Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KWADRATOWA MASAKRA 4! PLUGINY IDENTYCZNE JAK NA MASAKRZE!


krzyzan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick: MrMaKsI99R
Wiek: 14Lat.
Dlaczego ten serwer: Zaciekawiło mnie to, że są pluginy identyczne jak na Kwadratowej Masakrze z chęcią bym zagrał na jednym z takich serwerów .. Mam nadzieje, że zagram .
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Niestety nie mam jeszcze PREMIUM, ale planuje zakupić .

Czy prowadzisz kanał na YT?: Tak .
Proszę o PODANIE IP na PW (Jeśli zostanę dodany ! ! !)

Znawca
Opublikowano
Nick: goldpliz
Wiek: 15
Dlaczego ten serwer: Lubie serwery tego typu, gdzie można razem z przyjaciółmi pobudować czy porozmawiać.
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Nie :c Ale myśle ze sie obejdzie ;d

Czy prowadzisz kanał na YT?: Tak

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Nick:Riazek
Wiek:16
Dlaczego ten serwer: Dlatego, że opiera się on na współpracy, a tego szukam...;)
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Posiadam jedynie dostęp do NIE MOJEGO PREMIUM (to nie Riazek), ale ewentualnie mogę na nim grać.


Czy prowadzisz kanał na YT?:Nie

Opublikowano
Nick: Munioo
Wiek: 14
Dlaczego ten serwer: Myślę ze jest świetny i ogarnięty ma swoje unikalne pluginy i wydaje się epicki
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Taaaa mam

Czy prowadzisz kanał na YT?: Takk MuniooPlayGames

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano
Nick: Templarjus_xO (templarjus_xo)
Wiek: 16
Dlaczego ten serwer: poniewaz szukam przygody
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: tak

Czy prowadzisz kanał na YT?: tak yt.com/templarjusmovies

Opublikowano
Nick: BasketManiak
Wiek: 14
Dlaczego ten serwer: Jestem miły i pomocny . Nie griferuję , pomogę jak ktoś będzie mieć problem . Jestem otwarty na wszystko . Pozdrawiam i oczekuję przyjęcia.
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Jest !

Czy prowadzisz kanał na YT?: Tak . 38 widzow nick MlodiakssFilpso

 

 

 

Opublikowano

 

Nick: BasketManiak
Wiek: 14
Dlaczego ten serwer: Jestem miły i pomocny . Nie griferuję , pomogę jak ktoś będzie mieć problem . Jestem otwarty na wszystko . Pozdrawiam i oczekuję przyjęcia.
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Jest !

Czy prowadzisz kanał na YT?: Tak . 38 widzow nick MlodiakssFilpso

Dodaj na skype krzyzan521123 / wbij na ts'a fairpg.pl!

Opublikowano

Nick: Horse89


Wiek: 14


Dlaczego ten serwer: Chciałbym pograć na tym serwerze, ponieważ umiem współpracować z innymi i lubię to.


PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!:Tak, posiadam.

Czy prowadzisz kanał na YT?: Kanał mam i chcę zacząć z niego nagrywać.

480d22ad23a4ad0dda1394147f7853ba.jpg <------Zbieram diaxy ;D klikajcie!!!

Opublikowano

 

Nick: MrMaKsI99R
Wiek: 14Lat.
Dlaczego ten serwer: Zaciekawiło mnie to, że są pluginy identyczne jak na Kwadratowej Masakrze z chęcią bym zagrał na jednym z takich serwerów .. Mam nadzieje, że zagram .
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Niestety nie mam jeszcze PREMIUM, ale planuje zakupić .

Czy prowadzisz kanał na YT?: Tak .

Proszę o PODANIE IP na PW (Jeśli zostanę dodany ! ! !)

 

 

 

Nick: goldpliz
Wiek: 15
Dlaczego ten serwer: Lubie serwery tego typu, gdzie można razem z przyjaciółmi pobudować czy porozmawiać.
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Nie :c Ale myśle ze sie obejdzie ;d

Czy prowadzisz kanał na YT?: Tak

 

 

Nick:Riazek

Wiek:16

Dlaczego ten serwer: Dlatego, że opiera się on na współpracy, a tego szukam... ;)

PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Posiadam jedynie dostęp do NIE MOJEGO PREMIUM (to nie Riazek), ale ewentualnie mogę na nim grać.

