Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KWADRATOWA MASAKRA 4! PLUGINY IDENTYCZNE JAK NA MASAKRZE!


krzyzan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwadratowa Masakra 4! Identyczne pluginy! Możliwośc budowania w obrębie 150 kratek! Cały Świat do Eksploracji!

Informacje3.png

strzalka.gifTYP: Kwadratowa masakra

strzalka.gifSloty: 20

strzalka.gifIP: Podam na pw :D

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Taaaak

strzalka.gifPvP: Taaaak

strzalka.gifPremium: Serwer premium, ale są wyjątki

strzalka.gifNether: Taaaaak

strzalka.gifBialaLista: Taaaak :D

Administracja5.png

Lime06

pluginy3.png

Identyczne jak na masakrze :3

InformacjeDOT3.png

Jest to nowy serwer, który jest wzorowany na kwadratowej masakrze skkf'a. Na serwerze jest plugin pozwalajacy na budowanie w obrębie 150x150 kratek, reszta świata jest do eksplorowania (jak na masakrze).
Skype: krzyzan521123
Podanie:
Nick:
Wiek:
Dlaczego ten serwer:
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!:

Czy prowadzisz kanał na YT?:

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick:Dunkeej

Wiek:16lat
Dlaczego ten serwer:Bo szukam serva z typem kwadratowej :D Jestem ogarniety (...)

PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!:Nie mam,ale jestem Spox :D



Czy prowadzisz kanał na YT?:Tak

 // Programista HTML i CSS


 


xkUrggS.png


Zapraszam do współpracy !

Opublikowano

@ref



 

Nick: sheamus1
Wiek: 13
Dlaczego ten serwer: Bo lubie takie serwery. :D
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Taak. :D

Czy prowadzisz kanał na YT?: Nie. ;p

 

 

 

Nick:Dunkeej

Wiek:16lat
Dlaczego ten serwer:Bo szukam serva z typem kwadratowej :D Jestem ogarniety (...)

PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!:Nie mam,ale jestem Spox :D



Czy prowadzisz kanał na YT?:Tak

Dodani!

Opublikowano
Nick: Sekatura

Wiek: 15
Dlaczego ten serwer: Miło jest pograć z osobami którymi można zaufać i dlatego wybieram ten serwer. ;3

PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Niestety nie mam. Szkoda mi kasy troszkę na takie rzeczy. ;x Raz dostałem bana na konto z premium i drugi raz nie zamierzam dostać. 3;



Czy prowadzisz kanał na YT?:

Prowadziłem ale mam teraz gorszy komputer. ;3


Opublikowano

Nick: PanMaly
Wiek: 16
Dlaczego ten serwer: Ponieważ mało jest serwerów gdzie się gra w małej grupie i można dobrze się bawić.
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Mam


Czy prowadzisz kanał na YT?: Nawet chciałbym ale mój komputer to nie maszyna z NASA i nie uciągnie nagrywania ;/

Skype: errorv12

Opublikowano

Nick:Dragon3552
Wiek:15
Dlaczego ten serwer:Ponieważ lubie serwery typu KM i jestem ogarnięty.
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!:Tak,mam


Czy prowadzisz kanał na YT?:Nie

Opublikowano
Nick: Ougi57

Wiek: 14

Dlaczego ten serwer: Bo lubie servery typu KM. Uwielbiam budować i trolować graczy xD

PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Oczywiście, że posiadam


Czy prowadzisz kanał na YT?: Tak, ale nie prowadze filmów z minecrafta


Skype: Ougi_PL


Opublikowano
Nick: Antyk002
Wiek: 15
Dlaczego ten serwer: Od dawna szukałem jakiegoś dobrego serwera ;]
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Tak.



Czy prowadzisz kanał na YT?: Nie

[url="http://mag.racked.eu"][img]http://mag.racked.eu/image/357/Mmmm/mca.png[/img][/url] [url="http://mag.racked.eu"][img]http://mag.racked.eu/image/335/yyy..+mleko%21/mca.png[/img][/url]
[color=#FF0000][size=5][50][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][100][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea x2[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][150][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea x3[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][200][/size][/color][color=#00FF00][size=5] Jea x4[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][250][/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][300][/size][/color]

Opublikowano

Nick:orenzadol
Wiek:15
Dlaczego ten serwer:Od dawna szukam tego sezonu :3
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!:Mam

Czy prowadzisz kanał na YT?:Nie

281719_3z8qprumn4fh9vwcyklgd0jx7t26bi1a5

Opublikowano

 

Nick: Antyk002
Wiek: 15
Dlaczego ten serwer: Od dawna szukałem jakiegoś dobrego serwera ;]
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Tak.

 

 

 

Czy prowadzisz kanał na YT?: Nie

Dodaj na skype krzyzan521123

Opublikowano

Nick:Zibro
Wiek:14
Dlaczego ten serwer:Ponieważ lubie serwery typu KM i jestem ogarnięty.
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!:nie mam :( nie stać mnie :P


Czy prowadzisz kanał na YT?:mam ale filmów nie kręce a więc nie ;D

Opublikowano
Nick: KaMakE
Wiek: 14
Dlaczego ten serwer: Jestem miły i pomocny . Nie griferuję , pomogę jak ktoś będzie mieć problem . Jestem otwarty na wszystko . Pozdrawiam i oczekuję przyjęcia.
PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Jest !

Czy prowadzisz kanał na YT?: Tak . 8 widzów 1 film

Opublikowano

fajnie by było jakby właściciel tego tematu to przeczytał :) i napisał dodani lub niestety

Opublikowano

Nick: AzrisPl

Wiek: 14

Dlaczego ten serwer: Kwadratowa Masakra jest zarąbista !!! ;]

PREMIUM NAJWAŻNIEJSZE!!!: Tak.

yyyyyyyyy mleko?!

Opublikowano

@ref



może przeczytaj temat i dodaj mnie na skype :) nick: krzyzan521123



STARTUJEMY O 16:30 !!! DEDYK ZAMÓWIONY!!! DODAJCIE NA SKYPE KRZYZAN521123

może przeczytaj temat i dodaj mnie na skype :) nick: krzyzan521123

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...