Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowa Odsłona [Serwer 2 Zamki 20 Slotow] Dedyk 24/7


zakodowany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ehh sam sie Ogar

siema daj Like jeśli mnie popierasz w Jakiś np Komentarzu Itp

Mam serwer Minecraft Start już nie długo .....wejdz na profil i wejdz w Temat: SerwerZ Magią :D znajdziesz mnie na steam itp masz problemik zapytaj się mnie Postaram się pomóc piszcie na pw jeśli szukasz kogoś na serwer jest szansa że się zgodzę :D

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mr_Szelu Wylatujesz z Wl Nie potrzebuje takich dzieciaków jak ty PAPA

50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/700/800/900/1000

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Mamy jak narazie 11 osob czekamy na kolejne

50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/700/800/900/1000

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Dodanie Narazie są

 

HeeCreator

Riazek
RapidBill
CNKM
DanieleQQ
suabiaK
Amiku97
Patrykx77
PosiakPL
MC suntitan
MrTraktoreX
PoulPL

50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/700/800/900/1000

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Zakodowany , otwórz serwer , kto będzie chciał wbić złóży podanie , a w tym czasie ludzie będą już budowali itd

dlugo już czekamy :D



@To jak? ;d

Opublikowano

Nick w MC :CyckiPompa


 


Posiadasz Ts3? [Oboziązkowy]:tak


 


Przeszedłeś Mutacje?:Nie :D


 

Wiek:15 lat


 


Imię:krzysztof


 


Umiesz grac w zespole? :tak


 


Dlaczego nasz serwer? :chciałbym spróbować czegoś nowego :D

Opublikowano

Nick w MC: SzpaKu



Posiadasz Ts3?: [Oboziązkowy] Oczywiście ,że posiadam jednak będe mógł na niego wbić ale do wtorku bede na podsłuchu problem jest z mikrofonem mam nadzieje ze to nie problem.



Przeszedłeś Mutacje?:Niestety nie ale jestem tego bliski :).



Wiek:13,5



Imię:Jakub



Umiesz grac w zespole? : Granie w zespole hmm.. umiem grać w zwspole nigdy nie robie nic na własną rękę chętnie pomagam innym.



Dlaczego nasz serwer? : Serwer jest bardzo dobrze rozbudowany widząc po prezenetacjii chcaiłbym urozmaicić grę na serwerze i pomagać innym :)

Opublikowano

Racja , nie ma sensu czekać teraz na innych , minęło z 20 minut i ani 1 podanie ...

No i ja też się podpinam... Czekamy od rana, już tych kilka osób może dojść w trakcie gry...

Opublikowano

Nick w MC doberman232


 

Posiadasz Ts3? [Oboziązkowy] Tak , Posiadam


 


Przeszedłeś Mutacje? Nie ; (


 


Wiek 13


 


Imię Mateusz pseudonim zając


 


Umiesz grac w zespole? Oczywiscie ze tak


 

Dlaczego nasz serwer? Zawsze chcialem zagrac n takim serwerze i wg lubie prace w zespole itp ; )

Opublikowano
Nick w MC _AkSa_


Posiadasz Ts3? [Oboziązkowy] Posiadam.


Przeszedłeś Mutacje?Nie i raczej nigdy nie przejdę.. ^^


Wiek 14


Imię:Matylda ._.


Umiesz grac w zespole? Oczywiście ;p


Dlaczego nasz serwer? Od dawna szukam serwera któremu mogła bym poświęcić więcej uwagi..Myśle że to właśnie taki serwer.

1351451567-U710218.png

Większość ludzi mówi że ' oryginalność ' jest fajna lecz tak naprawdę gdy powiesz że wolisz Dżem niż One Direction czy Justina Biebera że nie podobają ci się Vansy bądź Conversy to uznają cie za osobę dziwną i po prostu wyśmieją...Zajebisty ten nasz XXI wiek,czyż nie ... ?

Opublikowano

Nick w MC Klecha



Posiadasz Ts3? [Oboziązkowy] Tak



Przeszedłeś Mutacje? Tak



Wiek 17



Imię Darek



Umiesz grac w zespole? Tak



Dlaczego nasz serwer? Tak



@edit Na pewno zostalem dodany?


Opublikowano

Dodani jeszcze 2 osoby brakują

50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/700/800/900/1000

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nick w MC NawalonyCreeper



Posiadasz Ts3? [Oboziązkowy] Tak



Przeszedłeś Mutacje? Jeszcze nie



Wiek 12 prawie 13



Imię Łukasz



Umiesz grac w zespole? Oczywiście



Dlaczego nasz serwer? Lubie najbardziej takie servery

Opublikowano

Serwer za 2/3 min bedzie online

50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/700/800/900/1000

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Juz otwarte zapraszam na ts

50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/700/800/900/1000

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nick w MC : Templarjus_xO (templarjus_xo) premium



Posiadasz Ts3? [Oboziązkowy] : tak



Przeszedłeś Mutacje? : tak



Wiek : 16



Imię : bartek



Umiesz grac w zespole? : owszem



Dlaczego nasz serwer? : poniwaz pierwszy raz znalazlem serwer do dwoch zamkow ;o i ciekawi mnie to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...