Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Mechanizm naliczający kliknięcia w guzik :)


Adzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na wstępie informuje, ze wstawiam go tutaj bo w sumie nie wiem do jakiej kategorii go dać :) Jeżeli nadaje się on do innej kategorii to niech jakiś moderator go przeniesie.




Macie tu pierw 2 SS :)




http://oi50.tinypic.com/296dh7l.jpg



http://oi50.tinypic.com/2uszqzl.jpg


Mechanizm ten jest moim pierwszym więc proszę go tak surowo nie oceniać :). Co on robi? A no, nalicza ilość kliknięć w dany guzik. Umieściłem tam 3 guziki. Jeden liczy od pierwszy rząd, a drugi przycisk drugi rząd, trzeci natomiast jest od resetowania mechanizmu (pierwotnie miało go tam nie być, ale po 3 godzinach pracy udało się go to upchnąć :D). Ogólnie mechanizm, z początku miał liczyć do 12 klikając tylko 1 guzik, no cóż, moja wiedza na temat redstone jest aktualnie nie wielka, więc...




Jak jakieś zamiany miałbym wprowadzić w tym mechanizmie, to napiszcie tutaj a już postaram się to dodać (może :D)




Download



http://speedy.sh/Wmec6/Mechanizm.rar

Skan



https://www.virustotal.com/pl/file/57f622f15dafdae382aab9ef77aca0cdd0278b5871afd36cfb54e3c15f8810d6/analysis/1363860995/



Zezwalam, na kopiowanie tego na inne fora, ale zabraniam przypisywania sobie tego dzieła!


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...