 

 

Czy prowadzisz kanał na YT?:Nie

 

 

 

Nick: Ice0Skater
Wiek: 14
Dlaczego ten serwer: Ponieważ lubię serwery tego typu. :)
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Niestety nie. :(

Czy prowadzisz kanał na YT?: Tak ;p

 

 

 

Nick: BasketManiak
Wiek: 14
Dlaczego ten serwer: Jestem miły i pomocny . Nie griferuję , pomogę jak ktoś będzie mieć problem . Jestem otwarty na wszystko . Pozdrawiam i oczekuję przyjęcia.
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Jest !

Czy prowadzisz kanał na YT?: Tak . 38 widzow nick MlodiakssFilpso

 

 

 

Nick: Horse89

Wiek: 14

Dlaczego ten serwer: Chciałbym pograć na tym serwerze, ponieważ umiem współpracować z innymi i lubię to.

PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!:Tak, posiadam.

Czy prowadzisz kanał na YT?: Kanał mam i chcę zacząć z niego nagrywać.

DODANI!! DODAJCIE NA SKYPE KRZYZAN521123

 

@ref

Opublikowano



Nick:Cvaniaczek112
Wiek:15
Dlaczego ten serwer:Ponieważ chciałbym zagrać na takim serwerze
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!:Tak


Czy prowadzisz kanał na YT?:Chciałbym zaczać taką serią/

Opublikowano

Nick: MrSpoXter


Wiek: 19


Dlaczego ten serwer: Szukam małego i ogarnietego serwera a takie typy mi sie podobaja :) pozdrawiam


PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Nie posiada : ((

Czy prowadzisz kanał na YT?: Spontanicznie :)

Opublikowano
Nick:kabudo

Wiek: 14 lat
Dlaczego ten serwer:Bo lubie takie serwery tego typu ^^

PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!:Jest :3

AWESOME TEAM !

 

NICKI W NOSTALE:

-TarczaSzmatoo

-ImAwesome

Opublikowano
Podanie
Nick:TwistedPL
Wiek:15
Dlaczego ten serwer:Bo sezon 4 ;D
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!:Ta

Czy prowadzisz kanał na YT?:Ta

Opublikowano
Podanie:
Nick: Shaviq
Wiek: 13 (rocznikowo 14)
Dlaczego ten serwer: Szukam od dawna ogarniętego serwera tego typu.
Uwielbiam budować i jednocześnie grać survival, lecz nie cierpię FreeBuildów, gdzie są działki
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: tak

Czy prowadzisz kanał na YT?: tak

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano
Nick:Sh3r3r
Wiek:15
Dlaczego ten serwer:Lubie grać na takich serwerach, znaczy tego typu "Kwadratowa Masakra" Podoba mi się to że nie ma dużo ludzi i nie wbije ci nagle jakiś hacker czy coś w tym stylu i nie będzie na xreju kopać ani nic :]
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!:Taaakk, Posiadam :)

Czy prowadzisz kanał na YT?:Hmm, prowadzę ale filmików nie nagrywam, po pierwsze komp za słaby po 2 nie chce nawet to nie dla mnie :)

Opublikowano

Nick: Faflik
Wiek: 14
Dlaczego ten serwer: Ponieważ lubię oglądać Kwadratową Masakrę oraz bardzo lubię serwery właśnie tego typu z powodu braku griefu, sympatycznych i miłych ludzi i wiele zabawy.
Premium: Obecnie nie jestem w posiadaniu konta premium.

Czy prowadzisz kanał na YouTube?: Owszem, prowadzę, jednak rzadko nagrywam z powodu słabego komputera oraz braku chęci.

Ach, i proszę nie patrzeć na mój wiek, to tylko wiek, tak naprawdę jestem miły, potrafię współpracowywać, nie griefuję itp.

Opublikowano
Nick:PRO_GAMER2000

Wiek:13

Dlaczego ten serwer:Chciałbym pograć na takim serwerze, jeszcze nie miałem szansy, chciałbym zagrać chociaż na jednym. Moge zapewnić, że nie grifuje oraz nie użym nodusa i innych tego typu wspomagaczy.

PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Tak

Czy prowadzisz kanał na YT?: TAK[Ale nie będę nagrywać, jak już za tydzień]

Tak jak kolega wyżej proszę nie patrzeć na wiek...

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...