Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy serwerze


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat Wyczyszczony , oraz od dziś w temacie porządku pilnuje ja.Wszystkie posty nieregulaminowe będą karane w postaci warnów Proszę o przestrzeganie regulaminu.

  • Odpowiedzi 915
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam Poszukuję kogoś do pomocy :)


Szukam kogoś kto by mi pomógł zrobić takie coś że jak ktoś chce sie zarejestrować na serwerze musi wysłać Sms na numer taki i taki NP tak jak jest na 4funMT2


Jak będzie poprawnie działać ktoś zostanie wynagrodzony 4 tygodniowy limit like ! i bedzię mogł coś pobrać z Chomiku'ja o pojemności czy wielkości 4GB Chętnych Pisać pw/gg/skype


GG: 46796204


Skype: normuss11


Zapraszam chętnych :)





AKTUALNE !


tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Opublikowano

Zostanę Technikiem na serwie hamachi, lecz poszukuje do tego



Hostera - Hoster powinien mieć sporą ilość czasu.



Przynajmniej podstawy opanowane, Zaangażowanie



Zaufanie. Mam dość takich osób co sobie za przeproszeniem w chuja lecą.



Osoba która bedze sobie w Cxxx lecieć poprostu zostaje pożegnana.



Min sprzęt



Ramy :4 gb na serw



Procek : 3.0 ghz



Net : 8 mb/s



Oferuje



Zaufanie



Zaangażowanie



Spora ilość czasu




Poszukiwany jest również Grafik który powinien wykonać:



Tlo pod logowanie



Logo



etc. ( Więcej się dowie ta osoba na gg )





Z mojej strony oferuje także



Questy fabularne na różne lvl-e



Biolog 30-90/99 ( Do obgadania )



Wymiar Łatwy, Trudny



Metinomania Łatwa, Średnia, Trudna



Świątynie smoka z hasłem



Pomysł na serw? Owszem posiadam



Maxymalny LvL 99



Staty do 95



System ulepszeń po za trytkiem z 2 nowymi broniami.



Biżu 54-99 ( Kryształowa )



Nowe hełmy z Azraela, Zbroje Stal->Niebianska oraz Hw z dropu pod exp, nowe tarcze



etc.



Więcej na gg 45748846


Technik aka Quester Helper.

Opublikowano

Szukam technika do projektu prywatnego serwera Metin2!

Chodzi o kogoś kto zna się na rzeczy, najlepiej jakby miał pewne poważniejsze projekty za sobą.

Kwestia strony internetowej/kodowania/DDoS'ów bierzemy na siebie. Mamy doświadczenie spore w tych kwestiach, które na pewno wystarczy do projektu Metin2.

Poszukujemy wyłącznie ogarniętego technika, który nie ma jakichkolwiek barier.

Maszyna:

 

2X SDD INTEL 120GB W RAID 0
2X INTEL XEON X3480 X8
64GB RAM DDR3 1333MHZ
4x HDD 1000GB W RAID 1
ŁĄCZE ETOP: 5gbps ~~ limit 10TB/mc
Maszyna to kolokacja : (nasza własna)
Kontakt GG:
46157790
Opublikowano

Witam!


Poszukuję bardzo dobrego grafika na serwer dedykowany metin2.


Serwer jest w trakcie budowy. Mamy duże fundusze.


Więcej informacji na GG:



28952858



lub team-speak:





nicki pod jakimi jestem znany:



- Tarazo


- .Hirako




NIEAKTUALNE!


Opublikowano

Witam zostanę TECHNIKIEM , WEBMASTEREM na prywatnym serwerze metin2 wchodzi tylko dedyk,vps




Co potrafię ? -



Dość dużo
kiedyś sam posiadałem swój serwer metin2 jak że i strony www ,jestem
koderem więc to dla mnie nie problem zrobić stronę ;)


Pomogę od nowa aby powstało coś fajnego z pomysłem!



Kontakt :



GG - 42312854


PW !

Opublikowano

Witam !

Chciałbym w tym krótkim temacie przedstawić nowy pomysł na metina. Pomysł opiera się głównie na filmie "Władca Pierścieni" oraz "Hobbit". Te twórcze a zarazem ciekawe i przygodowe filmy to wielki materiał na nowego metina. W ogólnym przedstawieniu wyobrażając sobie coś tak wspaniałego dużo osób twierdzi: Nienormalne. Jest to najczęstsza reakcja ze strony : (bez urazy) nieudaczników i ludzie którzy w życiu nic nie osiągnęli. Wiele osób myśli iż mają po 20-38 lat i mogą wszystko. Przechodząc do omówienia tego projektu . Zapraszam !

(Obrazy niżej :D )

 

Tak dużo osób zastanowi się i stwierdzi... hmmm. Co one mają do tego projektu. No tak są to tekstury (textury) pracy. To znaczy są to elementy do stworzenia m.i. takich stroi. Chciałbym by w tym metinie było:

-Oryginalne eq z tych czasów. Bardzo dużo dla każdej klasy.

