnione :])

-Gold 2

(konto ma malo champow bo all wydawalem na runki ;p)

1352328162-U673632.jpg
Opublikowano

-48Champów

-5skinow

-10 stron na runy (all wypelnione :])

-Gold 2

(konto ma malo champow bo all wydawalem na runki ;p)

Dobra! Wycenie bo widzę że nikt nie chce xD

mało champów malutko skinów sporo stronek na runy i bardzo dużo runek w miarę wysoka dywizja jak na moje oko z 250zł

Opublikowano

Kolega up (link z allegro) ładne konto

89 champów co jest ładnym wynikiem 3 tradycyjne skiny to niezbyt wiele skórka udyra i zwycięska Janna ratują i skórka do vlada władca krwi nice sporo runek z tego co widzę i no Diamond V soloQ 3vs3 Diamond V i 5 vs 5 Srebro I no cóż moim zdaniem konto nie pójdzie za taką cenę (zwłaszcza że nie ma gwarancji że kupujący je otrzyma) wyceniam na około 400zł ze względu na małą ilość skinów i jak na taką dywizję niezbyt wiele postaci)

Opublikowano

Konto: Eune

Liga: Gold - solo/duo i platyna - 3vs3

Championy: Aatrox, Ahri, Akali, Alistar, Annie, Ashe, Blitzcrank, Caitlyn, Cassiopeia, Cho'Gat, Corki, Darius, Diana, Dr. Mundo, Elise, Evelynn, Ezreal, Fiddlesticks, Fiora, Fizz, garen, Hecarim, Irelia, Janna, Jarvan IV, Jax, jayce, karthus, Kassadin, Katarina, Kayle, Kennen, Kha'Zix, LeBlanc, lee Sin, Lissandra, cycki, Lux, Malphite, Master Yi, Miss Fortune, Mordekaiser, Morgana, Nami, Nasus, nautilus, Nidalee, Nocturne, Nunu, Olaf, Orianna, Quinn, Renekton, Rengar, Riven, Ryze, Sejuani, Shaco, Shen, Shyvana, Sivir, Soraka, Syndra, Taric, Teemo, Thresh, Tristana, TRyndamere, Twisted Fate, Udyr, Varus, Vayne, Veigar, Vi, Vladimir, Volibear, Warwick, Xin Zhao, Zac, Zed, Zyra

 

Skiny:

- Justicar Aatrox

- Foxfire Hari

- Unchained Alistar

- Officer Caitlyn

- Mythic Cassiopeia

- Battlecast Prime Cho'Gath

- Dark Valkyrie Diana

- Death Blossom Elise

- Masquerade Evelynn (legacy)

- Nightraven Fiora

- Headless Hecarim (limited!)

- Victorious Janna (limited!)

- Mercenary Katarina

- Slay Belle Katarina (legacy/limited)

- Arctic Ops Kennen

- Mecha Kha'Zix

- Spellthief Lux

- Samurai Yi

- Blackthorn Morgana

- Leopard Nidalee (legacy)

- Frozen Terror Nocturne

- Bladecraft Orianna

- Phoenix Quinn

- Championship Riven

- Triumphant Ryze

- Asylum Shaco

- Yellow Jacket Shen (legacy)

- Darkflame Shyvana

- Justicar Syndra

- Rocketgirl Tristana

- SGU Udyr

- Wildfire Zyra

 

3 strony na runy, 2 zapełnione, nick beż żadnych PL, oryginalny z dużej litery. Gold za sezon 2

Opublikowano

Konto: Eune

Liga: Gold - solo/duo i platyna - 3vs3

Championy: Aatrox, Ahri, Akali, Alistar, Annie, Ashe, Blitzcrank, Caitlyn, Cassiopeia, Cho'Gat, Corki, Darius, Diana, Dr. Mundo, Elise, Evelynn, Ezreal, Fiddlesticks, Fiora, Fizz, garen, Hecarim, Irelia, Janna, Jarvan IV, Jax, jayce, karthus, Kassadin, Katarina, Kayle, Kennen, Kha'Zix, LeBlanc, lee Sin, Lissandra, cycki, Lux, Malphite, Master Yi, Miss Fortune, Mordekaiser, Morgana, Nami, Nasus, nautilus, Nidalee, Nocturne, Nunu, Olaf, Orianna, Quinn, Renekton, Rengar, Riven, Ryze, Sejuani, Shaco, Shen, Shyvana, Sivir, Soraka, Syndra, Taric, Teemo, Thresh, Tristana, TRyndamere, Twisted Fate, Udyr, Varus, Vayne, Veigar, Vi, Vladimir, Volibear, Warwick, Xin Zhao, Zac, Zed, Zyra

 

Skiny:

- Justicar Aatrox

- Foxfire Hari

- Unchained Alistar

- Officer Caitlyn

- Mythic Cassiopeia

- Battlecast Prime Cho'Gath

- Dark Valkyrie Diana

- Death Blossom Elise

- Masquerade Evelynn (legacy)

- Nightraven Fiora

- Headless Hecarim (limited!)

- Victorious Janna (limited!)

- Mercenary Katarina

- Slay Belle Katarina (legacy/limited)

- Arctic Ops Kennen

- Mecha Kha'Zix

- Spellthief Lux

- Samurai Yi

- Blackthorn Morgana

- Leopard Nidalee (legacy)

- Frozen Terror Nocturne

- Bladecraft Orianna

- Phoenix Quinn

- Championship Riven

- Triumphant Ryze

- Asylum Shaco

- Yellow Jacket Shen (legacy)

- Darkflame Shyvana

- Justicar Syndra

- Rocketgirl Tristana

- SGU Udyr

- Wildfire Zyra

 

3 strony na runy, 2 zapełnione, nick beż żadnych PL, oryginalny z dużej litery. Gold za sezon 2

Lepiej

Nie chce mi się liczyć champów.. Ale jest dosyć sporo 2 strony na runy fajne skiny i Gold w soloQ jak na moje oko

200zł dzięki skinom :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...