Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki abs działa w pvp? (odporność na...)


ziomek63785

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odp na Miecze to ABS przeciwko hitom i tak jest z każdym rodzajem odp. na bronie

Dopiero Odp na Magie działa gdy uderzamy z skilli :)

Najlepiej mieć oba abs. Zawsze się przyda

Coo ?? ABS na miecze działa tez jak bijesz np. z szarży to jak masz abs na miecze to mniejsze dmg dostajesz.

08945921259705007813.png

Opublikowano

Odporność na magie działa na klasy magiczne czyli na szamanów oraz na sure bm.

Co nie znaczy ze odp na miecze nie działa na sure bm lub odp na wachlarze / dzwonki na szamanów

Opublikowano

Odp. na magie= sura głównie i w jakimś stopniu szaman i chmurka u ninji. Abs na miecze/sztyle/2ręka/wachlarze/dzwony = hity. Odp. na ogień/ wiatr/ błyskawice = szaman. Odp na trucie to ninja i bonowane eq z szansą na otrucie.

Opublikowano

Odporność na magię - Dostajesz mniejsze obrażenia od skilli. ( przydatny w PVP kiedy walczymy przeciwko surze [ BM oraz WP ] i szamanowi [smokowi oraz hellerowi] )

Odporność na miecze - Dostajesz mniejsze obrażenia od mieczy. ( przydatny w PVP najbardziej na wojownika ,który posiada broń jednoręczną [MENTAL] i w pomniejszym stopniu na sure [ bardziej na WP bo on więcej bije z miecza ] )

Odporność na broń dwuręczną - Dostajesz mniejsze obrażenia od broni dwuręcznej. ( przydatny w PVP najbardziej na wojownika który bije z broń dwuręczną )

Odporność na strzały- Dostajesz mniejsze obrażenia ze strzał. ( Przydatny w PVP na ninje archera oraz do expa w grocie )

Odporność na sztylety- Dostajesz mniejsze obrażenia ze sztyletów. ( Przydatny w PVP z ninją który bije ze sztyletów )

 

Myśle ,że wymieniłem wrzystkie wymieniłem.

Jeżeli komuś pomogłem to poproszę o + , z tego względu ,że jestem nowy na MPC Fourm.

Pozdrawiam Szaman. :)

Pomogłem?? Daj +'ika :)

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...