-Wiele nowych koni (wierzchowców)

-Nowe mapy.

-Właściciel by był Sauron-em.

-By to był metin z fabułą a nie taki jak, każdy!

-System ulepszania inny.

 

Jednym słowem istny cud w przełomie metina. Metin nosić nazwę będzie: "SródziemnyMT2"

Poszukuję w tym celu:

Technika

Grafika 3d i Grafika 2d

Quester ( to ja więc nie potrzeba )

Sponsor ( idę z nim na pół )

 

 

Kontakt ??

PW ....

 

post-866291-0-56340700-1364049244.jpg

post-866291-0-26606500-1364049254.jpg

Opublikowano

Witam.

Chciałbym zostać Game Masterem na prywatnym serwerze Metin2.

Nie jest dla mnie ważne czy to hamachi, czy dedyk. Chcę, aby serwer był dobrze rozwinięty.


Coś o sobie:

Mam 17 lat, jestem osobą kreatywną, pomysłową i oczywiście godną zaufania.

Administratorem na serwerach Metin2 byłem przeszło 9 razy. Zawsze obowiązki wykonywałem należycie :)

Nie chcę być tylko administratorem, który stoi w m1 i puszcza sobie potworki.

Potrafię i chcę organizować eventy, których nie zobaczycie na żadnych innych serwerach (są dobrze przemyślane, a przy tym można się świetnie bawić :) ).

Umiem zająć się serwerem, wiem co to porządek i jak go pilnować, jestem sumienny w swoich obowiązkach.

Do tego mam masę pomysłów na udoskonalenie, bądź polepszenie twojego serwera :)

Nie muszę chyba wspominać, że komendy mam w jednym palcu :D

Podsumowanie i kontakt:

Dziwnie to mówić, ale polecam siebie :)

Wiem, że znam się na tym i nie schrzanię sprawy, nie jestem amatorem :)

Jeśli ta lekka prezentacja moich umiejętności dot. serwera Cię przekonała, zapraszam do napisania do mnie :)

Najczęściej wchodzę na MPC, dlatego byłbym wdzięczny abyście tam kierowali swoje propozycje :)

 

Pozdrawiam :)

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie :)

Po dłuższym namyśle chętnie dojdę do jakiegoś profesjonalnego teamu, którzy tworzą coś na poziomie.

Wymagam przede wszystkim sponsora który jest w stanie zakupić serwer dedykowany z hosteam, a także stronę, ewentualnie grafikę pod stronę od Skyne/Zielsko.

Oferuję znajomość z językami webmasterskimi, tworzenie video, wszelka grafika z wyjątkiem layotów, gdyż nie mam zamiaru się z tym bawić, doskonałe pomysły i innowacje. Nie jest mi również obcy język LUA. Oferuję również dość dużą reklamę i ewentualne tworzenie autorskich map.

 

GG: 40598120

TS/Skype/Facebook.

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Zostanę technikiem na Dedyku.

 

Wymagam bogatego sponsora,

Ogarniętego Teamu,

Forum IPB,

WWW,

Dedyka,

 

Oferuje dodawanie wszystkiego. Ogólnie ogarniam praktycznie all.

 

Kontakt : Rozmowa Głosowa nie wchodzi na razie w gre. Możliwy kontakt przez GG: 34324962

Opublikowano

PILNE

 

zasponsoruje serwer metin2

posiadam maszyne 64GB ram , 1GBs net , 1680m x4 procek wykupioną do 1 kwietnia.

wymagam startu serwera do 2 dni ( najlepiej dziś )

plików i strony ukończonych . W razie gdyby serwer nie zarobił na opłacenie , to opłacam ja na kolejne miesiące . Wymagam dla mnie rangi HA i dla drugiego sponsora HA ponadto mały % z is ok. 35%

 

kontakt gg 35871092

Opublikowano

Zostane GM Lub Technikiem Na Dedyku Lub Hamachi

 

Informacje O Mnie

 

<Co Umiem>

  • Umiem Wyciągac Zbroje Moby ITP
  • Umiem Wgrywac Zbroje Moby ITP
  • Umiem Utrzymywac Serwer Na Eventach
  • Mam Obcykanego Navicata I CoreFTP

<Dlaczego Ja>

  • Jestem Miły
  • Robie Eventy
  • Codziennie Gram W Metina
  • Znam Sie Na Rzeczy
  • Mam Wiele Kolegów Których Przyciągne Na Serwer

<Moje Wymagania>

  • Na Serwerze Musi Byc Max LV 250

<Czego Nie Umiem>

  • Jestem Słaby W Pisaniu Questów

 

Pozdrawiam Czeres Jeżeli Sie Nadaje Napisz Na PW

img-Czeres.png


Spodobała ci się moja praca bądź pomogłem ci w czymś bądź człowiekiem i zostaw tego like to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Azmal.pl i Theris.pl i iMetin.pl


POLECAM i ZAPRASZAM


Opublikowano

Oferuje swoją pomoc przy stworzeniu serwera gry (edycja jakiś plików lub stworzenie od podstaw nowych według Twoich wymagań), klienta gry, Autopatchera, strony www (od strony skryptów).

