Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Shinobi Online - Tego jeszcze nie było !


Menierva

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pff serwer jak zwykle brazylijski czyli lagi będą, nie opłaca się grać na lagach chociaż br robią fajne serwery.

56301179150489007146.png

Opublikowano

Estamos trabalhando ainda nas correções, avisaremos antes de ficar online. Muita gente está perguntando se ficará online hoje, a resposta é não, não ficará.

A propósito: Um download especial com suporte a directx estará disponível para download em breve também.

Nadal pracujemy nad poprawkami, wyślemy powiadomienie przed dostawanie w Internecie(Chyba chodzi o uruchomienie serva ?). Wiele osób pyta czy będzie online dzisiaj, odpowiedź brzmi nie, nie będzie.

Przy okazji: Pobierz specjalne wsparcie directx będzie dostępne do pobrania już wkrótce.
Opublikowano

NEWS z FB:

 

Start ponownie dziś o 7 wieczorem.

Nowy instalator będzie musiał grać, zamieścimy wkrótce jakieś linki do pobrania (więcej niż jedną opcję).

Cierpliwość Agredecemos i dobrą grę!
(Z których wszystkie są najwyższej mieć dzień z powrotem, pobyt 30 dni ponownie.)

 

 

czyli u nas okolo 24 :D

Opublikowano

za co chcesz te like ? za ctrl +c +v ? prosze cię xD

 

 

czekamy :D

no dobra masz racje wlasnie tylko to zrobilem ;p :D

mca.png
Opublikowano

Serwer działa :D

@Edit jednak nie wbilem na chwile i mnie wywaliło ._.

@Down A uruchamiasz przez Shinobi online.exe czy so.exe?


Bo na konto moge wejsc ale nie moge wejsc na postac

Uruchom jako administrator Shinobi online.exe (pobrałeś nowego clienta?)

Znowu na chwile wbilem i kilkanascie osob tez ale znowu wybilo ^.^

Ja mam że nie można nawiązać połączenia, ponieważ komputer docelowy odmawia czy coś w tym stylu ;P

@down powinieneś teraz móc sie zalogować na konto ale na postać nie ;P

@edit server działa ;)Już nie ale admin napisał żeby poczekać 10 minut ._.

Opublikowano

mam connection failed error 10061....

 

uruchamialem przez oby 2 i nic :s

 

@edit uruchamialem jako admin i tak pobralem nowego clienta

 

no to czekamy!! :D DZIALA!!! :D

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...