Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4] [Survival+RPG] [Klasy, Magia, Miasta, McMMO] Servmine [NP]


wiedzmin137

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Server liiiipa totalnie nudny, wlasciciel odrazu gdy robi się ciemno włącza noc więc nie można nawet expic, kijowy system skilli, od 1-6lvl jest tylko 1 skill który bije, a tak własciwie spowalnia, do tego administrator co chwila kicka za nic wszystkich...

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Refresh

 

Server liiiipa totalnie nudny, wlasciciel odrazu gdy robi się ciemno włącza noc więc nie można nawet expic, kijowy system skilli, od 1-6lvl jest tylko 1 skill który bije, a tak własciwie spowalnia, do tego administrator co chwila kicka za nic wszystkich...


Nie robię nocy gdy się ściemnia, lecz dzień, i to bardzo rzadko, co do czarów ("skilli") - są one nastawione nie tylko na samą ofensywę, acz zostaną ulepszone. Nie kickam wszystkich, wtedy wyrzuciłem jednego gracza za przekleństwa i moderatorów za chwilowe obijanie się.

Opublikowano

Nie polecam:

serwer ma juz 2 lata a admin mowi ze na 1.6 beda dopiero jakies walki

Wiedzmin jest jak dziecko,ja mu proponuje a ten daje mi zaraz perma

zrobilem sb expiarke i wszystkich jechalem dostalem bana za to ze bylem pro

 

NIE POLECAM SERWER DLA DZIECI TAKICH JAK WIEDZMIN

Opublikowano

dupa,a nie serwer...

serwer ma ponad rok a wiedzmin mowi ze bedzie gotowy na 1.6.2

wiedzmin jest nieogarniety,

ja mu daje cenne rady a ten mi daje perma

jest zakaz robienia expiarek(expiarka to podstawa serwera z heroes)

w skali 1-10 daje -9999999

Opublikowano

Wbije , zobacze i dam edit z opinią :)

 

 

 

@edit

 

Server bardzo przyjemny :)

-brak lagów

-pomocny i miły administrator

-przyjemnie sie gra

- nie wychwycilem jakichś większych bugów

 

 

Minusem na pewno jest niepełno spolszczenie :)

cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

Opublikowano

gowniany serwer



wiedzmin na niektorych serwerach z heroes expi sie 150lvl i co? mam chodzic po pustyni i zabijac moby?

walnij sie w to co masz



wiedzmin chyba ja mam wieksze doswiadczenie z serwerami z heroes a ty masz tylko 1(gowniany)

Opublikowano

Wiedzminie a posty pana up proponuje zgłaszać jako spam :)

cute_anime_girl_by_kisakupl-d56xzn2.png

Hotarti <3 <3 <3 I <3 Anime

Żyjemy w chorym świecie gdzie bycie sobą jest chwalone w sieci, zaś w rzeczywistości prowadzi do samotności. :C

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...