Kontakt GG: 43071789

cavcav.png

Opublikowano

Szukam technika który wykona pliki easy-4fun według moich upodobań. Doda nowe bronie, zbroje, mapy itp. Co do wynagrodzenia dogadamy się na PW. MOGĘ ZAHOSTOWAĆ SERVER HAMACHI !!!


Opublikowano

cooltext968285380.png

 

 

Tak jak wyżej. Oferuje reklamę na youtube w postaci filmików na temat prezentacji , czy z samego prywatnego serwera. Dysponuje dostępem do ponad 1 tys. użytkowników youtube , którzy mają mnie w subskrypcjach. :)

 

Kontakt : PW tutaj na forum :)

Zapraszam do oceniania i subowania :). Masz ciekawy serwer i chcesz z niego seriie let's play? PISZ PW :)

Opublikowano

60075795419182583495.png

68258314868051450355.png

 

~ Pluginy + ogółem Pomysły na Każdy Typ Serwera Metin2.

~ Ogarnięcie Serwera, ewentualnie Forum.

~ Pomoc przy szukaniu czegoś lub kogoś na serwer (pluginów oraz np. Grafików).

~ Doświadczoną osobę w byciu GM.

 

27203773581555388987.png

 

~ Posady GameMaster na Serwerze.

~ Kontakt z HeadAdminem.

~ Ewentualnie jakiś % z Item-Shop'u.

 

88202169568871353246.png

 

~ Gadu-Gadu : 4654119

~ Priv na Forum.

Krótkie Podanie :

Witam mam na imię Paweł, mam 17-ście lat i mieszkam w Łodzi (woj.łódzkie).

Moje zainteresowania to głównie Sport oraz Metin2. Ze sportu najbardziej lubię Piłkę Nożną, a Metinem2 interesuję się ogólnie oraz Pluginami do Niego.

Od pewnego czasu podsyłam Pluginy HeadAdminom, którzy nie umieją zdecydowac się na swoj serwer. Pomogłem nieraz i nagrodzili mnie GM i raczej nie narzekali. : )

Doświadczenie w Metin2 mam dość spore ponieważ gram już 6 lat.

W Team byłem nieraz, a to jako GM, a nawet jako H@. Więc swoje doświadczenie również oceniam pozytywnie.

Plusy Minusy : (WEJDŹ)

 

 

 

Moje Plusy :

~ Znajomość komend GM na 100% oraz Navicat.

~ Dużo wolnego czasu poświęconego na Serwer.

~ Świetne pomysły + pomoc przy serwerze.

~ Doskonały Kontakt.

~ Kultura Osobista.

~ Ogarnianie Serwera oraz Posady na 100%.

~ Godny zaufania.

~ Cierpliwy i wyrozumiały.

~ W każdej chwili, o każdej porzę... Zawsze zwarty i gotowy !

~ Pomoc w szukaniu Kogoś lub Czegoś np. Technika lub systemu petów.

~ Doskonałe Poczucie Humoru.

 

Moje Minusy :

~ Mały No-Life ( Dlatego dużo Wolnego Czasu, ale to Chyba + i też zależy dla kogo : ) )

 

Więcej nie Mam O_O - Przysięgam.

 

 

Pozdrawiam i Dziękuję.

Mówcie mi ProRiduŚ.


xD


Opublikowano

PILNE

zasponsoruje serwer metin2
posiadam maszyne 64GB ram , 1GBs net , 1680m x4 procek wykupioną do 1 kwietnia.
wymagam startu serwera do 2 dni ( najlepiej dziś )
plików i strony ukończonych . W razie gdyby serwer nie zarobił na opłacenie , to opłacam ja na kolejne miesiące . Wymagam dla mnie rangi HA i dla drugiego sponsora HA ponadto mały % z is ok. 35%

kontakt gg 35871092

 

 

AKTUALNE !

Opublikowano

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam Grzechu

AKTUALNE

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Poszukiwany sponsor !

Koszty : 50zł rocznie + 10zł miesięcznie.

Mamy gotowe pliki serwerowe.

GG: 37778338

59074_2Knmb.jpg

Opublikowano

Zasponsoruję serwer MT2.


 

Wymagam :

- Skończonych plików w 100% (Strona jak i forum gotowe, video prezentacja gotowa, prezka prawie gotowa, domena wykupiona).

- % z IS

- Teamu który zna się na rzeczy


 

Oferuję:


- Serwer VPS do testowania.

- Mocny dedyk z łączem 1Gbps + opłacony człowiek od zabezpieczeń oraz administracji.

 

Jeżeli nie masz skończonych plików, nawet nie pisz bo stracisz tylko czas.

GG 25525566

 

Aktualne.

[HA]Irys
logo1vmw.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...